نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
انفجارهای القاع لبنان؛ انتقال صحنه درگیری‌ها یا انتقام از حزب الله
انفجارهای انتحاری اخیر در «القاع» لبنان، در حالی به وقوع پیوستند که به نظر می‌رسد هدف اصلی تکفیری‌ها از آن، نوعی انتقام جویی از حزب الله و قرار دادن مردم لبنان در مقابل این گروه است.
۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹
حضرت علی(ع) در دیدگاه غیر مسلمانان
جرج جرداق می‌‌‎گوید: «آه، ای دنیا! چه می‎‎شد اگر قوای خود را جمع می‎‎کردی و در هر عصر و زمان، یک نفر مانند علی(ع) را برای بشریت به ارمغان می‎‎آوردی».
۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
رمزگشایی از سلب تابعیت «عیسی قاسم»؛ همیشه پای آل‌سعود در میان است
سلب تابعیت «شیخ عیسی قاسم» روحانی برجسته شیعی در بحرین توسط آل خلیفه در حالی صورت گرفت که بسیاری از شواهد و قرائن از نقش مستقیم رژیم سعودی در اتخاذ این تصمیم حکایت دارند.
۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۱
کارگزار خائن به امانت را به ذلّت وخوارى بنشان و داغ خیانت بر او بگذار
اگر یکى از آنان دست به خیانت دراز کند...، او را به جرم خیانت کیفر بدنى بده؛ و وى را به اندازه عمل ناپسندش عقوبت کن؛ و سپس او را به مرحله ذلّت وخوارى بنشان؛ و داغ خیانت را بر او بگذار؛ و گردنبند عار و بدنامى را به گردنش بینداز!
۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
شبی در جزیره کیش با حقوق های نجومی!
ماجرای داغ فیش‌های حقوقی نجومی برخی مدیران، حکایت جالبی است و اگر هیچ خیری نداشته باشد حداقل این خیر عظیم را داشت که سران هر سه قوه در یک موضوع مهمی به اشتراک نظر رسیده، وارد میدان شده و دستور رسیدگی و پیگیری دادند. گفتنی درباره این ماجرا و حواشی آن بسیار است که در این مجال از زاویه‌ای خاص آن را دنبال ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۲
گذری بر قیام ۱۵ خرداد؛ آوایی که در گوش تاریخ ماندگار شد
صبح ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ کماندوهای رژیم پهلوی قیامی را سرکوب کردند که سرآغاز انقلاب شد؛ انقلابی که از قم شروع و به سراسر کشور گسترش یافت.
۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۴
دیدگاه امام خمینی(ره) در مورد استقلال و خودکفایی کشور
از آن وقتی که این خارجی‌ها راه پیدا کردند به کشورهای شرقی، تبلیغاتی که شده است اسباب این شده است که اگر یک پارچۀ خوبی هم ایران خودش تهیه کند و ببافد، باز باید با اسم فاستونی انگلیسی به مردم بفروشند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳
نگاهی به پاداش‌های سال ۹۳ که نشان می‌دهد در این دولت حقوق‌های چند ده و چند صد میلیونی برخی مدیران، چندان هم تعجب آور نیست
«هیئت مدیره بانک ها از 120 تا 990 میلیون پاداش گرفتند»؛ این تیتر خبری است که بیش‌تر سایت‌ها در سال ۹۴ آن را منتشر کردند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
دشمنی با ایران؛ فصل مشترک اعراب حاشیه خلیج فارس و رژیم صهیونیستی
اعراب کشورهای حاشیه خلیج فارس با عقد قراردادهای محرمانه نظامی و جاسوسی صدها میلیون دلاری با رژیم صهیونیستی، در سنگر صهیونیست‌ها علیه ایران قرارگرفته‌اند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶
عصبانیت «عادل الجبیر» از عملیات فلوجه، حاکمیت ملی عراق را زیر سوال برد
وزیر خارجه عربستان در سخنانی به طور ناشیانه، علاوه بر تکرار حملات گذشته علیه ایران، صریحا حاکمیت ملی عراق را نفی کرد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵
کارشکنی‌ سعودی‌ها، حج ۹۵ ایران را منتفی کرد
تمامی مسؤولیت مربوط به فراهم نشدن شرایط برگزاری حج متوجه دولت سعودی بوده و لذا کارشکنی سعودیها در این‌خصوص محکوم می‌گردد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
"دوقطبی بساز و حکومت کن" تا کجا جواب می‌دهد؟
"اگر رئیس‌جمهور و برخی مشاوران ایشان تصور می‌کنند دوقطبی‌ها تا ابد جواب می‌دهد، مهمترین لازمه و پیش‌فرضش آن است که تصور کنیم چیزی به نام «واقعیت» را می‌توان از اساس منکر شد؛ اما آیا می‌توان به این پیش‌فرض ملتزم بود؟"
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷
تذکرات تاکتیکی شهید مهدی باکری برای تمام قرون:هیچکس از خوب جنگیدن خود، مغرور نشود
سخنان شهید مهدی باکری در زمانی که خط مقدم در جبهه‌های جنگ با دشمن بعثی بود چنان تکامل یافته و تأمل برانگیز بود که بتوان از آن برای تمام خطوط مقدم در همه زمان‌ها و همه جبهه‌ها اعم از جنگ سخت و جنگ نرم به صورتی مفید و کاربردی استفاده کرد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۵
چرا عربستان به گفت‌وگوی مستقیم با انصارالله تن داد؟
عبدالباری عطوان نویسنده معروف دنیای عرب، در یادداشتی ۶ دلیل اصلی درباره چرایی عقب‌نشینی عربستان در قبال مذاکره رودررو با انصارالله را بیان می‌کند و شرایط فعلی یمن را باعث ناگزیری سعودی‌ها از مذاکره مستقیم با انصارالله می‌داند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۰
نتایج کلان انتخابات 7 اسفند
آیا با نتایج بدست آمده و تایید شده که منجر به شانزدهم شدن آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و عدم راهیابی چهره های برجسته ای نظیر حضرات آیات یزدی و مصباح در خبرگان و همه فهرست اصولگرایان در تهران شد باز هم می توان رمز دروغ تقلب را به‌کار بست؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۹
پیروزی نمایی یک شکست سنگین با عینک اصلاحات!
در انتخابات مجلس هشتم نیز اصلاح طلبان تهران از جمله جهانگیری معاون اول رئیس جمهور کنونی در قالب لیستی با عنوان «یاران خاتمی» تبلیغات گسترده ای بعمل آوردند تا با استفاده از وجهه رئیس دولت اصلاحات کرسی‌های تهران در مجلس را ازآن خود کنند اما با شکستی سنگین مواجه گردیدند.
۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۵
ناگفته‌های دستگیری و اظهارات عبدالمالک ریگی تروریست معروف
وزارت اطلاعات در بخش سخن هفته خود به درج یادداشتی از ناگفته‌های دستگیری و اظهارات عبدالمالک ریگی تروریست معروف پرداخته که او در لحظه اعدام گفته است: هرکسی مقابل این نظام بایستد ظلم به اسلام و وحدت بین مسلمانان کرده است.
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۱
تحلیلی بر اقدامات عربستان سعودی برای انزوای ایران
عربستان سعودی از این نکته بسیار بیمناک است که ممکن است پس از اعزام نیروی زمینی به سوریه، خود عربستان مورد تهاجم نظامی ایران قرار گیرد و این‌ از دلایل اصلی شک و تردید رژیم سعودی در اعزام نیروی زمینی به سوریه است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۶
چرا حضرت معصومه(س) سرآمد امامزادگان است
مدیرگروه تاریخ و سیره مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات گفت: ویژگی‌هایی مانند محدثه بودن و ورود زیارتنامه مخصوص باعث شده که حضرت معصومه(س) از دیگر امامزادگان پیشی گیرد و همچون ستاره‌ای درخشان در این آسمان بدرخشد.
۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹
راز جاودانگی تختی چه بود؟/ روزی که ایران بی پهلوان شد
در سوگ تختی نباید گریست؛ او زنده است، برای همه دوران و تا آخر زنده خواهد ماند.
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۴