نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
چرا وزیر خارجه سعودی با بی ادبی به ایرانی‌ها توهین می‌کند؟
«عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان، عصبانی است، از عصبانیت به جای پاسخ‌گویی، درشت‌گویی می‌کند؛ پرخاشگری و بی ادبی زمانی رخ می‌دهد که هیچ چیز با ارزش دیگری برای ارائه به افکار عمومی باقی نمانده است.
۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۷
قاتلان صنعا و منا
با وجود افتضاح مدیریتی آل‌سعود در برگزاری مراسم معنوی حج، گروهی از اقمار این رژیم در منطقه به تقدیر از عملکرد رژیم سعودی در این مراسم پرداخته‌اند.
۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰
ترس از برائت از مشرکین
بي گمان هر كس شریکی براي خدا قرار دهد، خدا بهشت را براو حرام كرده و جايگاه او آتش است.
۳۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۶
جهاد علمی امام باقر علیه السلام
از مهم ترین امتیازات امام باقر(ع) که زمان، زمینه آن را فراهم کرد، این است که حضرت بنیانگذار انقلاب فرهنگی و نهضت علمی شیعه و بلکه اسلام شمرده می شود.
۳۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۸
از مناقب امیرمومنان
اما من بعد از خاتم الانبیاء (ص) با آن همه صدمات و اذیت‌هاى بسیار فراوانى که از این امت دیدم ابدا درباره آنها نفرین نکردم و کاملا صبر نمودم،چنانچه در ضمن خطبه معروف شقشقیه فرمود: صبر نمودم در حالى که در چشم من خاشاک و در گلویم استخوان بود.
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۸
خاطراتی در بزرگداشت آیت الله خزعلی (ره)
به آیت الله خزعلی عرض کردم که آقا شما وقت زیادی را برای زیارت حرم امام خمینی (ره) صرف می کنید، چه لزومی دارد هر بار که از این جاده گذر می کنید به حرم امام هم مشرف شوید؟! ایشان سخنی بدین مضمون فرمودند که امام حق زیادی بر ما و ملت ما دارد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۹
درس‌هایی از ازدواج حضرت زهرا(س) و حضرت علی(ع) برای خانواده‌ها
برای اجرای خطبه عقد، امام علی(ع) به دستور پیامبر به مسجد رفت. هم چنین پیامبر(ص) به بلال دستور داد که مهاجر و انصار را در مسجد گرد آورد. پس از مدت کوتاهی همگی در مسجد جمع شدند. پیامبر بر منبر مسجد نشست و در حضور شاهدان ...
۲۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۶
چرا امام خمینی(س) 17 شهریور را «یوم الله» نامیدند
17 شهریور ۱۳۵۷ اغلب به عنوان آغاز پایان کار رژیم شاهنشاهی ایران در نظر گرفته می‌شود و هرگونه امید به مصالحه میان انقلابیون و سلطنت‌طلبان را از میان برد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۹
بازگشت سفارتخانه فتنه
داستان سفارت انگلیس جدا است، حجم مبادلات اقتصادی ایران و انگلیس آنقدر پایین است (حدودا ۳۰ میلیون دلار) که این ذوق و شوق "پیرمردهای استعمارگر" را بی‌دلیل می‌کند مگر آنکه حرف‌های دیگری وسط باشد
۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۹
23 مرداد: روز مقاومت اسلامى
بنا به شواهد، ارتش عبری به جدیدترین و کاربردى ترین سلاح ها و آموزش ها مجهز بوده و از ارتش هاى برتر جهان به شمار مى آید. تنها مى توان گفت، قدرت گرفتن جریان مقاومت در قالب حزب الله لبنان اصلى ترین دلیل شکست ارتش عبرى بوده است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۹
چرا ما امام زمان (عج) را نمی بینیم؟
توجه به روایات بسیاری که از طرف ائمه اطهار (عجله الله تعالی فرجه الشریف) آمده، از مجموع آنها می‌توان فهمید که به لحاظ دلایل عقلی و دلایل نقلی هیچ گونه محدودیتی در امکان زیارت آن حضرت در دوران آخرالزمان وجود ندارد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۱
اعتراف یک مسئول سابق موساد/ درخواست شاپور بختیار برای ترور امام خمینی
رونین بیرجمان یک گزارشگر صهیونیست در امور امنیتی فاش کرد که شاپوربختیار نخست وزیر ایران در دوران شاه( سال 1979) از سازمان جاسوسی رژیم اسراییل (موساد) خواسته بود تا حضرت امام خمینی (ره) رهبر معظم انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را در فرانسه ترور کند.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۵
پاتك مردم به تهاجم منفعلانه دشمن
در يك برداشت حداقلي مي‌توانيم دخالت مردم و درگير شدن آگاهانه با حوزه سياست را «مشاركت سياسي» بناميم.
۲۴ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۰۰
حماسه‌هاي پي‌در پي يك ملت انقلابي
مراسم سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران با حضور ميليوني ملت انقلابي و مسلمان در تهران و ساير شهرها و مناطق كشور در شرايطي برگزار شد كه توجه رسانه‌هاي داخلي و خارجي امسال بيش از همه سال‌ها به نحوه برگزاري اين مراسم دوخته شده بود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۰۱
گفتگو با ثروتمندترین زن ایرانی
چندی پیش در سایت‌های خبری فهرستی از میلیاردرهای ایرانی منتشر شد؛ فهرستی که سی ثروتمند ایرانی را به همه معرفی می‌کرد. در این فهرست سی نفره تنها نام یک زن به چشم می‌خورد؛ سیده فاطمه مقیمی۵۲ ساله.
۲۶ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۶
تکرار 11 سپتامبر
در 11 سپتامبر 2001 فرو ريختن برج‌هاي دوقلوي سازمان تجارت جهاني در نيويورک و اعلام خبر حمله به ساختمان پنتاگون در واشنگتن، اولين خبر رسانه‌هاي جهان را تشکيل داد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۴۹
دلايل يك مظلوميت
بنياد كارنگي آمريكا نيز براي چندمين بار آيت‌الله خامنه‌اي را قدرتمندترين رهبر جهان معرفي كرد. اين نوشتار به دنبال پاسخ‌هايي براي اين پرسش است كه دلايل مظلوميت و ناشناخته ماندن قدرتمندترين رهبر جهان و اين شخصيت انديشمند و متفكر چيست؟
۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۱
ولایت مداری محور توسعه جایگاه ایران در جهان امروز
در نظام های حکومتی امروز و دیروز جهان ، شکاف ها و ایرادهای مختلفی در ساختار حکومت و شیوه عملکرد حاکمان وجود دارد که موجب شده دیکتاتوری ، خودکامگی ، سلطه گری و بی توجهی به رای مردم و نخبگان جامعه و حتی مردم جهان به شکل های مختلفی ظهور کند.
۸ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۰۸
در باب خیانت سیاسی
خیانت در عرصه سیاسی دارای آثار گسترده و عمیق بوده و هزینه های سنگینی را به جامعه تحمیل می کند. در خیانت سیاسی، هزینه خیانت را تنها عامل یا فاعل خیانت نمی پردازد، بلکه این جامعه است که هزینه واقعی را می پردازد. در طول تاریخ همیشه هزینه خیانت های سیاسی بر گرده ملت ها سنگینی نموده است و زخم ناشی از خنجر ...
۴ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۵۳
آرمانها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران
نقش انقلاب اسلامي در گشودن راه رهايي از عقب‌ماندگي در سطوح مختلف اقتصادي، سياسي و فرهنگي، عليرغم وجود تمام مشكلات فراروي انقلاب، واقعيت انكارناپذيري است كه كتابها و تحليل‌هاي بسياري به آن اختصاص يافته است . اما براي تبيين اين دستاوردها ابتدا بايد آرمانهاي اصيل انقلاب مورد بررسي قرار گرفته تا موفقيت ...
۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۹:۱۶