نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
«محمد بن سلمان» منتظر مرگ پدر نمی‌ماند
ولی‌عهد جوان عربستان، به قدری عجول به نظر می‌رسد که می‌خواهد آرزوی جدش عبدالعزیز را در مدت کوتاهی جامه عمل بپوشاند.
۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲
سفیدپوشان «آتش به اختیار»
جمع‌بندی‌های شخصی و گروهی ما را بر این امر مصمم کرد که ادامه جهاد پزشکی برای خدمت‌رسانی نباید تنها به برهه‌های زمانی تعطیلات نوروزی و تابستانی خلاصه شود.
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۱
۸۰۰ روز مداخله نظامی در یمن؛ آیا عربستان به هدف خود رسید؟
رژیم سعودی نتوانست در عرصه نظامی به اهداف خود در یمن دست یابد در پاره‌ای از همین دوره هم سعی کرد که از خود چهره‌ای انسانی و ضد جنگ در عرصه بین‌الملل به نمایش بگذارد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶
پشت صحنه حملات گسترده به قطر؛ تأمین امنیت رژیم صهیونیستی و سرکوب مقاومت
شبی که سخنان منسوب به شیخ تمیم پادشاه قطر منتشر شد، تنها چند ساعت از پایان این اجلاس می‌گذشت و بسیاری اعتقاد دارند میان آن حملات – و هک شدن احتمالی حساب کاربری خبرگزاری قطر در توییتر – و این کنفرانس باید ارتباط معناداری برقرار کرد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
سند ۲۰۳۰؛ ظاهری زیبا، اما باطنی زشت
سند ملی آموزش ۲۰۳۰ بر اساس سند بین‌المللی توسعه پایدار برای ۲۰۳۰ تدوین شده است. سند توسعه پایدار در ۱۷ برنامه مسائل مختلفی ازجمله آب، تغذیه، کشاورزی، دامپروری، بهداشت و سلامت، آموزش، زنان و برابری جنسیتی را در ابعاد مختلف تحت تاثیر قرار می‌دهد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
بیانات رهبری در دیدار دانشجویان تاریخی‌ترین ایده سیاسی برای مردم‌سالاری در ایران است
عبدی با اشاره به دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی و با استناد به بخش از بیانات معظم‌له نوشت: به نظر من این بخش از اظهارات ایشان، تاریخی‌ترین ایده سیاسی است که می‌توانیم برای مردم‌سالاری ایران ذکر کنیم.
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۵
هزینه‌های گزاف سازش با آمریکا
اگر شهدا و جانبازان و آزادگان و خانواده‌های معزز آنها سوال کنند،شما که قصد سازش داشتید چرا ما را قربانی کردید،تئوریسین‌های سازش چه پاسخی خواهند داد؟
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵
نیروهای امنیتی ایران مکمل همدیگرند
راه افتادن بازی های کودکانه از جانب کسانی که از سپاه، ارتش و وزارت اطلاعات به یک اندازه کینه در دل دارند، پس از حمله تروریستی اخیر در تهران، خود بخشی از همان طراحی تروریستی است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۳
چند نکته درباره «آتش به اختیار»
"وقتی در حسینیه امام در محضر رهبر انقلاب نشسته بودیم و آقا این بحث ساده و مشخص را مطرح کردند، گمان نمی‌کردم که عده‌ای بتوانند با تخیلاتشان به این نتیجه برسند که ایشان فرمان به هرج و مرج داده‌اند."
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۱
القای ایران‌هراسی آل سعود برای ایجاد حاشیه امن صهیونیست‌ها
این واقعیت نباید از چشم کسانی که به حمایت‌های بیرونی دل ‌بسته اند و فاقد اطلاعات تاریخی‌اند دور بماند که قدرت در ایران در درون مرزهایش بسته می‌شود. همچنین ایران تجربه تهاجم همه جانبه صدام به تحریک و پشتیبانی آمریکا را سرفرازانه پشت سر گذاشته است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
توییت‌‌های ترامپ علیه قطر؛ چراغ سبزی برای پایان «امیر جوان»؟
رئیس جمهوری آمریکا در سه توییتی که عصر سه‌شنبه در خصوص بحران روابط قطر و عربستان کرد، "خواسته یا ناخواسته" چراغ سبز ویژه‌ای تقدیم دولت عربستان کرد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۸
علل قطع روابط عربستان با قطر.. از علل رسمی تا غیررسمی
ریاض در بیانیه‌ قطع رابطه با دوحه، حمایت قطر از تروریسم و حفظ منافع ملی را علت اصلی توصیف کرد. اما آیا عربستانی که می‌گویند، منبع تروریسم در منطقه است، علل واقعی را هم ذکر کرد؟
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵
اهتزاز پرچم اسلام؛آرمان آسمانی امام روح‌الله(ره)
اولویت رفتاری امام خمینی(ره) در قبال انقلاب اسلامی، تحقق وعده‌های الهی و اهتزاز پرچم اسلام در جهان به دستان مبارک امام زمان(عج) بود و به مردم توصیه می‌کردند که در این راه مصایب و سختی‌ها را تحمل کنند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
شهر سوخته تحویل گرفته‌اید!
عضو شورای اسلامی شهر تهران خطاب به اعضای شورای پنجم گفت:وقتی مدام زمزمه می کنند شهر سوخته تحویل گرفتیم، مردم نگران می شوند که حتی ساده ترین خدمات شهری، مثل جمع آوری زباله در توان گروه جدید نباشد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
شهیدی که با دهان روزه به استقبال شهادت رفت
خون زیادی از محمد رفته بود،‌ دو روز بود که روزه گرفته بود و افطار چیزی نخورده بود، سحر هـم غذای درست و حسابی نبود و به همین دلیل دچار ضعف شد.
۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۶
نقش موثر حسن روحانی در حاکم‌کردن حجاب اجباری در ایران
محکم ایستادم و گفتم: از فردا صبح دژبان مقابل درب ورودی موظف است از ورود خانم‌های بی‌حجاب به محوطه ستاد مشترک ارتش جلوگیری کند.
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹
دولت دوازدهم و چالشی به نام وعده‌های روحانی
دولت دوم حسن روحانی تفاوتی با گذشته دارد و آن هم در کوه وعده‌ها و دریای وعیدهاست که انتظارات مردمی از دولت را شدیداً بالا برده است.
۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸
درخواست ۳۰ ساله رهبری از وزارت کشاورزی
کاوش در مستندات سه دهه گذشته مطالبات رهبری از وزرای کشاورزی و جهادکشاورزی، نشان می‌دهد که علی‌رغم اعتقاد راسخ ایشان به مقوله «خودکفایی در غذا» این خط توسط وزارتخانه مرتبط، دنبال نشده است.
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۵
ناگفته‌ای از یک زندان مخوف
رو به مجید کردم و گفتم: «اینجا همه مثل هم هستیم، لوس‌بازی در نیار، اگر می‌خواهی بخوری‌، بخور اگر می‌خواهی بمیری بمیر.» بچه‌ها همه کِز کرده بودند زیر پتو.
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
بایسته‌هاى پس از انتخابات
به رئیس جمهورى منتخب توصیه مى‌کنم که از اولین ساعات اعلام نتیجه‌ى انتخابات، خود را براى تلاش هرچه بیشتر و اهتمام افزون‌تر به خدمتگزارى خستگى‌ناپذیر براى این ملت وفادار و مخصوصاً جوانان و بالاخص طبقات محروم آماده کنند.
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵