نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
سالروز آغاز امامت امام مهدی(عج) مبارک باد
جانها، شورانگیز از یاد دلربای توست. شقایق های شادی بشر، در شبستان شیدایی تو می كاود و شایسته ترین بندگان خدا، شب ها و روزها، شرط تداوم حیات خویش را در آویختن به شاخه طوبای محبت تو می دانند.
۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۹
پاسخ استاد کانادایی به نامه دوم امام خامنه‌ای به جوانان غربی
آنتونی جیمز هال استاد مطالعات جهانی‌سازی دانشگاه لِث‌بریج در پیامی به نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی پاسخ داده است.
۲۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۹
افزایش جمعیت بازنشستگان؛ فرصت یا تهدید
دولت و متولیان امور بازنشستگی کشور باید با نگرش به جمعیت رو به افزایش بازنشستگان از هم اکنون برای دو دهه آینده ساز و کار، امکانات و ظرفیت های لازم را برای پاسخگویی به نیازهای مالی، رفاهی و درمانی بازنشستگان برای یک زندگی آبرومند و بدون دغدغه فراهم آورند.
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۱
شیخ نمر کیست؟
سران دربار دلارهای نفتی آل سعود در ادامه سیاست های کودک کشی در یمن و نقض حقوق بشر و آزادی بیان و مذاهب در عربستان تلاش می کند شیخ نمر روحانی شیعی برجسته این کشور را اعدام کند.
۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۰
ماجرای اذان شیعی قاریان مصری و فضاسازی تکفیری‌ها و وهابیون سعودی
برخی قاریان مصری که به ایران سفر می‌کردند برای نزدیکی با مردم کشورمان، به شیوه شیعیان اذان می‌گفتند که این موضوع زمینه نزدیکی بیشتر دینی را فراهم می‌کرد و این امر موجبات خشم تکفیری‌های مصر و وهابیون سعودی را فراهم آورد.
۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
وصیت‎نامه امیر دمشق برای بازماندگانش
سردار همدانی در وصیتنامه خود می‌نویسد: این اواخر خیلی دلم هوای رفتن کرده؛ خدا کند که موقع جان دادن راضی باشد خدای مهربان، به رحمت او امیدوار هستم نه به عملکرد خودم.
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۸
ترورریست های خوب چه کسانی هستند!
در ماه های اخیر یک تقسیم بندی مضحک توسط آمریکایی ها برای تروریست های حاضر در سوریه و عراق انجام شده است.
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۸
غدیر غدیرخم واقعه انکارناپذیر تاریخ
بررسی واقعه غدیر خم از زاویه های گوناگون، ما را کمک می کند تا فهم صحیح و دقیقی از این رویداد تاریخی داشته باشیم.
۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۶
"مُهره‌ مار" خودروسازان
آیا خودروسازان مهره مار دارند؟ آیا نفوذشان در دستگاه‌های دولتی بیش از دیگر صنایع و دست‌اندرکاران آن است؟ آیا کسی نمی‌تواند به آنها بگوید بالای چشمتان ابرو است؟
۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۲
چرا وزیر خارجه سعودی با بی ادبی به ایرانی‌ها توهین می‌کند؟
«عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان، عصبانی است، از عصبانیت به جای پاسخ‌گویی، درشت‌گویی می‌کند؛ پرخاشگری و بی ادبی زمانی رخ می‌دهد که هیچ چیز با ارزش دیگری برای ارائه به افکار عمومی باقی نمانده است.
۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۷
قاتلان صنعا و منا
با وجود افتضاح مدیریتی آل‌سعود در برگزاری مراسم معنوی حج، گروهی از اقمار این رژیم در منطقه به تقدیر از عملکرد رژیم سعودی در این مراسم پرداخته‌اند.
۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰
ترس از برائت از مشرکین
بي گمان هر كس شریکی براي خدا قرار دهد، خدا بهشت را براو حرام كرده و جايگاه او آتش است.
۳۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۶
جهاد علمی امام باقر علیه السلام
از مهم ترین امتیازات امام باقر(ع) که زمان، زمینه آن را فراهم کرد، این است که حضرت بنیانگذار انقلاب فرهنگی و نهضت علمی شیعه و بلکه اسلام شمرده می شود.
۳۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۸
از مناقب امیرمومنان
اما من بعد از خاتم الانبیاء (ص) با آن همه صدمات و اذیت‌هاى بسیار فراوانى که از این امت دیدم ابدا درباره آنها نفرین نکردم و کاملا صبر نمودم،چنانچه در ضمن خطبه معروف شقشقیه فرمود: صبر نمودم در حالى که در چشم من خاشاک و در گلویم استخوان بود.
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۸
خاطراتی در بزرگداشت آیت الله خزعلی (ره)
به آیت الله خزعلی عرض کردم که آقا شما وقت زیادی را برای زیارت حرم امام خمینی (ره) صرف می کنید، چه لزومی دارد هر بار که از این جاده گذر می کنید به حرم امام هم مشرف شوید؟! ایشان سخنی بدین مضمون فرمودند که امام حق زیادی بر ما و ملت ما دارد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۹
درس‌هایی از ازدواج حضرت زهرا(س) و حضرت علی(ع) برای خانواده‌ها
برای اجرای خطبه عقد، امام علی(ع) به دستور پیامبر به مسجد رفت. هم چنین پیامبر(ص) به بلال دستور داد که مهاجر و انصار را در مسجد گرد آورد. پس از مدت کوتاهی همگی در مسجد جمع شدند. پیامبر بر منبر مسجد نشست و در حضور شاهدان ...
۲۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۶
چرا امام خمینی(س) 17 شهریور را «یوم الله» نامیدند
17 شهریور ۱۳۵۷ اغلب به عنوان آغاز پایان کار رژیم شاهنشاهی ایران در نظر گرفته می‌شود و هرگونه امید به مصالحه میان انقلابیون و سلطنت‌طلبان را از میان برد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۹
بازگشت سفارتخانه فتنه
داستان سفارت انگلیس جدا است، حجم مبادلات اقتصادی ایران و انگلیس آنقدر پایین است (حدودا ۳۰ میلیون دلار) که این ذوق و شوق "پیرمردهای استعمارگر" را بی‌دلیل می‌کند مگر آنکه حرف‌های دیگری وسط باشد
۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۹
23 مرداد: روز مقاومت اسلامى
بنا به شواهد، ارتش عبری به جدیدترین و کاربردى ترین سلاح ها و آموزش ها مجهز بوده و از ارتش هاى برتر جهان به شمار مى آید. تنها مى توان گفت، قدرت گرفتن جریان مقاومت در قالب حزب الله لبنان اصلى ترین دلیل شکست ارتش عبرى بوده است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۹
چرا ما امام زمان (عج) را نمی بینیم؟
توجه به روایات بسیاری که از طرف ائمه اطهار (عجله الله تعالی فرجه الشریف) آمده، از مجموع آنها می‌توان فهمید که به لحاظ دلایل عقلی و دلایل نقلی هیچ گونه محدودیتی در امکان زیارت آن حضرت در دوران آخرالزمان وجود ندارد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۱