نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
آیا بانک مرکزی به‌دنبال زمین زدن برخی موسسات مالی-اعتباری و حمایت از برخی دیگر است؟
امضا کننده طرح سوال از رئیس جمهور، با تاکید بر اینکه بانک مرکزی در خصوص موسسات مالی-اعتباری کوتاهی کرده و مسئولیت دارد، گفت: آیا بانک مرکزی به‌دنبال زمین زدن برخی موسسات مالی-اعتباری و حمایت از برخی دیگر است؟ چگونه بر یک پفک‌فروشی نظارت می‌شودۀ اما بر موسسات مالی نمی‌شود؟ آیا بانک مرکزی به‌دنبال زمین ...
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
سیلی سپاه به داعش؛ پیامی به آمریکا و مرتجعین
نماینده شیراز در مجلس، با اشاره به «سیلی سپاه به داعش» گفت: اقدام سپاه به برخی کشورهای مرتجع منطقه و آمریکا این پیام را می‌دهد که اگر تعرضی به ایران شود، توانمندی دارد به نقطه هدف حمله کرده و از خود دفاع کند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
گفت‌وگو با حامل نامه آیت‌الله کاشانی به مصدق
حسن سالمی گفت: ساعت 5 عصر 27 مرداد که من نزد مصدق رفتم تا پیغام آقای کاشانی را به او برسانم که خطر را احساس و واقعه را قبل از وقوع، علاج کند، دست زد به پشت من و گفت: «آقا! این حرف توده‌ای هاست. گول توده‌ای‌ها را نخورید.»
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲
جزییات انهدام تیم‌های تروریستی در جنوب شرق کشور
مدیرکل دفتر امور مرزی وزارت کشور توضیحاتی درباره جزییات انهدام تیم‌های تروریستی در مناطق جنوب شرقی کشور ارائه کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
کابینه دولت دوازدهم در پی منافع شخصی و گروهی نباشد
یک نماینده مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از نا کارآمدی وزرا و عدم تحقق برنامه کابینه در دولت یازدهم تاکید کرد: لازمه تحقق اهداف، انتخاب افرادی است که در پی منافع شخصی و گروهی خود نباشند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
ذوالفقارنسب: فوتبال ایران گلخانه‌ای است
پیشکسوت تیم ملی معتقد است که فوتبال ایران به‌صورت گلخانه‌ای است و ساختار درستی را طی نمی‌کند.
۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
استرس؛ عوامل به وجود آورنده و راهکارهای کنترل آن
مقوله استرس، میان جامعه شناسان ایرانی جایگاه ویژه ای دارد. گفته می شود که استرس مساله ای است که جوامع مدرن یا امروزی با آن روبرو هستند.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
بایدها و نبایدهای زیست شهری!
وقتی از شهری انسانی صحبت می‌کنیم، یعنی زیستگاهی که در آن کنشگران اجتماعی، احساس آزادی، امنیت و آسایش روانی و جسمانی کرده و بتوانند به بیشترین حد امکان وارد تعاملات اجتماعی مثبت شوند.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
سالمندی پایان زندگی نیست
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران می گوید: سالمندی به هیچ وجه پایان زندگی نیست، بلکه دوران طلایی است و اگر با برنامه ریزی سالمندانی پویا داشته باشیم و حرمت موی سفید سالمندان را بدانیم، بحران سالمندی را سپری خواهیم کرد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
شورای شهر به دور از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی است/ دولت در تخصیص بودجه به شورا کارشکنی می‌کند
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای اسلامی شهر تهران در چند دوره گذشته، با تلاشی خستگی‌ناپذیر به خدمت‌رسانی به مردم مشغول بوده است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶
ایرانی با 25 درصد سالمند در پیش است
رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان ایران می گوید: پنجره جمعیت جوان ایران در حال بسته شدن است، روند تولد ایران سالمند شروع است. ورود به این دوره جدید نیازمند، برنامه های اجرایی گسترده برای تامین مالی سالمندان، مراقبت های جسمی و روانی از آنان است، اقدامات با هزینه های سنگین که گر چه دیرهنگام اما شروع شده ...
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۲
كرامت سالمند با مستمري 800 هزار توماني حفظ نمي شود
یک بازنشسته آموزش و پرورش می گوید: مهمترین نیاز سالمندان بازنشسته، مکفی شدن، مستمری ماهانه است، مستمری 800 هزار تا یک میلیون تومانی باعث می شود که کرامت سالمندان در خانواده و بین فرزندان و نوه ها از بین برود.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹
خدمات شورای شهر در چند دوره گذشته چشمگیر است
دبیرکل حزب سبز ایران گفت: رویکرد شورای شهر تهران در مواجهه با معضلات شهری رویکردی جدید است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
شورای شهر در دوره چهارم تخصصی‌تر عمل کرد/ ریاست شورای شهر در رفع مشکلات تهران تاثیر زیادی داشت
عضو شورای شهر تهران گفت: تهران در چند سال اخیر تحولی بزرگ در عرصه های مختلف شهری داشته است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
حقوق کارمندان دولت زیرخط فقر محسوب می‌شود
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: وضعیت معیشت به قدری افتضاح است که بنا بر آمارهای رسمی، حقوق کارمندان دولت زیر خط فقر محسوب می‌شود.
۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۸
افزایش نیم درصدی حقوق کارگران در مقابل ۱۰۰۰درصدی پزشکان!
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: افزایش 700 درصدی، 800 درصدی و هزار درصدی در دستمزد پزشکان دیده می‌شود؛ اما برای کارگران تنها نیم درصد افزایش دستمزد در نظر گرفته شده است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
وهابیت مادر تروریسم تکفیری
اندیشه تکفیری و بحرانهایی که از این رحم شوم در کشورهای مختلف خاورمیانه زاییده شده، ضرورت تحقیق و تفحص پیرامون اصل و منشأ آن را دوچندان ساخته است؛ چرا که باید پذیرفت نبرد با تروریستها پیش از آنکه نبردی نظامی باشد، نبردی فکری و عقیدتی است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
توتال توسط زنگنه سرِ ایرانی‌ها کلاه گذاشت
نادریان تصریح کرد: امید وزارت نفت به شرکت‌هایی مثل توتال خطرناک است؛ چون آن‌ها قبلا هم کلاه گشادی بر سر ایران گذاشته‌اند و اکنون هم متاسفانه به‌وسیله آقای زنگنه این کار را دنبال می‌کنند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۷
احمدی‌نژاد فکر می‌کرد با خانه‌نشینی 11 روزه 35 میلیون نفر به خیابان‌ها می‌ریزند
نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس در نامه‌ای سرگشاده‌ای خطاب به رئیس جمهور سابق ایران نوشت: آقای احمدی‌نژاد؛ شما...
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
دولت بعد از 4 سال یاد فقرا افتاد!
دولت یازدهم در یک اقدام تبلیغاتی و تابلو و در ایام ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات، حداقل مستمری خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) را افزایش داد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۸