نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
عصبانیت «عادل الجبیر» از عملیات فلوجه، حاکمیت ملی عراق را زیر سوال برد
وزیر خارجه عربستان در سخنانی به طور ناشیانه، علاوه بر تکرار حملات گذشته علیه ایران، صریحا حاکمیت ملی عراق را نفی کرد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵
کارشکنی‌ سعودی‌ها، حج ۹۵ ایران را منتفی کرد
تمامی مسؤولیت مربوط به فراهم نشدن شرایط برگزاری حج متوجه دولت سعودی بوده و لذا کارشکنی سعودیها در این‌خصوص محکوم می‌گردد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
"دوقطبی بساز و حکومت کن" تا کجا جواب می‌دهد؟
"اگر رئیس‌جمهور و برخی مشاوران ایشان تصور می‌کنند دوقطبی‌ها تا ابد جواب می‌دهد، مهمترین لازمه و پیش‌فرضش آن است که تصور کنیم چیزی به نام «واقعیت» را می‌توان از اساس منکر شد؛ اما آیا می‌توان به این پیش‌فرض ملتزم بود؟"
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷
تذکرات تاکتیکی شهید مهدی باکری برای تمام قرون:هیچکس از خوب جنگیدن خود، مغرور نشود
سخنان شهید مهدی باکری در زمانی که خط مقدم در جبهه‌های جنگ با دشمن بعثی بود چنان تکامل یافته و تأمل برانگیز بود که بتوان از آن برای تمام خطوط مقدم در همه زمان‌ها و همه جبهه‌ها اعم از جنگ سخت و جنگ نرم به صورتی مفید و کاربردی استفاده کرد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۵
چرا عربستان به گفت‌وگوی مستقیم با انصارالله تن داد؟
عبدالباری عطوان نویسنده معروف دنیای عرب، در یادداشتی ۶ دلیل اصلی درباره چرایی عقب‌نشینی عربستان در قبال مذاکره رودررو با انصارالله را بیان می‌کند و شرایط فعلی یمن را باعث ناگزیری سعودی‌ها از مذاکره مستقیم با انصارالله می‌داند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۰
نتایج کلان انتخابات 7 اسفند
آیا با نتایج بدست آمده و تایید شده که منجر به شانزدهم شدن آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و عدم راهیابی چهره های برجسته ای نظیر حضرات آیات یزدی و مصباح در خبرگان و همه فهرست اصولگرایان در تهران شد باز هم می توان رمز دروغ تقلب را به‌کار بست؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۹
پیروزی نمایی یک شکست سنگین با عینک اصلاحات!
در انتخابات مجلس هشتم نیز اصلاح طلبان تهران از جمله جهانگیری معاون اول رئیس جمهور کنونی در قالب لیستی با عنوان «یاران خاتمی» تبلیغات گسترده ای بعمل آوردند تا با استفاده از وجهه رئیس دولت اصلاحات کرسی‌های تهران در مجلس را ازآن خود کنند اما با شکستی سنگین مواجه گردیدند.
۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۵
ناگفته‌های دستگیری و اظهارات عبدالمالک ریگی تروریست معروف
وزارت اطلاعات در بخش سخن هفته خود به درج یادداشتی از ناگفته‌های دستگیری و اظهارات عبدالمالک ریگی تروریست معروف پرداخته که او در لحظه اعدام گفته است: هرکسی مقابل این نظام بایستد ظلم به اسلام و وحدت بین مسلمانان کرده است.
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۱
تحلیلی بر اقدامات عربستان سعودی برای انزوای ایران
عربستان سعودی از این نکته بسیار بیمناک است که ممکن است پس از اعزام نیروی زمینی به سوریه، خود عربستان مورد تهاجم نظامی ایران قرار گیرد و این‌ از دلایل اصلی شک و تردید رژیم سعودی در اعزام نیروی زمینی به سوریه است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۶
چرا حضرت معصومه(س) سرآمد امامزادگان است
مدیرگروه تاریخ و سیره مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات گفت: ویژگی‌هایی مانند محدثه بودن و ورود زیارتنامه مخصوص باعث شده که حضرت معصومه(س) از دیگر امامزادگان پیشی گیرد و همچون ستاره‌ای درخشان در این آسمان بدرخشد.
۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹
راز جاودانگی تختی چه بود؟/ روزی که ایران بی پهلوان شد
در سوگ تختی نباید گریست؛ او زنده است، برای همه دوران و تا آخر زنده خواهد ماند.
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۴
سالروز آغاز امامت امام مهدی(عج) مبارک باد
جانها، شورانگیز از یاد دلربای توست. شقایق های شادی بشر، در شبستان شیدایی تو می كاود و شایسته ترین بندگان خدا، شب ها و روزها، شرط تداوم حیات خویش را در آویختن به شاخه طوبای محبت تو می دانند.
۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۹
پاسخ استاد کانادایی به نامه دوم امام خامنه‌ای به جوانان غربی
آنتونی جیمز هال استاد مطالعات جهانی‌سازی دانشگاه لِث‌بریج در پیامی به نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی پاسخ داده است.
۲۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۹
افزایش جمعیت بازنشستگان؛ فرصت یا تهدید
دولت و متولیان امور بازنشستگی کشور باید با نگرش به جمعیت رو به افزایش بازنشستگان از هم اکنون برای دو دهه آینده ساز و کار، امکانات و ظرفیت های لازم را برای پاسخگویی به نیازهای مالی، رفاهی و درمانی بازنشستگان برای یک زندگی آبرومند و بدون دغدغه فراهم آورند.
۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۱
شیخ نمر کیست؟
سران دربار دلارهای نفتی آل سعود در ادامه سیاست های کودک کشی در یمن و نقض حقوق بشر و آزادی بیان و مذاهب در عربستان تلاش می کند شیخ نمر روحانی شیعی برجسته این کشور را اعدام کند.
۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۰
ماجرای اذان شیعی قاریان مصری و فضاسازی تکفیری‌ها و وهابیون سعودی
برخی قاریان مصری که به ایران سفر می‌کردند برای نزدیکی با مردم کشورمان، به شیوه شیعیان اذان می‌گفتند که این موضوع زمینه نزدیکی بیشتر دینی را فراهم می‌کرد و این امر موجبات خشم تکفیری‌های مصر و وهابیون سعودی را فراهم آورد.
۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
وصیت‎نامه امیر دمشق برای بازماندگانش
سردار همدانی در وصیتنامه خود می‌نویسد: این اواخر خیلی دلم هوای رفتن کرده؛ خدا کند که موقع جان دادن راضی باشد خدای مهربان، به رحمت او امیدوار هستم نه به عملکرد خودم.
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۸
ترورریست های خوب چه کسانی هستند!
در ماه های اخیر یک تقسیم بندی مضحک توسط آمریکایی ها برای تروریست های حاضر در سوریه و عراق انجام شده است.
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۸
غدیر غدیرخم واقعه انکارناپذیر تاریخ
بررسی واقعه غدیر خم از زاویه های گوناگون، ما را کمک می کند تا فهم صحیح و دقیقی از این رویداد تاریخی داشته باشیم.
۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۶
"مُهره‌ مار" خودروسازان
آیا خودروسازان مهره مار دارند؟ آیا نفوذشان در دستگاه‌های دولتی بیش از دیگر صنایع و دست‌اندرکاران آن است؟ آیا کسی نمی‌تواند به آنها بگوید بالای چشمتان ابرو است؟
۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۲