نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
سر «فرزند ایران» را چرا بریدند؟ !
مگر یزیدیان توانستند با جدا کردن سر از پیکر مطهر فرزند پیامبر(ص) و یاران بزرگوارش، نور حق را خاموش کنند که داعشیان بتوانند با جنایت‌ها و سربریدن از یاوران حق، نور حق را خاموش کنند؟!
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱
جنگ مسلمان با مسلمان در عاشورا!؟
به گزارش خدمت؛ پرسش: پیامبر اكرم(ص) می‌فرماید: «اذا تقاتل المسلمین فالقاتل و المقتول فی النار فسئل الرسول لما المقتول فی النار؟ فقال: اذا ما قتل، قتل» با توجه به این روایت، جنگ امام حسین(ع) و یزید را چگونه تفسیر می‌...
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸
چرا «نصرالله» همیشه وعده‌ پیروزی می‌دهد؟
امسال بیست و پنجمین سالگرد شکل‌گیری حزب الله و مقاومت اسلامی لبنان است. از روز اول در پیشانی آن گروه کم‌شمار با ایمانی که خود را به خدا فروخته بود، پیروزی و موفقیت حک شده بود.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
همسر شهید کارگربرزی به همسر شهید حججی نامه نوشت
یادم هست زمانی را که بر سر پیکر رضای عزیزم گفتم خدایا این قربانی را از ما قبول کن؛ یادم هست بر سر پیکر رضا گفتم خدایا شکرت رضا به مقام عصمت رسید و عصمت به مقام رضا.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸
عبور غیر تورمی از رکود با هدایت نقدینگی به بورس
در سیاست‌های اعلامی وزیر پیشنهادی جدید اقتصاد در حالی بر موضوع رونق بخشی به بورس تاکید شده است که بعد از عدم افزایش قیمت نفت و به بن بست خوردن ورود سرمایه‌های خارجی، امروز تنها راه رونق اقتصادی، هدایت نقدینگی از بانک‌ها به بازار سرمایه است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷
وقت عمل به وعده‌هاست
رهبر معظم انقلاب در بیانات خود در مراسم تنفیذ، به چهار مقوله استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت اهمیت بسیاری داده و برای تحقق این امور به مسئولان نکات بسیاری را گوشزد کرده‌اند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
چرا تایید قرارداد توتال در هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی «فرمالیته» بود؟
تایید قرارداد 5 میلیارد دلاری توسعه فاز 11 پارس جنوبی با توتال توسط هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی، اتفاق مهم و غیر قابل پیش‌بینی نبود؛ زیرا این قرارداد چند روز پس از تاریخ نفوذ در اختیار این هیئت قرار گرفته بود.
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
وقتی شهامت نوجوانان ایرانی برای لبنانی‌ها درس شد
به گزارش خدمت؛ آن‌ها تعجب می‌کردند و می‌گفتند مگر چنین چیزی می‌شود؟ وقتی فیلم خیبر را دیدند که بچه‌های پانزده، شانزده ساله ما با چه شهامتی رو در روی دشمن قرار گرفته و نبرد می‌کنند، خیلی درس گرفتند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷
گریز از سنگر مقاومت به دربار سعودی!
ایران اسلامی در ادوار مختلف ثابت نموده که در سیاست خارجی خود بر مدار حزم و حکمت سیر می‌کند و ضمن تأکید بر اتحاد حداکثری در برابر دشمنان اصلی، تأمین مصالح عالیه جهان اسلام را در درجه نخست اولویت قرار می‌دهد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹
آمریکا تاریخ تاریک دوران عراق را تکرار می‌کند؟
برخلاف طرح درمان، معامله با ایران، شامل 6 کشور دیگر نیز می‌شود و توانایی یک‌جانبه آمریکا در برهم زدن این معاماه محدود است؛ بنابراین ترامپ به‌دنبال راهکارهایی کثیف برای افزایش فشار بر ایران خواهد بود.
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۸
دوباره یاشار سلطانی عزیز اصلاح‌طلبان شد!
در حالی‌که در زمان انتخابات شورای شهر تهران، با وجود نام‌نویسی یاشار سلطانی، جریان اصلاح‌طلب برای حضور وی در لیست‌شان هیچ وقعی ننهادند، با شروع دادگاه رسیدگی به تخلفات سلطانی، بار دیگر وی به محور حمایتی اصلاح‌طلبان تبدیل شده است.
۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸
غربی‌ها برای کشتار انسان‌های بی‌گناه، حتی به خود زحمت عذرخواهی هم نمی‌هند
سیاستمداران غربی، قربانی شدن انسان‌های بی‌گناه در جریان عملیات نظامی آن‌ها در سوریه، عراق و افغانستان را به‌عنوان «خسارات ناخواسته» تلقی کرده و حتی به خود زحمت عذرخواهی هم نمی‌دهند.
۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵
ژن خانوادگی خوب یعنی چه؟
دوتا داداش رفتند تو یه درگیری سنگین تو تدمر سوریه تو یه سنگر تو بغل هم شهید شدند. ۲۲ تیر ۹۴ شهید شدند؛ ولی به‌خاطر مجهول بودن هویت ۱۷ روز طول کشید تا پیکرهاشون پیدا شه و تشییع‌شون انجام شه.
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
چرا گزینه مورد نظر خاتمی برای شهرداری، "آخر" شد؟
صندلی شهرداری تهران آن‌قدر برای طیف کارگزاران سازندگی اهمیت دارد که با لابی گسترده و هماهنگی با برخی اعضای شورای پنجم، دو گزینه مطرح خود را در جایگاه نفرات اول و دوم رای‌گیری گزینه‌های احتمالی رساندند.
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
حاج قاسم، برنده جایزه "صلح نوبل" یا "صلح مقاومت"
حاج قاسم سلیمانی به مناسبت آزادسازی موصل از لوث وجود تروریست‌های تکفیری به عنوان "برنده اولین جایزه بین‌المللی صلح مقاومت" معرفی شود تا احیاگر مقاومت در مقابل چشم جهانیان ارج نهاده شود.
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳
اشک تمساح نخبه کُشان
سبقت گرفتن «زنده کُشانِ مرده پرست» در تسلیت گفتن برای فوت وی، یادآور خاطرات تلخی از جنایت فراموش نشدنی جماعتی است که حالا علاوه بر وصف فوق باید آن‌ها را «مُرده خور» هم بدانیم.
۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
کشوری که به بعثی‌ها توهم جنون هدیه می‌داد
در جریان جنگ هشت ساله ایران و عراق، برخی از کشورهای اروپایی به کمک صدام و رژیم بعث شتافتند.
۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
عارف به خاطر «قحط الرجال» این روزها مهم شده است!
اختلافات کروبی و یارانش با بدنه اصلی اصلاح‌طلبان به محوریت رئیس دولت اصلاحات همچنان ادامه دارد، به نحوی که این روزها و پس از پیروزی این جریان در انتخابات اخیر به نظر می رسد این اختلافات وارد سطح جدیدی شده است.
۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
روش جدید اصلاح‌طلبان برای تخریب قالیباف
حسین مرعشی، با خرده‌گیری از فعالیت قالیباف در طرح‌های بزرگ شهر تهران، گفت:‌ قالیباف چون می‌خواست از موضع شهرداری کارهای بزرگ کند و رییس‌جمهور ایران شود، بیشتر از ظرفیت شهرداری پروژه تعریف کرد.
۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷
مجلس مطلوب کواکبیان جز "گل و یا پوچ" کار دیگری می‌تواند انجام دهد؟
کواکبیان بر اساس استدلال و تحصیلاتش، صلاحیت شرکت در وضع اکثر قوانین مجلس را ندارد و حضور او در نهادی که عمده وقتش درگیر موضوعات غیرتخصصی ایشان است، توجیهی ندارد.
۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸