نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
رسالت فراموش شده رسانه‌ها !؟
شک نیست رسانه‌ها به دلیل تأثیرگذاری که بر مخاطب دارند، یکی از ارکان اساسی حیات فکری و بقای معنوی جوامع محسوب می‌شوند، نقشی سازنده‌ای که متأسفانه مورد بی‌اعتنایی قرار می‌گیرد.
۲۴ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۲۹
پيدا و پنهان شبكه "فارسي 1"
در حوزه سرگرمي و تفريحي، شبكه هاي ماهواره اي به عنوان رقيبي سرسخت در برابر صدا وسيما عرض اندام كرده اند.
۱ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۴۵
تاريخچه استفاده سازمان‌هاي جاسوسي از زنان
امروزه در اكثر سازمان‌هاي اطلاعاتي جهان، زنان نقش بسياري در پيشبرد فعاليت‌هاي جاسوسي دارند.
۶ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۲۱:۰۰
یک دروغ دیگر علیه دولت
دیوان محاسبات کشور بعد از جنجالی که در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری بر سر خبر نادرست واریز نشدن یک میلیارد دلار درآمدهای نفتی به حساب خزانه کشور ایجاد کرد،‌ طی چند روز گذشته نیز با انتشار گزارش تایید نشده‌ای از تفریغ بودجه سال 87 زمینه را برای سوءاستفاده رسانه‌های مخالف دولت باز کرد و تحلیل موسی‌الرضا ...
۲۴ فروردين ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۲۹
اعتياد به چيزي فراتر از مواد مخدر
دنياي امروز ما فراي از دغدغه‌ها و استرس‌هاي بسياري كه دارد در حال از ياد بردن روح و روان انساني آدميانش است. در اين روزگار حتي اگر تامين هم باشي و دخل و خرجت هم با هم بخواند باز هم بايد كار كني تا عقب نماني!
۱۸ فروردين ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۳۱
خروج مدعيان اصلاحات از كشتي نجات
حتي هشت ماه «صبر و مدارا» هم باعث نشد که سران جريان اصلاحات از «رويارويي با قانون» و «بي اعتنايي به رأي اکثريت مردم» کوتاه بيايند و مانع از تکرار يک تجربه تاريخي و «پوست‌اندازي نظام» شوند.
۱۰ اسفند ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۳۳
اصفهاني‌ها؛ الگويي‌ براي ‌فوتبال ‌ا‌يران
اواخر دهه 60 و پيش از اين‌كه رقابت‌هاي باشگاهي در كشورمان به صورت ليگ دربيايد ، مسابقه‌هاي قهرماني فوتبال ايران با عنوان ليگ قدس و با حضور تيم‌هاي منتخب استان‌هاي قوي‌تر در فوتبال برگزار مي‌شد.
۷ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۰۱
پاسخ 10سوال اساسي درباره فرم اطلاعات اقتصادي خانوار
با توجه به آغاز زمان بندي اعلام شده براي اطلاع از وضعيت خوشه بندي خانوارها و ثبت تاييد يا اعتراض درباره فرم اطلاعات اقتصادي خانوار، در گزارشي به نحوه اطلاع مردم از دهک‌هاي درآمدي و همچنين چگونگي اعتراض يا تغييراطلاعات ثبت شده در بانک اطلاعات اقتصادي خانوار پرداخته ايم.
۴ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۷:۴۴
تجارت میلیاردی سکس در اسرائیل
روزنامه "امروز اسرائيل" اعتراف کرد که در آمد ساليانه دست اندر کاران تجارت فحشا در اراضي اشغالي بالغ بر 4/2 ميليارد شکل ( 600 ميليون دلار ) در سال است .
۲۵ دی ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۴۰
سقط جنین در اتاق های زیر پله ای !
چشم هایش را بست از ترس! دراز کشید روى تخت و ملحفه هایى که بوى سفیدکننده مى دادند... دست هایش مى لرزید. زن گفت: «نترس دختر! اگر بترسى عضلات بدنت خود به خود سفت مى شوند!» دختر اما دیگر چیزى نمى شنید؛ ماده بیهوش کننده اثر کرده بود و حالا دیگر نوبت زن بود که دست به کار شود! دو ساعت بعد، دختر گوشه تاکسى ...
۱۲ آذر ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۱۱
لبخند پرزيدنت اوباما و اقداماتي فراتر از تحريم
اقدام باراک اوباما رئيس جمهور امريكا براي تمديد تحريم عليه جمهوري اسلامي ايران و علاوه بر آن تحريم هاي جديد، در حالي انجام مي شود که وي از تغيير سياست و پيشبرد روابط مسالمت آميز با جمهوري اسلامي ايران سخن گفته بود.
۲۵ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۰۸:۵۹
بحران در بازگشت دانشجویان بورسیه
آمار جهانی سازمان‌های بین‌المللی بدون هیچ اغماضی ایران را در نخبه فرست بودن دانشگاه‌های خارج از کشور در رتبه نخست می‌دانند.
۱۶ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۲۰:۲۰
"فایده" رسانه‌های اپوزسیون برای ما !
با نگاهی به رفتارهای چند ماهه اخیر رسانه‌های ضد نظام، بدون شک مناسبت بعدی که این رسانه‌ها برای تحت الشعاع قرار دادن آن تبلیغات گسترده‌ای را آغاز خواهند کرد، مراسم بزرگداشت ایام دهه فجر خواهد بود که با این حساب پیشبینی می‌شود امسال باشکوه‌ترین مراسم جشن پیروزی جمهوری اسلامی در کشور برگزار شود.
۱۴ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۲۷
طرح/ ریگی به کفش آمریکا و اسرائیل!
ریگی به کفش آمریکا و اسرائیل!
۱۳ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۲۴
حيات خلوت "بهائي‌ها " و "وهابي‌ها " !؟
وجود فقر ريشه‌دار و نيز وقوع هر از چند بلاياي طبيعي و البته نبود امكانات كافي فرهنگي و تفريحي در جنوب استان كرمان و تبعات حاصل از اين امر، موجب شده است كه برخي اقشار مردم شهرهاي جنوبي استان كرمان در برابر برخي انحرافات و تهاجمات فرهنگي آسيب‌پذير شوند و در اين ميان سوءاستفاده و تبليغات برخي فرقه‌هاي ...
۱۰ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۸:۴۸
درچشم باد؛ برشي موفق و جذاب از تاريخ معاصر ايران
مجموعه تلويزيوني در چشم باد که هم اکنون روي آنتن شبکه اول سيما قرار دارد، نگاهي عميق به تاريخ معاصر و جريان آزادي خواهي در دوران قاجار و پهلوي داشته و به ستايش آزادي خواهان آن دوران پرداخته است.
۴ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۰۷
حجاريان؛ پس از آزادي !
مرد راهبردي جريان اصلاحات كه بيش از يك دهه است اصلاح‌طلبان بخش عمده عمل سياسي خود را بر ديدگاه‌هاي او مبتني كرده‌اند نخستين‌ كسي بود كه روياي شيرين "بازسازي جريان اعتراضي پس از آزادي دستگيرشدگان " را درهم ريخت.
۲ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۰۷
شهادت جمعي ازفرماندهان سپاه
سردار شوشتري جانشين فرمانده زميني سپاه و برخي ديگر از فرماندهان سپاه در شهر سرباز استان سيستان و بلوچستان به مقام شهادت نائل شدند.
۲۶ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۵۲
جنگ نرم، از ديروزتا امروز
با نگاهي گذرا به حجم انبوه چاپ مطالب خاص با توسل به انگاره‌هاي مطلوب غرب در قالب انتشار کتاب، مجله و روزنامه و از طرفي کاربرد اخبار، اطلاعات و تحليل‌ها از سوي پايگاه‌هاي خبري وابسته و صرف هزينه بسيار در اين خصوص مي‌توان به اهميت موضوع پي برد.
۲۵ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۳۹
ظهور مجدد گروه هاي شيطان پرستي
من برخي از حرف ها كه در مورد فرقه هاي شيطان پرستي شايعه شده است را قبول ندارم. برخي مي گويند در ميان ما قتل، خون بازي و همجنس گرايي وجود دارد اما بيشتر اين حرف ها مال كشور هاي غربي به خصوص ايتالياست. ما فقط دور هم جمع مي شويم تا خوش باشيم و از اوقات فراغت استفاده كنيم.
۱۵ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۰۷:۲۰