نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
تنها دلیل تعلل دولت یازدهم در اتمام مسکن مهر، غرض‌ورزی سیاسی است
عضو سابق شورای مسکن، با اشاره به این‌که در تمامی مسائل اقتصادی، از جمله مسکن، مشکلات کشور ما با توجه به وجود زیرساخت‌های موجود در کشور به راحتی قابل حل است گفت: در اکثر دولت‌ها، به‌ویژه دولت یازدهم، اراده‌ای برای سروسامان دادن به موضوع مسکن نبوده است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۴
دروغگویی از گرد و خاک دردناک‌تر است
نماینده خوزستان: برای من که فرزند هور هستم و از هوای منطقه تنفس می‌کنم، آنچه دردناکتر از پدیده گرد و غبار و مشکلات زیست محیطی مردم استان خوزستان است، گزارش‌های کذب و غیر مستندی است که از زبان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در رسانه ملی کشور می‌شنوم.
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۴
جنگ عربستان علیه یمن، مایه خجالت حقوق بشری برای آمریکا و بریتانیا است
یک مفسر سیاسی آمریکایی از واشنگتن و لندن به‌خاطر مشارکت در جنگ عربستان سعودی علیه یمن به شدت انتقاد کرد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳
پلاسکو قربانی غفلت دولت شد؛ شهرداری بدون حکم قضایی نمی‌تواند پلمپ کند
عضو فراکسیون مدیریت شهری مجلس گفت: بازرسی از واحدهای کسب و کار بر عهده اتاق اصناف و وزارت کار است و پلاسکو قربانی نبود فرهنگ رعایت ایمنی و مغفول ماندن توجه دستگاه‌های نظارتی به رعایت ایمنی کار از سوی دستگاه های اجرایی شد.
۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۶
بعد از فتنه سال 88 غرب گستاخ شد و تحریم‌های ظالمانه را بر علیه ایران اعمال کرد
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس، با بیان این‌که اصحاب فتنه موجب تحریک دشمن برای اعمال تحریم علیه ایران شدند، خاطر نشان: اگر فتنه سال 88 ایجاد نمی‌شد، طرف‌های غربی تحریک نمی‌شدند که تحریم‌های ظالمانه را بر علیه ایران اعمال کنند؛ بعد از فتنه سال 88 بود که غرب گستاخ شد و تحریم‌های ظالمانه را بر علیه ...
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۸
تلاش برای اصلاح سن ازدواج دختران در قانون مدنی، یک اقدام و شعار انتخاباتی است
یک کارشناس حوزه زنان با انتقاد از صحبت‌های مطرح شده از سوی برخی نمایندگان برای اصلاح ماده 1041 قانون مدنی گفت: تلاش برای اصلاح سن ازدواج دختران در قانون مدنی، یک اقدام و شعار انتخاباتی است.
۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
99 درصد مسئولان از متن برجام بی‌خبرند؛ آمریکا تیر خلاص را در دو صفحه آخر برجام زد
مشاور پیشین کمیسیون برجام مجلس در سخنانی افشاگرانه گفت: بیشتر مسؤولان کشور از متن اصلی برجام خبر ندارند.
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷
دولت اقدامات روزمره را اقتصادمقاومتی جلوه می‌دهد
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از گسترش پدیده بیکاری شاغلان در بنگاه‌های اقتصادی و اوضاع نابسامان وضعیت کسب و کار در کشور با استناد به گزارش مراجع بین‌المللی، تأکید کرد: دولت اقدامات روتین وزارتخانه‌هایش را به نام اقتصاد مقاومتی می‌زند.
۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴
قوه قضائیه منتظر دولت برای برخورد با حقوق‌های نجومی نماند
نماینده ادوار مجلس، با انتقاد از عدم رسیدگی به حقوق‌های نجومی ابراز داشت: دولت می‌گوید چیز مهمی نبود و قوه قضائیه هم می‌گوید اسامی را برای ما نفرستادند. قوه قضائیه اصلا نباید منتظر بماند؛ زیرا جنبه عمومی دارد و ملزم است این کار را انجام دهد.
۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۶
تحلیلگر ارشد اقتصادی ایران: دولت آقای روحانی چند ماه دیگر سرکار است؛ باید مدیران فاسد کنار بروند و افراد جهادی سر کار بیایند
استاد برجسته اقتصاد، با بیان این‌که جهت‌گیری‌های اقتصادی دولت به سمت اقشار ثروتمند جامعه است و به مسائل اصلی کشور توجه ندارد، گفت: امروز ۸۰ درصد حقوق بیگران زیر خط فقر هستند و ۷ میلیون خانوار در پرداخت اجاره مشکل دارند.
۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳
اسامی کابینه کودتای بنی‌صدر را در اختیار دارم
رئیس پیشین ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌و‌گوی سه ساعته خود به موضوعات مختلف از جمله کودتای ترکیه، نحوه دستگیری ریگی، ماجرای اولین کودتا در جمهوری اسلامی، برجام و ... پرداخته است.
۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
دلارهای آزاد شده را کجا بردید؟
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت: متأسفانه طی سالهای اخیر قبح برداشتهای غیرقانونی دولت از صندوق توسعه ملی و استقراض از بانک مرکزی ریخته شده است و هم اکنون نیز دلارهای آزاد شده بی سر و صدا هزینه می‌شود.
۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰
ادعای حمله نظامی پیش از برجام دروغ است
کارشناس ارشد مسائل نظامی با اشاره به اینکه روسیه قبول کرد تا در کوتاه مدت از طریق هوایی عملیات‌هایش را از نوژه هدایت کند، گفت:پوتین زرنگ‌ است و نمی‌خواهد با تروریست‌ها در مسکو روبرو شود.
۱۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱
بین مدیران شیشلیکی با رئیس‌جمهوری که خودش نان می خرید 180 درجه فاصله است
هادی منافی، یکی از اعضای کابینه رجایی و باهنر تصریح کرد: منتظری برخلاف اینکه مرجع تقلید بود اما سادگی‌های خاص خودش را داشت و به درد سیاست نمی‌خورد و خودش هم می‌گفت که این‌کاره نیستم.
۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
بدبختی رجال ما این است که تاریخ نمی‌خوانند
خسرو معتضد تاریخ نگار معاصر گفت: ایران به دلیل اینکه همسایگانش به خاکش نظر دارند، ناچار است ارتش قوی و سلاح داشته باشد. ایران اگر رو بدهد، همین امارات به ۳ جزیره ما لشکرکشی می‌کند. بدبختی رجال ما این است که تاریخ نمی‌خوانند. شک دارم رجال ایران تاریخ بخوانند.
۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۶
وعده «پاسخ متقابل» رئیس‌جمهور به آمریکا کی محقق می‌شود؟
حال که حتی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای نیز از بدعهدی آمریکا در برجام سخن می‌گویند، طبق وعده رئیس‌جمهور مبنی بر پیش‌بینی سازوکاری در برجام در صورت نقض عهد برجام توسط طرف غربی، اکنون زمان «پاسخ متقابل» ایران به آمریکا و متحدانش فرارسیده است.
۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵
۱۳پرونده تخلف خودروسازان، ۲ سال پیش به قوه قضائیه رفت؛ ولی رسیدگی نشد
رئیس سابق کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی، با بین اینکه انتظار ما این بود، نتایج گزارش تحقیق و تفحص اعلام شود، گفت: تهیه این گزارش ۴ سال زمان برد؛ اما متأسفانه هیچ‌کس نتایج آن را عملیاتی نکرده و به پرونده‌های متخلفین هم رسیدگی نشده است.
۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹
خداوکیلی اگر رقم‌ فیش‌های حقوقی قابل دفاع بود، آن را هر روز تیتر روزنامه‌ها نمی‌کردند؟
یک فعال اصلاح‌طلب، در واکنش به سخنان وزیر صنعت گفت:‌ کسی نیست به این آقای وزیر بفرماید که اگر می‌خواستی فیش حقوقی خود را افشا کنی، چرا از دوستان دیگر اجازه گرفتی؟ که به تو اجازه ندهند و حتی ماجرا را مسخره کنند؟
۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
بازخوانی و واکاوی وقایع 18 تیر 78 توسط سردار طلایی
رئیس پلیس اسبق تهران با بیان اینکه وقتی پای منافع ملی در میان است اهمیتی ندارد سرهنگ باشی یا حقوقدان اظهار داشت: به دنبال قیچی و یا برخورد گازانبری نبودیم.
۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
پیگیری ماجرای «فریدون» در کمیسیون اصل ۹۰
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تحرکات برادر رئیس‌جمهور در حاشیه دولت گفت: لابی‌گری‌ دستیار ارشد رئیس‌جمهور چهره دولت را مخدوش کرده است.
۱۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱