نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
راهی برای هدایت پس‌اندازهاي كوچك مردم
هفته گذشته فرابورس ايران به عنوان سومين بورس كشور در حضور وزير اقتصاد و معامله سهام‌شركت مرجان‌كار آغاز به كار كرد. همين مساله بهانه‌اي شد تا به سراغ مصطفي اميد قائمي، مديرعامل فرابورس برويم و از او در خصوص چند و چون اين نهاد تازه‌تاسيس و فوايد آن براي اقتصاد ملي بپرسيم.
۱۵ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۰۸:۵۵
چه كنيم آنفلوآنزاي‌خوكي نگيريم؟
در صورت امكان تا يك هفته از ديدار با حجاج بازگشته از كشور عربستان و مسافراني از كشورهايي كه تعداد مبتلايانش زياد هستند،خودداري كنيد. در غير اين صورت چنانچه تاكيد بر اين ديدار داريد، فاصله يك متري خود را با فرد مورد نظر رعايت كنيد.
۲ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۲۰
گفتگو با كارگردان سريال نردبام آسمان
مي‌خواستم نقش غياث‌الدين را به كسي بدهم كه كمتر ديده شده است. بيشتر از همه به بازيگري فكر مي‌كردم كه امكان ندارد كسي باور كند كه من حتي به او فكر كرده‌ام !
۲۶ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۴۵
11سپتامبر نتیجه نظامیگری ، امپریالیسم اقتصادی و غرور آمریکا
درواقع بوش برای توجیه اقدامات جنگ طلبانه خود از تعالیم مذهبی و از کتاب مقدس کمک می گرفت و این طور وانمود می کرد که آمریکا برای از میان برداشتن تمامی بدیها انتخاب شده است.
۲۲ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۵۱
ما زير ذره‌بين هستيم
صدقات كشور خودمان را براي مردم كشور خودمان خرج مي‌كنيم مگر در مواردي كه فراخواني داده باشيم براي جمع‌آوري كمك به كشوري بيگانه مثلا ما براي كمك به فلسطين يك حساب مفتوح از گذشته داريم و مردم كمك‌هاي خود را به اين حساب مي‌ريزند.
۱۳ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۴۷
گفتگو با پيرترين فعال محيط زيست كشور
ما داريم جنگل‌هايمان را به طور كلي از ميان مي‌بريم. همين سيلي كه در گلستان آمد ما به آنجا رفتيم و پرسيديم كه چرا چنين سيلي كه سابقه نداشته اتفاق افتاد، آنها هم گفتند بنياد.... و بنياد... همه درختان جنگل را بريده‌اند!
۱۳ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۴۲
آیت الله هادوی: باید پرچمدار اقتصاد اسلامی باشیم
کاستی مهم حوزه اقتصاد اسلامی فقدان یک نظریه راهنما در دستیابی به دیدگاههای اسلام در این زمینه است و با وجود دستاوردهای بسیار ایران در حوزه اقتصاد اسلامی، به دلیل حضور ضعیف بین‌المللی، فعالیتها ناشناخته مانده‌اند.
۱۳ شهريور ۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۳۴