نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
چه کسی قرار بود قربانی شود؟
رویکرد اصلاح‌طلبان در آستانه انتخابات چهارمین سال چهارمین دوره هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران حاکی از آن بود که اصلاح‌طلبان برای حضور مجدد در کرسی ریاست شورا نیازمند قربانی کردن یک نفر بودند.
۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹
به جیب کارگران رحم کنید!
برای هر انسان با وجدانی این جای شرمساری خواهد بود که برای حل کردن یک مشکل همه فشارها و هزینه‌ها را بر گرده ضعیف‌ترین طیف موجود در قضیه بار کند. آنان که این روزها برای لغو یک شامورتی‌بازی شرمسار می‌شوند، اکنون کجایند که عرق شرم خود را بر آتش خشم میلیون‌ها حداقل‌بگیر بچکانند تا شاید آتش آه مظلومان دامنگیرشان ...
۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۴
چرا محرمانه؟!
هر چقدر هم اخبار منفی درباره دستاوردهای آن را محرمانه کنند، محقق نشدن آنچه خود درباره‌اش وعده می‌دادند، ملت را ملتفت ماجرا خواهد کرد؛ پس دست و پا زدن برای جاخالی دادن از عواقب آن تا حدود زیادی مسخره و بیهوده خواهد بود.
۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۱
افتضاح امنیتی؛ ترکیه دیگر حتی برای دیپلمات‌ها امن نیست
گویا ترکیه کم‌کم ‌در حال تبدیل شدن به افغانستان دوران طالبان است و آنکارا کم از مزار شریف ندارد؛ سفیر روسیه به یک نمایشگاه رفته بود تا هنر مدرن را در ترکیه به چشم ببیند، با تیراندازی از پشت سر، به او در عمل هنر مدرن ترکیه اردوغان را نشان دادند.
۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۳
ابلاغی از رهبری که روحانی آن را نادیده گرفت
چرایی ابلاغ رهبر انقلاب، به ضعف‌های ساختاری و محتوایی متن برجام بازمی‌گردد که از سوی آمریکا تدوین‌شده بود.
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
دولت رکورد شکن روحانی
انتظار عمومی آن بود که در دولت روحانی از تکرار آن اشتباهات پرهیز و حتی نسبت به رفع آن‌ها اقدامات لازم مبذول شود...
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۱
قواعدی برای احتمال شکست رسمی برجام
اگر چه هنوز عده‌ای هستند که ترجیح می‌دهند به احتمال «شکست رسمی برجام» نیاندیشند؛ اما رخدادهای صحنه حاکی از آن است که بایستی از هم‌اکنون قواعد و الزامات شکست رسمی برجام برای ستاد برجام را شناخت.
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۷
تفسیری بر رأی مردم آمریکا
کلینتون نماد دفاع از وضعیت رسمی و موجود آمریکا و حزب حاکم بود. ترامپ توانست خود را نماد تحول در آمریکا جا بیندازد. به‌ویژه او در مبارزه با فساد دستگاه حاکمه حرف‌هایی زد که در گفتمان انتخابات آمریکا سابقه نداشت. مردم آمریکا به تحول رأی دادند...
۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۸
پوست اندازی تشکیلات خودگردان
سال ۲۰۱۳ محمود عباس به طور رسمی اعلام کرد گزینه مناسب برای ریاست تشکیلات خودگردان پس از وی، صائب عریقات است، حمایت محمود عباس از عریقات مهمترین برگ برنده اوست.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰
فساد در سال 92 با فساد در سال 95 چه فرقی دارند؟
سال 92: نام مفسدان باید بر سر زبان‌ها باشد! سال 95: فساد را بزرگ نکنید!
۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۸
رفتار پوپولیستی روحانی در آخرین ماه‌های دولت
این روزها مباحث مربوط زنان، به یکی از اصلی‌ترین محورهای سخنان رییس جمهور تبدیل شده است؛ سخنانی که پیش از این هم از روحانی و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شنیده شد؛ اما خبری از تحقق آن نیست.
۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۳
عفریته جنگ، جنگ جهانی سوم را کلید می‌زند
هیلاری کلینتون نماینده رادیکالیسم دموکرات علیه ملت ایران است که مهم‌ترین اصل حاکم بر رفتارهای آن حمایت بی‌چون و چرا، حداکثری و متعصبانه از اسرائیل است.
۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
مانند یک پدر می‌گویم؛ خانم طاهریان! به‌زودی گم‌وگور و فراموش خواهی شد
خسرو معتضد در وطن امروز نوشت: نارسیس در متولوژی یونان مردی جوان بود که کنار رودخانه‌‌ای چهره و تن خویش را دید و بدان دل بست؛ یعنی عاشق خود شد. نودیسم نیز خودشیفتگی و جنون عشق به خود است. نارسیسیسم به عریان‌گرایی نیز ترجمه می‌شود. افراد عقده‌ای بیمار در زمره نارسیسیست‌ها و نودیست‌ها قرار می‌گیرند؛ افرادی ...
۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸
خیانت پشت جبهه
مخالفت با مقاومت در سوریه از سوی جریان اصلاحات، در واقع دستور کار جدید آن‌ها در امتداد فتنه 88 است. اساسا این قبیل تمایل‌ها به خیانت، در مرحله اجرا راه به جایی نخواهد برد؛ اما این‌که این دستور کار خیانت‌بار در دستگاه دیپلماسی ایران چگونه فهم می‌شود، یک مساله مهم و البته در چارچوب ماهیت پنهان و پشت‌پرده ...
۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
طرح براندازی آمریکا در ایران و ۶ کشور منطقه
آمریکا در راستای توطئه‌های هژمونی طلبانه خود در منطقه، طرحی برای براندازی ۷ دولت منطقه‌ای تدوین کرده است.
۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۹
اردوغان از گندم موصل نخواهد خورد
اصرار اردوغان برای رفتار غیرعقلانی و مخالف عرف و حقوق بین‌الملل جهت مشارکت در نبرد نابودی داعش ، هزینه‌های آنها را افزایش خواهد داد و حتی اگر در سایه استعماری ائتلاف آمریکایی هم قرار گیرد، "از گندم موصل نخواهد خورد."
۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۴
شتاب دولت برای برساختن دوقطبی‌ها
قطب‌‌بندی‌هایی ساختگی که مبتنی بر واقعیت‌های جامعه شکل نگرفته‌اند و دولت و رسانه‌های آن در حوزه فرهنگی و اعتقادی، به جامعه تزریق کرده‌اند و می‌کنند.
۲۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۲
سرنوشت رئیس‌جمهوری که دم از رابطه با آمریکا می‌زد، چه شد؟
هاشمی نمونه‌ای از رؤسای جمهوری بود که ادعا می‌کرد مذاکره با آمریکا توانست سایه جنگ را از روی کشور دور کند، حال‌ آن‌که هاشمی اگر توانایی داشت تا به‌واسطه مذاکره با آمریکا، سایه جنگ را دور کند، قبلش با مذاکره، محکومیت قضایی خود در دادگاه آلمان را از بین می‌برد.
۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۱
آقای ظریف! اگر طرح هولوکاست کمک به اسرائیل است چرا منکران آن در اروپا زندانی می‌شوند
تردیدی نیست ادبیات آقای ظریف درباره هولوکاست با توجه به جایگاه خطیر ایشان در دولت جمهوری اسلامی ایران ادبیاتی انفعالی تلقی شده و موجب خرسندی دشمن صهیونیستی و دل آزردگی قاطبه مردم مسلمان منطقه و خصوصا ملت انقلابی ایران می‌شود.
۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۱
بی‌بی‌سی فارسی؛ اتاق هماهنگی تروریست‌ها
تبدیل شدن «بی‌بی‌سی» به رسانه رسمی تروریست‌های ضد ایرانی برای شبکه‌ای که همه جنبش‌های مردمی آزادی‌بخش را «تروریست» می‌نامد، اما «داعش» را «پیکارجو» و «جهادگر» معرفی می‌کند، مساله چندان دور از انتظار و عجیبی نیست.
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱