نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
چرایی تمایل عربستان برای برقراری ارتباط با ایران
کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: یکی از دلایل عربستان برای برقراری ارتباط با ایران، به‌خاطر پنهان کردن ضدیتشان با شیعه در منطقه و عوامیه است.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲
دولت جدید باید به نقد شدن ارزش قائل شده و از خود آشفتگی نشان ندهد
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: همان‌طور که رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ حکم رئیس‌جمهور بیان کردند، دولت باید به نقد شدن ارزش قائل شده و از خود آشفتگی نشان ندهد.
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۳
چرا روحانی در ۴ سال گذشته با مدیران اقتصادیِ ضعیف برخورد نکرد؟!
جهان بیگلری گفت: عملکرد ضعیف و غیر قابل قبول سازمان سرمایه‌گذاری با وجود مدیران بی‌انگیزه و ناتوان در چهار سال گذشته، بر فعالان این حوزه و بخش خصوصی پوشیده نیست.
۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
دستگاه قضایی ایران می‌تواند علیه حکومت نیجریه تشکیل پرونده دهد
دکتر «ابراهیم سلیمان»، ضمن تشریح آخرین وضعیت سلامتی رهبر شیعیان نیجریه در زندان‌های این کشور، از تلاش برخی طرف‌های خارجی برای عدم آزادی شیخ زکزاکی خبر داد.
۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴
هاشمی: وزارت ورزش از رای دیوان تمکین نکند، فدراسیون جهانی ورود می‌کند/ مجامع جهانی من را به‌عنوان رئیس می‌شناسند
سیدمهدی هاشمی اعلام کرد که فدراسیون تیراندازی آسیا و جهان، با گذشت ۷ ماه از معرفی سرپرست، وی را به‌عنوان رئیس می‌شناسند.
۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۱
تاریخ، کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به عراق را ثبت خواهد کرد
یک کارشناس مسائل سیاسی عراق، با اشاره به کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به عراق در مراحل گوناگون گفت که تاریخ کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به عراق را ثبت خواهد کرد.
۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
توافق رژیم صهیونیستی و مصر برای تبادل اراضی، موجب تجزیه خاک فلسطین می­‌شود
به اعتقاد کارشناس مسائل غرب آسیا، رژیم صهیونیستی از طریق نظامی و امنیتی در قبال غزه موفق نشده است؛ لذا از راه توافق با مصر تصمیم دارد هدف خود را پیش ببرد.
۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱
کلاه گشادی در برجام سر دولت رفت
کارشناس ارشد مسائل سیاسی معتقد است: کلاه گشادی در برجام سر دولت رفت و دولت با طرح «رفع سایه جنگ» دنبال پاک کردن صورت‌ مسأله عملکرد ضعیف در برجام است.
۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
آیا بانک مرکزی به‌دنبال زمین زدن برخی موسسات مالی-اعتباری و حمایت از برخی دیگر است؟
امضا کننده طرح سوال از رئیس جمهور، با تاکید بر اینکه بانک مرکزی در خصوص موسسات مالی-اعتباری کوتاهی کرده و مسئولیت دارد، گفت: آیا بانک مرکزی به‌دنبال زمین زدن برخی موسسات مالی-اعتباری و حمایت از برخی دیگر است؟ چگونه بر یک پفک‌فروشی نظارت می‌شودۀ اما بر موسسات مالی نمی‌شود؟ آیا بانک مرکزی به‌دنبال زمین ...
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
سیلی سپاه به داعش؛ پیامی به آمریکا و مرتجعین
نماینده شیراز در مجلس، با اشاره به «سیلی سپاه به داعش» گفت: اقدام سپاه به برخی کشورهای مرتجع منطقه و آمریکا این پیام را می‌دهد که اگر تعرضی به ایران شود، توانمندی دارد به نقطه هدف حمله کرده و از خود دفاع کند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
گفت‌وگو با حامل نامه آیت‌الله کاشانی به مصدق
حسن سالمی گفت: ساعت 5 عصر 27 مرداد که من نزد مصدق رفتم تا پیغام آقای کاشانی را به او برسانم که خطر را احساس و واقعه را قبل از وقوع، علاج کند، دست زد به پشت من و گفت: «آقا! این حرف توده‌ای هاست. گول توده‌ای‌ها را نخورید.»
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲
جزییات انهدام تیم‌های تروریستی در جنوب شرق کشور
مدیرکل دفتر امور مرزی وزارت کشور توضیحاتی درباره جزییات انهدام تیم‌های تروریستی در مناطق جنوب شرقی کشور ارائه کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
کابینه دولت دوازدهم در پی منافع شخصی و گروهی نباشد
یک نماینده مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از نا کارآمدی وزرا و عدم تحقق برنامه کابینه در دولت یازدهم تاکید کرد: لازمه تحقق اهداف، انتخاب افرادی است که در پی منافع شخصی و گروهی خود نباشند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
ذوالفقارنسب: فوتبال ایران گلخانه‌ای است
پیشکسوت تیم ملی معتقد است که فوتبال ایران به‌صورت گلخانه‌ای است و ساختار درستی را طی نمی‌کند.
۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
استرس؛ عوامل به وجود آورنده و راهکارهای کنترل آن
مقوله استرس، میان جامعه شناسان ایرانی جایگاه ویژه ای دارد. گفته می شود که استرس مساله ای است که جوامع مدرن یا امروزی با آن روبرو هستند.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
بایدها و نبایدهای زیست شهری!
وقتی از شهری انسانی صحبت می‌کنیم، یعنی زیستگاهی که در آن کنشگران اجتماعی، احساس آزادی، امنیت و آسایش روانی و جسمانی کرده و بتوانند به بیشترین حد امکان وارد تعاملات اجتماعی مثبت شوند.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
سالمندی پایان زندگی نیست
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران می گوید: سالمندی به هیچ وجه پایان زندگی نیست، بلکه دوران طلایی است و اگر با برنامه ریزی سالمندانی پویا داشته باشیم و حرمت موی سفید سالمندان را بدانیم، بحران سالمندی را سپری خواهیم کرد.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۰
شورای شهر به دور از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی است/ دولت در تخصیص بودجه به شورا کارشکنی می‌کند
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای اسلامی شهر تهران در چند دوره گذشته، با تلاشی خستگی‌ناپذیر به خدمت‌رسانی به مردم مشغول بوده است.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶
ایرانی با 25 درصد سالمند در پیش است
رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان ایران می گوید: پنجره جمعیت جوان ایران در حال بسته شدن است، روند تولد ایران سالمند شروع است. ورود به این دوره جدید نیازمند، برنامه های اجرایی گسترده برای تامین مالی سالمندان، مراقبت های جسمی و روانی از آنان است، اقدامات با هزینه های سنگین که گر چه دیرهنگام اما شروع شده ...
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۲
كرامت سالمند با مستمري 800 هزار توماني حفظ نمي شود
یک بازنشسته آموزش و پرورش می گوید: مهمترین نیاز سالمندان بازنشسته، مکفی شدن، مستمری ماهانه است، مستمری 800 هزار تا یک میلیون تومانی باعث می شود که کرامت سالمندان در خانواده و بین فرزندان و نوه ها از بین برود.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹