نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
نتایج کلان انتخابات 7 اسفند
آیا با نتایج بدست آمده و تایید شده که منجر به شانزدهم شدن آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و عدم راهیابی چهره های برجسته ای نظیر حضرات آیات یزدی و مصباح در خبرگان و همه فهرست اصولگرایان در تهران شد باز هم می توان رمز دروغ تقلب را به‌کار بست؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۹
پیروزی نمایی یک شکست سنگین با عینک اصلاحات!
در انتخابات مجلس هشتم نیز اصلاح طلبان تهران از جمله جهانگیری معاون اول رئیس جمهور کنونی در قالب لیستی با عنوان «یاران خاتمی» تبلیغات گسترده ای بعمل آوردند تا با استفاده از وجهه رئیس دولت اصلاحات کرسی‌های تهران در مجلس را ازآن خود کنند اما با شکستی سنگین مواجه گردیدند.
۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۵
ناگفته‌های دستگیری و اظهارات عبدالمالک ریگی تروریست معروف
وزارت اطلاعات در بخش سخن هفته خود به درج یادداشتی از ناگفته‌های دستگیری و اظهارات عبدالمالک ریگی تروریست معروف پرداخته که او در لحظه اعدام گفته است: هرکسی مقابل این نظام بایستد ظلم به اسلام و وحدت بین مسلمانان کرده است.
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۱
تحلیلی بر اقدامات عربستان سعودی برای انزوای ایران
عربستان سعودی از این نکته بسیار بیمناک است که ممکن است پس از اعزام نیروی زمینی به سوریه، خود عربستان مورد تهاجم نظامی ایران قرار گیرد و این‌ از دلایل اصلی شک و تردید رژیم سعودی در اعزام نیروی زمینی به سوریه است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۶
چرا حضرت معصومه(س) سرآمد امامزادگان است
مدیرگروه تاریخ و سیره مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات گفت: ویژگی‌هایی مانند محدثه بودن و ورود زیارتنامه مخصوص باعث شده که حضرت معصومه(س) از دیگر امامزادگان پیشی گیرد و همچون ستاره‌ای درخشان در این آسمان بدرخشد.
۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹
راز جاودانگی تختی چه بود؟/ روزی که ایران بی پهلوان شد
در سوگ تختی نباید گریست؛ او زنده است، برای همه دوران و تا آخر زنده خواهد ماند.
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۴
سالروز آغاز امامت امام مهدی(عج) مبارک باد
جانها، شورانگیز از یاد دلربای توست. شقایق های شادی بشر، در شبستان شیدایی تو می كاود و شایسته ترین بندگان خدا، شب ها و روزها، شرط تداوم حیات خویش را در آویختن به شاخه طوبای محبت تو می دانند.
۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۹
پاسخ استاد کانادایی به نامه دوم امام خامنه‌ای به جوانان غربی
آنتونی جیمز هال استاد مطالعات جهانی‌سازی دانشگاه لِث‌بریج در پیامی به نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی پاسخ داده است.
۲۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۹
افزایش جمعیت بازنشستگان؛ فرصت یا تهدید
دولت و متولیان امور بازنشستگی کشور باید با نگرش به جمعیت رو به افزایش بازنشستگان از هم اکنون برای دو دهه آینده ساز و کار، امکانات و ظرفیت های لازم را برای پاسخگویی به نیازهای مالی، رفاهی و درمانی بازنشستگان برای یک زندگی آبرومند و بدون دغدغه فراهم آورند.
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۱
شیخ نمر کیست؟
سران دربار دلارهای نفتی آل سعود در ادامه سیاست های کودک کشی در یمن و نقض حقوق بشر و آزادی بیان و مذاهب در عربستان تلاش می کند شیخ نمر روحانی شیعی برجسته این کشور را اعدام کند.
۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۰
ماجرای اذان شیعی قاریان مصری و فضاسازی تکفیری‌ها و وهابیون سعودی
برخی قاریان مصری که به ایران سفر می‌کردند برای نزدیکی با مردم کشورمان، به شیوه شیعیان اذان می‌گفتند که این موضوع زمینه نزدیکی بیشتر دینی را فراهم می‌کرد و این امر موجبات خشم تکفیری‌های مصر و وهابیون سعودی را فراهم آورد.
۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
وصیت‎نامه امیر دمشق برای بازماندگانش
سردار همدانی در وصیتنامه خود می‌نویسد: این اواخر خیلی دلم هوای رفتن کرده؛ خدا کند که موقع جان دادن راضی باشد خدای مهربان، به رحمت او امیدوار هستم نه به عملکرد خودم.
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۸
ترورریست های خوب چه کسانی هستند!
در ماه های اخیر یک تقسیم بندی مضحک توسط آمریکایی ها برای تروریست های حاضر در سوریه و عراق انجام شده است.
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۸
غدیر غدیرخم واقعه انکارناپذیر تاریخ
بررسی واقعه غدیر خم از زاویه های گوناگون، ما را کمک می کند تا فهم صحیح و دقیقی از این رویداد تاریخی داشته باشیم.
۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۶
"مُهره‌ مار" خودروسازان
آیا خودروسازان مهره مار دارند؟ آیا نفوذشان در دستگاه‌های دولتی بیش از دیگر صنایع و دست‌اندرکاران آن است؟ آیا کسی نمی‌تواند به آنها بگوید بالای چشمتان ابرو است؟
۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۲
چرا وزیر خارجه سعودی با بی ادبی به ایرانی‌ها توهین می‌کند؟
«عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان، عصبانی است، از عصبانیت به جای پاسخ‌گویی، درشت‌گویی می‌کند؛ پرخاشگری و بی ادبی زمانی رخ می‌دهد که هیچ چیز با ارزش دیگری برای ارائه به افکار عمومی باقی نمانده است.
۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۷
قاتلان صنعا و منا
با وجود افتضاح مدیریتی آل‌سعود در برگزاری مراسم معنوی حج، گروهی از اقمار این رژیم در منطقه به تقدیر از عملکرد رژیم سعودی در این مراسم پرداخته‌اند.
۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰
ترس از برائت از مشرکین
بي گمان هر كس شریکی براي خدا قرار دهد، خدا بهشت را براو حرام كرده و جايگاه او آتش است.
۳۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۶
جهاد علمی امام باقر علیه السلام
از مهم ترین امتیازات امام باقر(ع) که زمان، زمینه آن را فراهم کرد، این است که حضرت بنیانگذار انقلاب فرهنگی و نهضت علمی شیعه و بلکه اسلام شمرده می شود.
۳۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۸
از مناقب امیرمومنان
اما من بعد از خاتم الانبیاء (ص) با آن همه صدمات و اذیت‌هاى بسیار فراوانى که از این امت دیدم ابدا درباره آنها نفرین نکردم و کاملا صبر نمودم،چنانچه در ضمن خطبه معروف شقشقیه فرمود: صبر نمودم در حالى که در چشم من خاشاک و در گلویم استخوان بود.
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۸