نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
گفت و شنود/ صدای الاغ!
«لئون پانتا» وزیردفاع اسبق آمریکا که مدتی هم رئیس سازمان «سیا» بود، گفته است؛ هدف اولیه از ساخت بمب 10 تنی که در افغانستان آزمایش کردیم، حمله به ایران بوده است!
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۰
مناطق آزاد مانع فعالیت شوراها/ شورای شهرهایی برای هیچ!
حدود یکماه دیگرمردم به پای صندوق های رای می روند تا اعضای شورای شهر یا روستای خود را برای 4سال آینده انتخاب کنند شوراهایی که در برخی از مناطق تنها جنبه نمایشی دارند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۱
مجلس یک گام به سوی اصلاح مصوبه جنجانی خود برداشت/ گارانتی خودروها 2 سال اما معافیت معاینه فنی 4 سال؟
مجلس با تصویب کاهش مدت معافیت معاینه فنی خودروها از 5 به 4 سال یک گام در جهت اصلاح مصوبه اشتباه خود برداشت اما آیا این گام کافی بوده است؟
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۰
ژیمناستیک سیاسی ترامپ
حمله آمریکا به سوریه، از طرف دیگر در تعارضی آشکار با دیدگاه‌های زمان انتخاباتی ترامپ برای بهبود روابط با روسیه قرار داشت.
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۰
متغیرهای دخیل در ائتلاف سازی عربستان علیه ایران
می‌توان گفت که ایران به رغم تمام تلاش‌های صورت گرفته توسط عربستان برای ایجاد ائتلاف منطقه ای علیه این کشور، همچنان بازیگر اصلی و پیروز در مناطق حوزه نفوذ خود محسوب می‌شود.
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۷
حضرت زینب (س) چگونه به شهادت رسید؟
علت اصلی وفات ام مصائب، حضرت زینب کبری(س) کاملا مشخص نیست.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۵
القای سبک زندگی آمریکایی از طریق فیلم‌های هالیوود
سبک زندگی آمریکایی، این روزها آرام و خاموش در حال بلعیدن سنن، آداب زیبای کهن، عرف و شرایط زندگی کشورهای مختلف است و با شیوه ای نامحسوس و جذاب با بهره گیری از هنرهای مدرن و امروزی مانند سینما و بازی های رایانه ای و دیگر اقلام فرهنگی در حال تبدیل شدن به روش و مدلی برای زندگی مردم تمامی دنیا می شود.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
کارنامه تاریک اقتصاد ایران در سال 95
کارنامه اقتصادی ایران در سال 1395 در حوزه اشتغال و جلب سرمایه خارجی نامطلوب ارزیابی شده و معضل بیکاری همچنان مهمترین چالش پیش روی اقتصاد این کشور باقی مانده است.
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
در سایه دولت بی‌تدبیر...؛ پالایشگاه؟ پر! / روزانه ۱۲ میلیون لیتر بنزین وارد می‌کنیم
تعلل وزارت نفت در بهره‌برداری از پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس، یک اشتباه نابخشودنی است که نتیجه آن تا اکنون، زدن چوب حراج به منافع ملی بوده است.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
سهام عدالت یا خجالت!؟ + نظرات مردم
برخی دارندگان سهام عدالت که پس از ۱۰ سال، انتظار درخواست حدود ۵۰۰ هزار تومان پول از جانب دولت را نداشتند، گفته‌اند، این سهام قرار بود موجب عدالت شود نه مایه خجالت، برخی هم خدا را شکر کردند که اصلاً ثبت نام نکردند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸
هشت خاصیت تربت کربلا
هر گاه کام نوزاد را با تربت سیّد الشّهداء باز کنند، مانند اکسیری که مس را به طلا مبدل می‌سازد و وجود نوزاد را از هر پلیدی دور نموده و محبّت اهل بیت رسول خدا(ص) را در دل او می‌کارد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۵
وقتی رییس مجلس برادرش را به مجلس راه نداد
رئیس مجلس که برادرش بود -برادر کوچک‌ترش هم بود- راهش نداد؛ این یعنی اقتدار مجلس، هیبت مجلس این است؛ این را باید حفظ کنید.
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۰
سفر «مسعود بارزانی» به ترکیه؛ منافع درهم‌تنیده آنکارا و اربیل
به نظر می‌رسد که آنکارا قصد دارد از تقویت روابط خود با اقلیم کردستان عراق به عنوان اهرم فشاری بر دولت بغداد با هدف تحمیل خواسته‌ها و مطالبات غیرمشروع خود به آن، بهره‌برداری کند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۴
ویژگی‌های جامعه ایران به روایت روشنفکران اصلاح طلب!
سارا شریعتی گفت: چرا ایرانیان به تعبیر ایران‌شناسان غربی دروغ می‌گویند؟ چون نمی‌توانند و می‌ترسند به شکل روشن در حضور دیگران صحبت کنند. می‌ترسند با صدای بلند حرف بزنند!
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۶
چرا آقای نعمت‌زاده اصرار دارد که شفافیت‌سازی را تعطیل کند؟
احمد توکلی گفت: «وقتی سامانه‌ای کار می‌کند و توانسته این تقلب‌ها را شفاف کند و نمی‌گذارد تخلف صورت بگیرد و جریمه می‌کند، باید تعطیل شود؟ چرا باید آقای نعمت زاده اصرار داشته باشد که شفافیت از بین برود و به‌دست او بیافتد که خود مسئله دارد؟»
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹
توجه سازمان «سیا» به زبان فارسی
سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا به تازگی در وبگاه خود بر اهمیت آموزش افسران ماهر به زبان‌های مختلف دنیا، از جمله فارسی، در حالی تاکید کرده که گزارش‌های پیشین نشان از نیاز وافر سیا به رخنه اطلاعاتی در ایران دارند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳
نقش استفن بنون در عملیات ناکام طبس و تاثیر آن بر ذهنیت وی از ایران
تقریبا نیمه شب 21 مارس 1980 بود که شناور جنگی نیروی دریایی آمریکا که توسط استفن بنون - یک افسر پایه - هدایت میشد با ناو فوق سنگین و هواپیما بر نیمیتز در خلیج عمان روبرو شد. این شناورها به آرامی در نزدیکی سواحل ایران حرکت میکردند. جایی که قرار بود به زودی عملیاتی سری برای آزاد کردن گروگانهای آمریکایی ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹
ظهور پدیده شاغلان فقیر در کشور
وضعیت معیشت خانوارهای ایرانی هر روز نگران‌کننده‌تر می‌شود و گروهی از افراد با وجود برخورداری از شغل، اما در زندگی با فقر دست و پنجه نرم می‌کنند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱
ابتکار و پسرش، فریدون و دخترش، مردم و بیکاری و بی‌پولی
بخشی از ارتباطات مالی دانیال‌زاده و مالامیری با برادر رئیس جمهور از طریق دختر فریدون که در شرکت مالی دویچه بانک مشغول به کار است صورت گرفته است.
۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳
چرا یکی از بزرگترین فسادهای مالی در صندوق فرهنگیان اتفاق افتاد؟
۱۹ میلیارد تومان درآمد در هر ماه از محل حقوق فرهنگیان برای صندوق ذخیره رقم می‌خورد تا با فعالیت اقتصادی، کمکی برای معیشت آن‌ها در ایام بازنشستگی باشند؛ اما این درآمدها محلی شد تا یکی از بزرگترین فسادهای مالی ایران در صندوق متعلق به معلمان رخ دهد.
۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۶