نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
دست‌های پشت پرده وزنه‌برداری در المپیک: سهم ایران دو طلا بود، نه بیشتر!
موضوع دست‌های پشت پرده و تصمیمات پنهانی وزنه‌برداری، قبل از این هم برای ایرن اتفاق افتاده بود که شاهین نصری‌نیا این تصمیمات را برای بهداد پیش‌بینی می‌کرد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱
ترامپ، کلینتون، برجام
با توجه به فاصله چندماهه‌ای که بین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ایران وجود دارد، هرگونه موضع‌گیری مؤثر نامزد پیروز انتخابات آمریکا بر له یا علیه برجام، تأثیر مستقیم بر تثبیت و یا تزلزل مواضع انتخاباتی آقای روحانی خواهد گذاشت.
۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
حمله به چادر یک ایرانی در المپیک؛ هر چه می‌کشیم از این روشنفکرنماهاست
شمار ضربه‌هایی که این آب و خاک از منور الفکرهای روشنفکرنما خورده، کمتر از ضربه‌های جنگ با بیگانگان نیست.
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷
"زمین" در روز قیامت شهادت می‌دهد...
شاید بزرگترین وضع حمل دنیا که همه کافران را متحیر می‌کند، در همین روزهای نزدیک اتفاق بیفتد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴
آقای رئیس جمهور! کدام شعارها توخالی هستند؟
آیا این ناپسند نیست که ما به باورهای ملی و دینی مردم بتازیم تا دیگران را راضی کنیم آن هم در شرایطی که برجام هیچ دستاورد اقتصادی دست کم برای مردم ایران و اقتصاد آنان نداشته است.
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۳
ضرورت بومی‌سازی برنامه‌های فرهنگی
منظور از بومی‌سازی چیست؟
زمانی‌که علم پزشکی بخواهد در محیطی مورد استفاده قرار گیرد، بومی کردن برای آن این مفهوم را در پی دارد که تخصص‌هایی از این علم آموزش داده شود که با بیماری‌های محیط خود تناسب داشته و بر این اساس پاسخگوی این محیط باشد؛ بنابراین اگر مهارت‌...
۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱
دو روی یک سکه
حقوق بشر مسأله‌ای است که همیشه دستاویزی برای دستیابی قدرت‌های بزرگ به اهداف سلطه‌گرایانه خود بوده است.
۲۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۷
اعترافات بزرگان اهل سنت در مورد جعفربن‌محمد علیه السلام
تفاوت نگرش میان پیروان مدرسه خلفاء و مدرسه اهل بیت علیه السلام، از دیرباز وجود داشته است؛ اما این تفاوت نگرش، هیچ‌گاه عاملی برای دشمنی و کینه‌توزی میان این دو گروه بزرگ مسلمان نشده است؛ اما پیروان وهابیت همواره سعی کرده‌اند تا این امور را به نفع خود مصادره کنند.
۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶
آیا «اردوغان» بعد از «کودتای نافرجام» قدرتمندتر شد؟
برخی موافقان دولت ترکیه نظرشان این است که خروج سالم دولت ترکیه از کودتای نافرجام، رئیس جمهوری این کشور را در موضع قوی‌تری قرار داده است.
۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
حامیان تروریسم و نفوذ ناپذیری ایران برای داعش
یکی از مباحثی که به تازگی از سوی شبکه معروف انگلیسی پیگیری می شد این بود که دشمنی داعش با ایران ظاهری بوده و در پس پرده مشخص نیست که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.
۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵
جنگ پنهانی ریاض و تل‌آویو با ائتلاف آمریکایی بر سر ذخایر نفتی سوریه
نیروهای ویژه انگلیسی، به بهانه کمک به شبه نظامیان در پیشروی به سوی مناطق نفت‌خیز تحت سیطره داعش، وارد خاک سوریه شده‌اند در عین حال نارضایتی ریاض از به خطر افتادن منافعش در سوریه، صهیونیست‌ها را به تقویت حمایت از داعش کشانده است.
۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸
انفجارهای القاع لبنان؛ انتقال صحنه درگیری‌ها یا انتقام از حزب الله
انفجارهای انتحاری اخیر در «القاع» لبنان، در حالی به وقوع پیوستند که به نظر می‌رسد هدف اصلی تکفیری‌ها از آن، نوعی انتقام جویی از حزب الله و قرار دادن مردم لبنان در مقابل این گروه است.
۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹
حضرت علی(ع) در دیدگاه غیر مسلمانان
جرج جرداق می‌‌‎گوید: «آه، ای دنیا! چه می‎‎شد اگر قوای خود را جمع می‎‎کردی و در هر عصر و زمان، یک نفر مانند علی(ع) را برای بشریت به ارمغان می‎‎آوردی».
۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
رمزگشایی از سلب تابعیت «عیسی قاسم»؛ همیشه پای آل‌سعود در میان است
سلب تابعیت «شیخ عیسی قاسم» روحانی برجسته شیعی در بحرین توسط آل خلیفه در حالی صورت گرفت که بسیاری از شواهد و قرائن از نقش مستقیم رژیم سعودی در اتخاذ این تصمیم حکایت دارند.
۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۱
کارگزار خائن به امانت را به ذلّت وخوارى بنشان و داغ خیانت بر او بگذار
اگر یکى از آنان دست به خیانت دراز کند...، او را به جرم خیانت کیفر بدنى بده؛ و وى را به اندازه عمل ناپسندش عقوبت کن؛ و سپس او را به مرحله ذلّت وخوارى بنشان؛ و داغ خیانت را بر او بگذار؛ و گردنبند عار و بدنامى را به گردنش بینداز!
۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
شبی در جزیره کیش با حقوق های نجومی!
ماجرای داغ فیش‌های حقوقی نجومی برخی مدیران، حکایت جالبی است و اگر هیچ خیری نداشته باشد حداقل این خیر عظیم را داشت که سران هر سه قوه در یک موضوع مهمی به اشتراک نظر رسیده، وارد میدان شده و دستور رسیدگی و پیگیری دادند. گفتنی درباره این ماجرا و حواشی آن بسیار است که در این مجال از زاویه‌ای خاص آن را دنبال ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۲
گذری بر قیام ۱۵ خرداد؛ آوایی که در گوش تاریخ ماندگار شد
صبح ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ کماندوهای رژیم پهلوی قیامی را سرکوب کردند که سرآغاز انقلاب شد؛ انقلابی که از قم شروع و به سراسر کشور گسترش یافت.
۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۴
دیدگاه امام خمینی(ره) در مورد استقلال و خودکفایی کشور
از آن وقتی که این خارجی‌ها راه پیدا کردند به کشورهای شرقی، تبلیغاتی که شده است اسباب این شده است که اگر یک پارچۀ خوبی هم ایران خودش تهیه کند و ببافد، باز باید با اسم فاستونی انگلیسی به مردم بفروشند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳
نگاهی به پاداش‌های سال ۹۳ که نشان می‌دهد در این دولت حقوق‌های چند ده و چند صد میلیونی برخی مدیران، چندان هم تعجب آور نیست
«هیئت مدیره بانک ها از 120 تا 990 میلیون پاداش گرفتند»؛ این تیتر خبری است که بیش‌تر سایت‌ها در سال ۹۴ آن را منتشر کردند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
دشمنی با ایران؛ فصل مشترک اعراب حاشیه خلیج فارس و رژیم صهیونیستی
اعراب کشورهای حاشیه خلیج فارس با عقد قراردادهای محرمانه نظامی و جاسوسی صدها میلیون دلاری با رژیم صهیونیستی، در سنگر صهیونیست‌ها علیه ایران قرارگرفته‌اند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶