نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
چرا اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید؟
پذیرش حذف یا کم‌رنگ شدن حمایت غربی‌ها به‌‌عنوان نیروی بیگانه از حرکت قسری رژیم صهیونیستی موجب نابودی این حرکت خواهد شد. کاتالیزورهای نابودی حرکت قسری این رژیم موجب فرارسیدن هر چه نزدیک‌تر روز فروپاشی آن می‌شود.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲
قدرشناسی ملت انقلابی و ناسپاسی فتنه‌گران
در میان سیل خروشان ملت، افراد قلیلی نیز بودند که از نوع رفتار و شعارهایشان پیدا بود که چندان عزادار ارتحال آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نبوده و بیشتر مقاصد سیاسی خود را تعقیب می‌کردند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
برخی دنبال اجرای پروژه غرق مصنوعی مردم هستند
به طور منطقی و طبیعی باید برای این احتمال جایی باز کرد که مبادا خدای نخواسته کسانی در پوشش یک جریان خزنده و با نفوذ در برخی از مراکز تصمیم‌ساز و سیاست‌پرداز نظام در پی ‌آنند که مردم را زیر بار انبوه مشکلات به ستوه آورند (غرق مصنوعی). اما چرا؟!
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
عملیات روانی به جای پذیرش اشتباه!
سرمایه‌گذاری خارجی به‌علت باقی ماندن تحریم‌ها در حد آرزوی دولت باقی مانده و درآمد محدود آزاد‌شده به دنبال توافق هسته‌ای نیز خرج خریدهای لوکس از آمریکا و اروپا و اشتغالزایی در خاک بیگانه و دشمن شده است.
۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴
تثبیت ارز در "منطقه ناامن"، سقوط ریال در "ایران امن"
در حالی بانک مرکزی یکی از دلایل گرانی دلار در ایران را افزایش نرخ جهانی آن اعلام می‌کند که نرخ ارز طی چند ماه گذشته در کشورهایی از منطقه که به‌شدت درگیر ناامنی هستند، تغییری نکرده؛ ولی در "ایران امن" دستخوش تغییر ۲۹ درصد شده، پاسخ این معما چیست؟
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۲
پشت پرده دعوت سعودی‌ها از ایران برای برگزاری حج
پشت پرده دعوت عربستان از ایران برای برگزاری دوباره مراسم حج تمتع چیست؟ آیا قرار است برجام دیگری در این عرصه اتفاق بیفتد و سعودی‌ها را از باتلاق خارج کرده و چیزی عایدمان نشود؟
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۴
چه کسی قرار بود قربانی شود؟
رویکرد اصلاح‌طلبان در آستانه انتخابات چهارمین سال چهارمین دوره هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران حاکی از آن بود که اصلاح‌طلبان برای حضور مجدد در کرسی ریاست شورا نیازمند قربانی کردن یک نفر بودند.
۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹
به جیب کارگران رحم کنید!
برای هر انسان با وجدانی این جای شرمساری خواهد بود که برای حل کردن یک مشکل همه فشارها و هزینه‌ها را بر گرده ضعیف‌ترین طیف موجود در قضیه بار کند. آنان که این روزها برای لغو یک شامورتی‌بازی شرمسار می‌شوند، اکنون کجایند که عرق شرم خود را بر آتش خشم میلیون‌ها حداقل‌بگیر بچکانند تا شاید آتش آه مظلومان دامنگیرشان ...
۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۴
چرا محرمانه؟!
هر چقدر هم اخبار منفی درباره دستاوردهای آن را محرمانه کنند، محقق نشدن آنچه خود درباره‌اش وعده می‌دادند، ملت را ملتفت ماجرا خواهد کرد؛ پس دست و پا زدن برای جاخالی دادن از عواقب آن تا حدود زیادی مسخره و بیهوده خواهد بود.
۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۱
افتضاح امنیتی؛ ترکیه دیگر حتی برای دیپلمات‌ها امن نیست
گویا ترکیه کم‌کم ‌در حال تبدیل شدن به افغانستان دوران طالبان است و آنکارا کم از مزار شریف ندارد؛ سفیر روسیه به یک نمایشگاه رفته بود تا هنر مدرن را در ترکیه به چشم ببیند، با تیراندازی از پشت سر، به او در عمل هنر مدرن ترکیه اردوغان را نشان دادند.
۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۳
ابلاغی از رهبری که روحانی آن را نادیده گرفت
چرایی ابلاغ رهبر انقلاب، به ضعف‌های ساختاری و محتوایی متن برجام بازمی‌گردد که از سوی آمریکا تدوین‌شده بود.
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
دولت رکورد شکن روحانی
انتظار عمومی آن بود که در دولت روحانی از تکرار آن اشتباهات پرهیز و حتی نسبت به رفع آن‌ها اقدامات لازم مبذول شود...
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۱
قواعدی برای احتمال شکست رسمی برجام
اگر چه هنوز عده‌ای هستند که ترجیح می‌دهند به احتمال «شکست رسمی برجام» نیاندیشند؛ اما رخدادهای صحنه حاکی از آن است که بایستی از هم‌اکنون قواعد و الزامات شکست رسمی برجام برای ستاد برجام را شناخت.
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۷
تفسیری بر رأی مردم آمریکا
کلینتون نماد دفاع از وضعیت رسمی و موجود آمریکا و حزب حاکم بود. ترامپ توانست خود را نماد تحول در آمریکا جا بیندازد. به‌ویژه او در مبارزه با فساد دستگاه حاکمه حرف‌هایی زد که در گفتمان انتخابات آمریکا سابقه نداشت. مردم آمریکا به تحول رأی دادند...
۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۸
پوست اندازی تشکیلات خودگردان
سال ۲۰۱۳ محمود عباس به طور رسمی اعلام کرد گزینه مناسب برای ریاست تشکیلات خودگردان پس از وی، صائب عریقات است، حمایت محمود عباس از عریقات مهمترین برگ برنده اوست.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰
فساد در سال 92 با فساد در سال 95 چه فرقی دارند؟
سال 92: نام مفسدان باید بر سر زبان‌ها باشد! سال 95: فساد را بزرگ نکنید!
۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۸
رفتار پوپولیستی روحانی در آخرین ماه‌های دولت
این روزها مباحث مربوط زنان، به یکی از اصلی‌ترین محورهای سخنان رییس جمهور تبدیل شده است؛ سخنانی که پیش از این هم از روحانی و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شنیده شد؛ اما خبری از تحقق آن نیست.
۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۳
عفریته جنگ، جنگ جهانی سوم را کلید می‌زند
هیلاری کلینتون نماینده رادیکالیسم دموکرات علیه ملت ایران است که مهم‌ترین اصل حاکم بر رفتارهای آن حمایت بی‌چون و چرا، حداکثری و متعصبانه از اسرائیل است.
۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
مانند یک پدر می‌گویم؛ خانم طاهریان! به‌زودی گم‌وگور و فراموش خواهی شد
خسرو معتضد در وطن امروز نوشت: نارسیس در متولوژی یونان مردی جوان بود که کنار رودخانه‌‌ای چهره و تن خویش را دید و بدان دل بست؛ یعنی عاشق خود شد. نودیسم نیز خودشیفتگی و جنون عشق به خود است. نارسیسیسم به عریان‌گرایی نیز ترجمه می‌شود. افراد عقده‌ای بیمار در زمره نارسیسیست‌ها و نودیست‌ها قرار می‌گیرند؛ افرادی ...
۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸
خیانت پشت جبهه
مخالفت با مقاومت در سوریه از سوی جریان اصلاحات، در واقع دستور کار جدید آن‌ها در امتداد فتنه 88 است. اساسا این قبیل تمایل‌ها به خیانت، در مرحله اجرا راه به جایی نخواهد برد؛ اما این‌که این دستور کار خیانت‌بار در دستگاه دیپلماسی ایران چگونه فهم می‌شود، یک مساله مهم و البته در چارچوب ماهیت پنهان و پشت‌پرده ...
۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴