نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
اعتراف یک مسئول سابق موساد/ درخواست شاپور بختیار برای ترور امام خمینی
رونین بیرجمان یک گزارشگر صهیونیست در امور امنیتی فاش کرد که شاپوربختیار نخست وزیر ایران در دوران شاه( سال 1979) از سازمان جاسوسی رژیم اسراییل (موساد) خواسته بود تا حضرت امام خمینی (ره) رهبر معظم انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را در فرانسه ترور کند.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۵
پاتك مردم به تهاجم منفعلانه دشمن
در يك برداشت حداقلي مي‌توانيم دخالت مردم و درگير شدن آگاهانه با حوزه سياست را «مشاركت سياسي» بناميم.
۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۰۰
حماسه‌هاي پي‌در پي يك ملت انقلابي
مراسم سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران با حضور ميليوني ملت انقلابي و مسلمان در تهران و ساير شهرها و مناطق كشور در شرايطي برگزار شد كه توجه رسانه‌هاي داخلي و خارجي امسال بيش از همه سال‌ها به نحوه برگزاري اين مراسم دوخته شده بود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۰۱
گفتگو با ثروتمندترین زن ایرانی
چندی پیش در سایت‌های خبری فهرستی از میلیاردرهای ایرانی منتشر شد؛ فهرستی که سی ثروتمند ایرانی را به همه معرفی می‌کرد. در این فهرست سی نفره تنها نام یک زن به چشم می‌خورد؛ سیده فاطمه مقیمی۵۲ ساله.
۲۶ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۶
تکرار 11 سپتامبر
در 11 سپتامبر 2001 فرو ريختن برج‌هاي دوقلوي سازمان تجارت جهاني در نيويورک و اعلام خبر حمله به ساختمان پنتاگون در واشنگتن، اولين خبر رسانه‌هاي جهان را تشکيل داد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۴۹
دلايل يك مظلوميت
بنياد كارنگي آمريكا نيز براي چندمين بار آيت‌الله خامنه‌اي را قدرتمندترين رهبر جهان معرفي كرد. اين نوشتار به دنبال پاسخ‌هايي براي اين پرسش است كه دلايل مظلوميت و ناشناخته ماندن قدرتمندترين رهبر جهان و اين شخصيت انديشمند و متفكر چيست؟
۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۱
ولایت مداری محور توسعه جایگاه ایران در جهان امروز
در نظام های حکومتی امروز و دیروز جهان ، شکاف ها و ایرادهای مختلفی در ساختار حکومت و شیوه عملکرد حاکمان وجود دارد که موجب شده دیکتاتوری ، خودکامگی ، سلطه گری و بی توجهی به رای مردم و نخبگان جامعه و حتی مردم جهان به شکل های مختلفی ظهور کند.
۸ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۰۸
در باب خیانت سیاسی
خیانت در عرصه سیاسی دارای آثار گسترده و عمیق بوده و هزینه های سنگینی را به جامعه تحمیل می کند. در خیانت سیاسی، هزینه خیانت را تنها عامل یا فاعل خیانت نمی پردازد، بلکه این جامعه است که هزینه واقعی را می پردازد. در طول تاریخ همیشه هزینه خیانت های سیاسی بر گرده ملت ها سنگینی نموده است و زخم ناشی از خنجر ...
۴ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۵۳
آرمانها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران
نقش انقلاب اسلامي در گشودن راه رهايي از عقب‌ماندگي در سطوح مختلف اقتصادي، سياسي و فرهنگي، عليرغم وجود تمام مشكلات فراروي انقلاب، واقعيت انكارناپذيري است كه كتابها و تحليل‌هاي بسياري به آن اختصاص يافته است . اما براي تبيين اين دستاوردها ابتدا بايد آرمانهاي اصيل انقلاب مورد بررسي قرار گرفته تا موفقيت ...
۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۹:۱۶
جايگاه منحصر به فرد انقلاب ايران در تحولات مصر
انقلاب مردم مصر در مدت بسيار كوتاهي پس از حركت مردم تونس براي سرنگوني حكومت بن‌علي به وقوع پيوست و اعتراض هر دو ملت به ديكتاتوري حاكم بر مصر و تونس علت اصلي انقلاب مردمي بوده است، اما زمينه‌هاي بروز و ظهور انقلاب در اين دو كشور و ريشه‌هاي سياسي، اجتماعي، اقتصادي و حتي فرهنگي آنها تفاوت‌هايي نيز با هم ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۷
هدفمندي يارانه‌ها و بودجه سال 1390
بررسي پيش‌نويس لايحه بودجه سال 1390 از 2 شب پيش در دولت آغاز شده است كه مي‌توان آن را متمايز از ساير بودجه‌هاي سنواتي دانست، زيرا قانون هدفمندي يارانه‌ها در بودجه سال آينده تاثير زيادي خواهد داشت.
۱ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۴۳
بازخوانی نقش‌ها در حوادث پس از انتخابات
پس از انتشار سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم قم در تاریخ 18/10/1389در زمینه نقش اصلی طراحان خارجی در فتنه بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری و تأکید بر اینکه کسانی که مردم به آنها سران فتنه می‌گویند در واقع بازیچه طراحان اصلی بودند و دشمن آنها را وسط صحنه هل داد، برخی از سایت‌های مرتبط با جریان فتنه ...
۳۰ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۳۱
روزی که دنیای مرده را زنده کرد
حقیقت این است که راه مستقیم یک راه است سرانجامش سعادت وکمال انسان، لازمه‌اش حکومت اسلامی ‌با حاکمیت اولیای خدا (مهدی موعود عج) و مقدمه‌اش انقلاب اسلامی‌ و جامعه اسلامی‌ به رهبری امام خمینی در آغاز و در ادامه با زعامت حضرت آیت‌الله العظمی‌خامنه‌ای است.
۸ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۳۴
روز دانشجو؛ يك روز تاريخ‌ساز
جريان دانشجويي مسلمان بر خلاف بسياري از سياسيون و روشنفكران چپ و راست كه يا خود در شكل گيري كودتا دخالت داشتند و يا با دولت كودتا كنار آمده بودند، براي مقابله با استبداد و استكبار وارد ميدان شد تا آنجا كه خونش، سنگ فرش هاي دانشگاه تهران را رنگين نمود.
۵ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۱۸
نمي پرسيد كجا بوديم ؟!
غرق شدن در خود نهايت ندارد. كساني هستند كه هميشه حواسشان جمع است و مدام محيط پيرامون و جايي را كه ايستاده اند رصد مي كنند.
۶ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۲۱
مولاي شما كيست ؟
ذلك بان الله مولي الذين ءامنو و آن الكفرين لا مولي لهم (خداوند مولا و سرپرست كساني است كه ايمان آوردند، اما كافران مولايي ندارند.) (سوره محمد-11)
۲۱ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۲۳
دوپینگ در وقت اضافه !
پس از چند بار حمایت صریح اوباما و کلینتون از فتنه و فتنه‌گران در هفته‌های اخیر، نهایتاً وزیر خارجه امریکا با اعلام ممنوعیت سفر چند نفر از مسئولان ایرانی، نظیر وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه، وزیر فعلی و سابق کشور و ... به امریکا و بستن حساب‌های بانکی آنها در این کشور، بار دیگر بر حمایت بی‌رمق ...
۱۲ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۰۹
انتفاضه قرآني
اهانت و هتك حرمت به كتاب آسماني مسلمانان و به عبارت بهتر افزايش موج اسلام‌ستيزي در جهان غرب و سكوت سران كشورهاي غربي در برابر اين اهانت، اين روزها به خبر نخست جهان اسلام تبديل شده است.
۲۵ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۰۶
رسوايي ديگر غرب
در نهمين سالگرد حادثه 11 سپتامبر و در شرايطي که دولتمردان غربي همچنان از اين حربه براي ادامه توجيه اقدامات سلطه‌طلبانه خود بهره‌گيري مي‌کنند در برخي از شهرهاي آمريکا، گروه‌هايي اجير شده در اقدامي موهن و ضد اسلامي به آتش زدن قرآن‌ها اقدام کرده‌اند.
۲۲ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۳۹
گزارش‌هاي جهت دار
آمانو مديركل آژانس بين‌المللي انرژي اتمي جديدترين گزارش‌هاي خود را در قبال تحولات هسته‌اي جهان منتشر ساخت. از جمله نكات مطرح در اين گزارش‌ها، گزارش وي در زمينه ادعاهاي غرب و صهيونيستها درباره مراكز هسته‌اي سوريه بود كه در سال 2007 از سوي صهيونيستها بمباران شده بود.
۱۷ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۷