نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
طرح براندازی آمریکا در ایران و ۶ کشور منطقه
آمریکا در راستای توطئه‌های هژمونی طلبانه خود در منطقه، طرحی برای براندازی ۷ دولت منطقه‌ای تدوین کرده است.
۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
اردوغان از گندم موصل نخواهد خورد
اصرار اردوغان برای رفتار غیرعقلانی و مخالف عرف و حقوق بین‌الملل جهت مشارکت در نبرد نابودی داعش ، هزینه‌های آنها را افزایش خواهد داد و حتی اگر در سایه استعماری ائتلاف آمریکایی هم قرار گیرد، "از گندم موصل نخواهد خورد."
۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۴
شتاب دولت برای برساختن دوقطبی‌ها
قطب‌‌بندی‌هایی ساختگی که مبتنی بر واقعیت‌های جامعه شکل نگرفته‌اند و دولت و رسانه‌های آن در حوزه فرهنگی و اعتقادی، به جامعه تزریق کرده‌اند و می‌کنند.
۲۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲
سرنوشت رئیس‌جمهوری که دم از رابطه با آمریکا می‌زد، چه شد؟
هاشمی نمونه‌ای از رؤسای جمهوری بود که ادعا می‌کرد مذاکره با آمریکا توانست سایه جنگ را از روی کشور دور کند، حال‌ آن‌که هاشمی اگر توانایی داشت تا به‌واسطه مذاکره با آمریکا، سایه جنگ را دور کند، قبلش با مذاکره، محکومیت قضایی خود در دادگاه آلمان را از بین می‌برد.
۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۱
آقای ظریف! اگر طرح هولوکاست کمک به اسرائیل است چرا منکران آن در اروپا زندانی می‌شوند
تردیدی نیست ادبیات آقای ظریف درباره هولوکاست با توجه به جایگاه خطیر ایشان در دولت جمهوری اسلامی ایران ادبیاتی انفعالی تلقی شده و موجب خرسندی دشمن صهیونیستی و دل آزردگی قاطبه مردم مسلمان منطقه و خصوصا ملت انقلابی ایران می‌شود.
۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۱
بی‌بی‌سی فارسی؛ اتاق هماهنگی تروریست‌ها
تبدیل شدن «بی‌بی‌سی» به رسانه رسمی تروریست‌های ضد ایرانی برای شبکه‌ای که همه جنبش‌های مردمی آزادی‌بخش را «تروریست» می‌نامد، اما «داعش» را «پیکارجو» و «جهادگر» معرفی می‌کند، مساله چندان دور از انتظار و عجیبی نیست.
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
به‌قدر چنارهای خیابان ولی‌عصر (عج) تاریخ ندارید؛ شما کجا و جزایر سه‌گانه کجا؟
صدام با برترین نیروی زمینی خاورمیانه و حمایت تمام دنیا، یک وجب از خوزستان را هم از آن خود نکرد، جزایر سه‌گانه را نه‌ تنها داوطلبانه به کسی نخواهیم بخشید، بلکه به‌زور هم نمی‌توانند آنها را از خاک ایران جدا کنند.
۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۶
پرجمعیت‌ترین جای جهنم کجاست؟
گروهی که هیچ وقت نماز نمی‌خوانند، «سقر» برای آنهاست، «سقر» نام یکی از طبقات زیرین جهنم است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۶
روحانی از کدام فشار به عربستان سخن می‌گوید!؟
رئیس‌جمهور روحانی در حالی از فشار سیاسی دولت خود به سعودی‌ها در قبال فاجعه منا سخن می‌گوید که افکار عمومی، مصادیق عینی این فشار را هرگز به‌خاطر نمی‌آورند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰
تحلیلی از آینده اقتصاد ایران
ايران توانايي، سرمايه انساني، دانشجويان بسيار عالي و نيز سيستم آموزشي قدرتمندي دارد که مي‌تواند اين کشور را به يک کشور ثروتمند تبديل کند. هنوز به اين موقعيت نرسيده، ولي اين امکان وجود دارد.
۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹
واکنش‌های هماهنگ مرکز و پیرامون
استفاده از پایگاه شهید نوژه، به جز پیام‌های دیگر اقدامات نظامی روسیه، یک پیام ویژه را نیز منعکس کرد که برای صهیونیست‌ها، مراکز اصلی قدرت در لندن و واشنگتن و نهایتاً پایتخت‌های بی‌رمق عربی حاشیه خلیج فارس و هم‌پیمان با آمریکا و انگلیس و اسرائیل، تکان‌دهنده است.
۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
اردوگاه اصلاح‌طلبان همچنان بر مدار«عبور از روحانی»
اصلاح‌طلبان با طرح موضوعاتی مانند ندادن «چک سفید امضا» به روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ یا «ائتلاف مشروط» و «خواستن سهم» فراتر از خرداد ۹۲ در قدرت و اعضای کابینه، طرح عبور از روحانی را زمزمه می‌کنند.
۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۰
ده فرمان سبک زندگی جهادی
«در مبارزه دو چیز حتماً لازم است؛ یکی این‌که در آن جد و جهد و تحرکی باشد. انسان در رختخواب یا در پستوی خانه که نمی‏‌تواند مبارزه کند، در مبارزه باید جد و جهدی وجود داشته باشد...؛ دوم این‌که در مقابلش دشمنی باشد. مبارزه در آن‌جا که دشمن نیست، معنا ندارد. پس جهاد متقوم بر این دو رکن است...؛ اساساً همین ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶
معاریو: حضور جنگنده‌های روسی در ایران باید تل‌آویو را نگران کند
یک روزنامه صهیونیستی در تحلیل حضور جنگنده‌های روسیه در ایران نوشت: این موضوع اکنون خطری ندارد اما اگر این اقدام ناگهانی روسیه ادامه یابد می‌تواند نتایج منفی داشته باشد و بر استراتژی تل‌آویو تاثیر بگذارد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۵
فکری به حال تامین اجتماعی کنید!
بکی از موارد مطرح امروز بحث تغییر قانون کار است
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳
دست‌های پشت پرده وزنه‌برداری در المپیک: سهم ایران دو طلا بود، نه بیشتر!
موضوع دست‌های پشت پرده و تصمیمات پنهانی وزنه‌برداری، قبل از این هم برای ایرن اتفاق افتاده بود که شاهین نصری‌نیا این تصمیمات را برای بهداد پیش‌بینی می‌کرد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱
ترامپ، کلینتون، برجام
با توجه به فاصله چندماهه‌ای که بین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ایران وجود دارد، هرگونه موضع‌گیری مؤثر نامزد پیروز انتخابات آمریکا بر له یا علیه برجام، تأثیر مستقیم بر تثبیت و یا تزلزل مواضع انتخاباتی آقای روحانی خواهد گذاشت.
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
حمله به چادر یک ایرانی در المپیک؛ هر چه می‌کشیم از این روشنفکرنماهاست
شمار ضربه‌هایی که این آب و خاک از منور الفکرهای روشنفکرنما خورده، کمتر از ضربه‌های جنگ با بیگانگان نیست.
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
"زمین" در روز قیامت شهادت می‌دهد...
شاید بزرگترین وضع حمل دنیا که همه کافران را متحیر می‌کند، در همین روزهای نزدیک اتفاق بیفتد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴
آقای رئیس جمهور! کدام شعارها توخالی هستند؟
آیا این ناپسند نیست که ما به باورهای ملی و دینی مردم بتازیم تا دیگران را راضی کنیم آن هم در شرایطی که برجام هیچ دستاورد اقتصادی دست کم برای مردم ایران و اقتصاد آنان نداشته است.
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۳