نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
موج سبز در مقابل دين و آرمان هاي امام
بررسي فرايند آشوب ها پس از انتخابات تا روز قدس نشان مي دهد که حرکت سبز با ريزش شديد عناصر مواجه شده و اين ريزش همچنان ادامه دارد. ادامه اين روند کار را به جايي خواهد رساند که از ميان آشوبگران هم حامي براي موسوي، کروبي و خاتمي باقي نماند.
۷ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۲۳
زواياي پنهان کمک هاي مالي خيره کننده آمريکا به رژيم صهيونيستي
99درصد از کمک هاي آمريکا به اسراييل پس از سال 1976 يعني هنگامي که اين رژيم قدرتمند تر از هر کشور عرب بوده پرداخت شده و در اين کمک ها وام هاي بلند مدت بانک هاي آمريکا در نظر گرفته نشده است.
۵ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۸:۰۹
نظام سياسي و جايگاه علم
دكتر فرامرز رفيع‌پور مقاله‌اي را با عنوان "نظام سياسي و جايگاه علم" در سايت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه‌اي منتشر كرده است. او در اين مقاله درباره‌ي اهميت علم بحث كرده و با اين پرسش كه «علم در ايران پيشرفت مي‌كند؟» مقاله را به پايان برده است.
۴ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۲۰:۰۸
سینمای انقلاب در تلاطم سیاست

سینمای انقلابی و سیاسی ‌ایران، همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی در 12 بهمن 57 رنگ و لعاب دیگری به خود گرفت.
 
‌این نگاه آن قدر متفاوت بود که گاهی به دور از واقعیت و اغراق‌آمیز حس می‌شد. اما تمام سینماگران و فیلم سازان تلاش داشتند تا قسمتی از سیاهی و تلخی دوران ...
۴ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۱۵
ما نمي‌توانيم
اگرچه باراك اوباما به عنوان رئيس جمهور جديد امريكا با شعار«ما مي‌توانيم» به رياست‌جمهوري آمريكا برگزيده شد ليكن اكنون به نظر مي‌رسد شعار وي به «ما نمي‌توانيم» تغيير يافته است.
۳۱ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۵۲
قدس امام یا قدس بی‌بی‌سی!
این روزها سبزپوش‌های حامی موسوی که دیگر به راحتی می‌توان گفت بسیاری از آنها اعتقادی به خط امام ندارند و شاید در سال‎های گذشته حتی یک بار هم در مراسم روز قدس شرکت نکرده‌ بوده‌اند – همانطور که در نماز جمعه شرکت نکرده بودند- و شاید به تمسخر و سناریو سازی بر علیه شرکت کنندگان آن نیز پرداخته باشند؛ وارد ...
۲۴ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۴:۵۷
فرصتی برای غافلان
شاخصه های سیره سیاسی امیرمومنان در دوران پنج‌ساله حکومت ایشان به ویژه در مواجهه با دشمنان سه گانه داخلی (قاسطین، ناکثین ومارقین) که سه جنگ ناخواسته را بر دولت نوپای علوی تحمیل کردند الگویی ماندگار برای نظام اسلامی است.
۲۲ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۴۳
بسته پيشنهادي ايران به سفراي 1+5
سفراي فرانسه، روسيه، آلمان، چين و سوئيس (حافظ منافع امريکا) و كاردار انگليس پس از ملاقات با متكي، وزير امور خارجه كشورمان بسته پيشنهادي به روز شده ايران را دريافت كردند.
۱۹ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۱۲
آخرین گزارش از اوضاع اقتصادی کشور
با صدور دستورالعمل صندوقهای قرض الحسنه در شورای پول و اعتبار 6 هزار صندوق فعال اعتباری بدون مجوز ساماندهی می شود و در صورتی که موسسات در این زمینه مقاومت کنند با آنها برخورد خواهد شد
۱۳ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۲۳
هدف اصلى كودتاى مخملى ؟!
پس از شكست جريان اصلاحات در انتخابات سال 84، موضوع تضعيف جايگاه رهبري به‌صورت سربسته و غير مستقيم با انتشار شايعاتي دنبال شد و جريان موسوم به اصلاح‌طلب شروع به سازماندهي تئوري‌ها و نيروهاي خود براي حذف حاكميت دوگانه از چهره سياسي كشور كرد.
۱۳ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۰۴
بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند
چندی پیش یک گروه تحقیقاتی نسبت به گسترش شیطان‌پرستی در جامعه هشدار و خبر داده بود که اکنون بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند.
۹ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۹:۱۸