نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
استرس؛ عوامل به وجود آورنده و راهکارهای کنترل آن
مقوله استرس، میان جامعه شناسان ایرانی جایگاه ویژه ای دارد. گفته می شود که استرس مساله ای است که جوامع مدرن یا امروزی با آن روبرو هستند.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
بایدها و نبایدهای زیست شهری!
وقتی از شهری انسانی صحبت می‌کنیم، یعنی زیستگاهی که در آن کنشگران اجتماعی، احساس آزادی، امنیت و آسایش روانی و جسمانی کرده و بتوانند به بیشترین حد امکان وارد تعاملات اجتماعی مثبت شوند.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
سالمندی پایان زندگی نیست
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران می گوید: سالمندی به هیچ وجه پایان زندگی نیست، بلکه دوران طلایی است و اگر با برنامه ریزی سالمندانی پویا داشته باشیم و حرمت موی سفید سالمندان را بدانیم، بحران سالمندی را سپری خواهیم کرد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
شورای شهر به دور از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی است/ دولت در تخصیص بودجه به شورا کارشکنی می‌کند
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای اسلامی شهر تهران در چند دوره گذشته، با تلاشی خستگی‌ناپذیر به خدمت‌رسانی به مردم مشغول بوده است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶
ایرانی با 25 درصد سالمند در پیش است
رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان ایران می گوید: پنجره جمعیت جوان ایران در حال بسته شدن است، روند تولد ایران سالمند شروع است. ورود به این دوره جدید نیازمند، برنامه های اجرایی گسترده برای تامین مالی سالمندان، مراقبت های جسمی و روانی از آنان است، اقدامات با هزینه های سنگین که گر چه دیرهنگام اما شروع شده ...
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۲
كرامت سالمند با مستمري 800 هزار توماني حفظ نمي شود
یک بازنشسته آموزش و پرورش می گوید: مهمترین نیاز سالمندان بازنشسته، مکفی شدن، مستمری ماهانه است، مستمری 800 هزار تا یک میلیون تومانی باعث می شود که کرامت سالمندان در خانواده و بین فرزندان و نوه ها از بین برود.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹
خدمات شورای شهر در چند دوره گذشته چشمگیر است
دبیرکل حزب سبز ایران گفت: رویکرد شورای شهر تهران در مواجهه با معضلات شهری رویکردی جدید است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
شورای شهر در دوره چهارم تخصصی‌تر عمل کرد/ ریاست شورای شهر در رفع مشکلات تهران تاثیر زیادی داشت
عضو شورای شهر تهران گفت: تهران در چند سال اخیر تحولی بزرگ در عرصه های مختلف شهری داشته است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
حقوق کارمندان دولت زیرخط فقر محسوب می‌شود
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: وضعیت معیشت به قدری افتضاح است که بنا بر آمارهای رسمی، حقوق کارمندان دولت زیر خط فقر محسوب می‌شود.
۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۸
افزایش نیم درصدی حقوق کارگران در مقابل ۱۰۰۰درصدی پزشکان!
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: افزایش 700 درصدی، 800 درصدی و هزار درصدی در دستمزد پزشکان دیده می‌شود؛ اما برای کارگران تنها نیم درصد افزایش دستمزد در نظر گرفته شده است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
وهابیت مادر تروریسم تکفیری
اندیشه تکفیری و بحرانهایی که از این رحم شوم در کشورهای مختلف خاورمیانه زاییده شده، ضرورت تحقیق و تفحص پیرامون اصل و منشأ آن را دوچندان ساخته است؛ چرا که باید پذیرفت نبرد با تروریستها پیش از آنکه نبردی نظامی باشد، نبردی فکری و عقیدتی است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
توتال توسط زنگنه سرِ ایرانی‌ها کلاه گذاشت
نادریان تصریح کرد: امید وزارت نفت به شرکت‌هایی مثل توتال خطرناک است؛ چون آن‌ها قبلا هم کلاه گشادی بر سر ایران گذاشته‌اند و اکنون هم متاسفانه به‌وسیله آقای زنگنه این کار را دنبال می‌کنند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۷
احمدی‌نژاد فکر می‌کرد با خانه‌نشینی 11 روزه 35 میلیون نفر به خیابان‌ها می‌ریزند
نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس در نامه‌ای سرگشاده‌ای خطاب به رئیس جمهور سابق ایران نوشت: آقای احمدی‌نژاد؛ شما...
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
دولت بعد از 4 سال یاد فقرا افتاد!
دولت یازدهم در یک اقدام تبلیغاتی و تابلو و در ایام ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات، حداقل مستمری خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) را افزایش داد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۸
اقتصاد مقاومتی راهکار تبدیل «اَبَر چالش» کشور به فرصت
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، چالش اقتصادی را اَبَر چالش کشور خواند و گفت: با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی این چالش به فرصت تبدیل می‌شود.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۷
نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر است و هیچ‌وقت هم پاسخگو نبوده است
یک استاد دانشگاه و اقتصاددان معتقد است: نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر بوده و دولت تدبیر راهبردی برای رونق اقتصادی نداشته است؛ دولت امروز مانده که چه جوابی به مردم بدهد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹
اختلاف ۳۰ برابری حقوق مدیران با حداقل دستمزد فاجعه است
عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با بیان اینکه در مصوبه امروز مجلس درخصوص حداکثر حقوق مدیران یک فاجعه رخ داده است تاکید کرد، این اختلاف ۳۰ برابری نسبت به حداقل دستمزد با ایراد مجمع تشخیص مصلحت نظام ایجاد شده است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
چرا شهید نواب صفوی نعلین نمی‌پوشید!؟
زنده یاد سید محسن امیرحسینی از عنفوان جوانی و همزمان با حرکت اصلاحی آیت‌الله حاج آقا حسین قمی، به عرصه سیاست گام نهاد و تا پایان حیات به این نقش آفرینی سیاسی ادامه داد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲
دریافت 430 هزار میلیارد تسهیلات توسط طبقه خاص
آل اسحاق با بیان این‌که در حوزه بانکی، یک عده ذی‌نفع وجود دارد، اظهار داشت: این ذی‌نفع‌ها مانع بازدارندگی می‌شوند واجازه نمی‌دهند که قوانین مناسب برای بازگرداندن پول بدهکاران وضع شود.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۷
اراک را بتن کردند تا کترینگ قطارها را به خارجی‌ها بسپارند
عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: فردو و اراک را بتن کردند تا بجای آن کترینگ قطارهای کشورمان را به خارجی‌ها بدهند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲