نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
45 میلیون نفر در انتظار تعیین دستمزد
تعیین دستمزد سالانه با زندگی ۴۵ میلیون بیمه شده تامین اجتماعی و خانواده آن‌ها گره خورده و امسال هم رکود تولید بهانه‌ای است تا افزایش هزینه معیشت کارگران در تعیین مزد، نادیده نادیده گرفته شود.
۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
حرکت آمریکا به سمت کشمکش بزرگ داخلی
اولین فرمان جنجالی دانلد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا، بی‌شک فرمانی است که با ظاهر امن‌تر ساختن ایالات‌متحده، دیواری شد برای ورود اتباع هفت‌کشور به آمریکا؛ این امر با حقوق اساسی ایالات‌متحده که مردم آمریکا اعم از دولتمردان و افکار عمومی این کشور به آن می‌بالند، مغایر است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
راز سفر یک روزه روحانی به عمان و کویت + عکس
سفر روحانی به عمان و کویت ممکن است چندین هدف مختلف را همزمان با هم پیگیری کرده باشد؛ اما به نظر می‌رسد شرایط پسا ترامپ که توافق هسته‌ای را بسیار متزلزل کرده است، باعث نگرانی بیش از حد دولت یازدهم شده باشد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
اوج ناکارآمدی اقدامات دولت در هنگام وقوع بحران
بررسی حوادث طبیعی اخیر در ماه‌های گذشته، نشان می‌دهد؛ مدیریت هنگام بحران در کشورمان بر پایه قضا و قدر است و مسوولان معمولا بدون کمترین آمادگی قبلی، معمولا در انتظار مساعدت طبیعت، امدادهای غیبی و... هستند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۶
اردوغان و تقسیم کار تروریست‌ها با شیوخ عرب خلیج فارس
به هر میزان که هزینه مبارزه با تروریسم تکفیری از طریق خود تروریست‌ها و یا حامیان آن‌ها پرداخت شود، به شرطی که تمامیت ارضی و حاکمیت ملی سوریه مخدوش نشود، باید در مواضع رسمی و دیپلماسی امنیتی مورد تاکید قرار گیرد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۷
آشتی با خوارج!
بازگشت از راه خیانت به مردم، شرط اول هر نوع آشتی‌ است و کسانیکه هنوز هم با آن حوادث شوم و توطئه‌های ننگین حسابشان را روشن نکرده‌اند، حق ندارند از آشتی حرف بزنند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
زنی که کمر به قطع ریشه نظام زوجیت و خانواده در ایران بسته است + عکس
جایگاه کشور سوئد در حوزه خانواده نمی‌تواند برای کشور مسلمان ایران که تشکیل و حفظ خانواده یکی از اصول بنیادی آن است، الگوی درستی باشد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۸
همه دروغ‌هایی که درباره پلاسکو گفتند؛ از دست بردن قالیباف در آتش ۲۰۰ درجه تا شعارهایی که رسانه اصلاح‌طلب شنید!
جریان سیاسی خاص و برخی دولتی‌ها در جریان حادثه پلاسکو مرتکب ناراستی‌هایی شدند که به‌نظر می‌رسد واکنش مردم نسبت به این ناراستی‌ها را در انتخابات آینده لمس خواهند کرد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱
ادعای «جنگ» اصلاح طلبان نقش بر آب شد
ترامپ علی‌رغم برخی خبرسازی‌‌ها مبنی بر اینکه قصد حمله نظامی به ایران را دارد گفته هرگز درباره اقدام نظامی علیه ایران حرف نمی‌زنم.
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۱
می‌گویند نیازمند گفتمان امام هستیم؛ اما به آن وفادار نمی‌مانند
رویکردها و رفتارهای دولت برخلاف اظهار نظرها، منطبق با گفتمان امام(ره) نیست.
۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۲
سواری روی موج وحشت!
در داخل کشور، آرزومندان تکرار دولت یازدهم اصرار دارند که خطر جنگ را پر رنگ و جدی جلوه دهند! کسانی که تا دیروز از گل نازک‌تر به ارباب آمریکایی‌شان نمی‌گفتند، اکنون در حال بازسازی دو قبطی «جنگ و صلح» هستند، خطر ترامپ را جدی و خطر جنگ را قریب الوقوع جلوه می‌دهند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۴
نعل وارونه روباه پیر!
در راستای سابقه سیاه و تاریخی استعمار پیر در قبال ایران، اظهارات خصمانه نخست وزیر انگلیسی و دیگر مسئولین ارشد این کشور، از راهبرد جدید لندن در منطقه برای مقابله با نفوذ فزاینده ایران اسلامی حکایت دارد.
۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
بابایت رفته پیش خدا
امروز سینه‌خانواده آتش‌نشانان پایتخت مالامال آتشی است که نه سیاهی و نه سردی شب آنرا خاموش و آرام نمی‌کند.
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۹
خیانت آمریکا در برجام را توجیه نکنید
بدحسابى‌هاى طرف غربى را، یعنى به‏‌خصوص آمریکا رابه‏ حساب بیاوریم؛ مطلقاً در صدد این نباشیم که بدحسابى طرف مقابل را و بدقِلقى طرف مقابل را و خیانت طرف مقابل را یک‏ جورى توجیه کنیم؛ این دارد بدحسابى مى‏‌کند، الان مشخّص است که آمریکایى‌ها دارند بدحسابى مى‌کنند؛ برجام با این‏‌همه بدعهدى، قطعا مشکلات اقتصادى،...
۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۱
چرا اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید؟
پذیرش حذف یا کم‌رنگ شدن حمایت غربی‌ها به‌‌عنوان نیروی بیگانه از حرکت قسری رژیم صهیونیستی موجب نابودی این حرکت خواهد شد. کاتالیزورهای نابودی حرکت قسری این رژیم موجب فرارسیدن هر چه نزدیک‌تر روز فروپاشی آن می‌شود.
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۲
قدرشناسی ملت انقلابی و ناسپاسی فتنه‌گران
در میان سیل خروشان ملت، افراد قلیلی نیز بودند که از نوع رفتار و شعارهایشان پیدا بود که چندان عزادار ارتحال آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نبوده و بیشتر مقاصد سیاسی خود را تعقیب می‌کردند.
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
برخی دنبال اجرای پروژه غرق مصنوعی مردم هستند
به طور منطقی و طبیعی باید برای این احتمال جایی باز کرد که مبادا خدای نخواسته کسانی در پوشش یک جریان خزنده و با نفوذ در برخی از مراکز تصمیم‌ساز و سیاست‌پرداز نظام در پی ‌آنند که مردم را زیر بار انبوه مشکلات به ستوه آورند (غرق مصنوعی). اما چرا؟!
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
عملیات روانی به جای پذیرش اشتباه!
سرمایه‌گذاری خارجی به‌علت باقی ماندن تحریم‌ها در حد آرزوی دولت باقی مانده و درآمد محدود آزاد‌شده به دنبال توافق هسته‌ای نیز خرج خریدهای لوکس از آمریکا و اروپا و اشتغالزایی در خاک بیگانه و دشمن شده است.
۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴
تثبیت ارز در "منطقه ناامن"، سقوط ریال در "ایران امن"
در حالی بانک مرکزی یکی از دلایل گرانی دلار در ایران را افزایش نرخ جهانی آن اعلام می‌کند که نرخ ارز طی چند ماه گذشته در کشورهایی از منطقه که به‌شدت درگیر ناامنی هستند، تغییری نکرده؛ ولی در "ایران امن" دستخوش تغییر ۲۹ درصد شده، پاسخ این معما چیست؟
۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۲
پشت پرده دعوت سعودی‌ها از ایران برای برگزاری حج
پشت پرده دعوت عربستان از ایران برای برگزاری دوباره مراسم حج تمتع چیست؟ آیا قرار است برجام دیگری در این عرصه اتفاق بیفتد و سعودی‌ها را از باتلاق خارج کرده و چیزی عایدمان نشود؟
۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۴