نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
کارنامه واقعی از عملکرد اصلاح‌طلبان در شورای شهر
تجربه اعضای اصلاح‌طلب در شورای شهر، مقداری منفعلانه بوده و اگر قرار باشد در لیست آینده نیز تعدادی از این افراد به‌کار گرفته شوند، به این منزله است که نمره قبولی گرفته‌اند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
تیر خلاص نوبخت به روحانی
عضو هیأت علمی اندیشه سیاسی اسلام دانشگاه تربیت مدرس طی یادداشتی آورد: نوبخت و جهانگیری و جناب آشنا از چه رازهای اجتماعی اطلاع دارند که اینگونه روحانی را از دسترس مردم و رقبای روزهای مناظرات دور و پنهان می‌کنند؟
۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
دولت روحانی یک‌ماه بی‌صاحب می‌شود
دولت یازدهم، از عجایب روزگار است؛ هم رئیس دولتش سودای ریاست دارد و هم معاون اولش آرزوی صندلی ریاست؛ حال معلوم نیست در این یک‌ماه فعالیت‌های انتخاباتی، چه کسی سکان مدیریت دولت را بر عهده می‌گیرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
شورای شهر، رفتارهای سیاسی و پیامد آن
«از روز اول فعالیت شورای چهارم، برخی اصلاح‌طلبان شورا که با روحیه و مشی کاملا سیاسی به نهادی اجتماعی پا گذاردند _ و ای‌کاش در همان دفتر حزب و کارتل‌های اقتصادی خود می‌ماندند _ درصدد برآمدند که فضای شورا را متشنج کرده و اعضا را وارد بازی سیاسی خود بکنند که با تدبیر برخی دوستان فضا کمی آرام تر شد.»
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
روحانی از برنامه اقتصادی دولت در چهار سال دوم رونمایی کرد!
این‌که "همان برجام" می‌تواند برای ایشان رای آور باشد یا نه را نمی‌دانم؛ اما کاملا مطمئنم نمی‌شود کشور را چهار سال دیگر با همین ایده گرداند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
اراضی بایر و بیابانی اعراب، با خاک ایران سبز می‌شوند!
معضل قاچاق در کشور ایران به میزانی عمیق و مخاطره آمیز است که حالا سایه آن بر سر منابع طبیعی این مرز و بوم نیز سنگینی می‌کند؛ سخن از قاچاق شومی است که این‌بار خاک‌های حاصلخیز ایران‌زمین را برای سرسبز ساختن بیابان‌های اعراب نشانه رفته است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹
از خمیرگیر تغاز تا قصاب ساطور
قدیم‌ها این‌طور نبود که هر کسی پشت دخل بایستد و دکانداری کند. هر چند داشتن سواد برای دکاندار یک امتیاز ویژه محسوب می‌شد اما سایر خلقیات او آن‌قدر مهم بود که از سواد او چشم پوشی شود و میرزابنویس کنار دستش بگذارند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳
صیانت از بافت اجتماعی محله‌ها
اجرای سیاست نوسازی محله‌ها باید همراه با یک پیوست فرهنگی اجتماعی مرتبط با محله باشد که البته به نظر می‌رسد مسئولان امر به این موضوع عنایت داشته و تلاش کرده‌اند این دو مقوله را توأمان مورد توجه قرار دهند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸
دو خطای بزرگ که موجب گسترش شیعه شد!
اگر یزید زینب را و محمدرضا پهلوی، خمینی را کشته بودند، کار شیعه تمام می‌شد... عده‌ای برای حفظ قدرت و به‌دست آوردن چند رأی، به هر اقدامی متوسل می‌شوند!
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷
هشدارهايی در خصوص وقوع خشکسالي هيدرولوژيکي در کشور
تا 30-40 سال آينده، ديگر سدهاي کرج و لتيان آبي نخواهند داشت؛ مانند انساني شده‌ايم که 100 ميليون تومان بدهي دارد، اما تنها يک ميليون تومان حقوق مي‌گيرد و حتي اگر حقوقش دو برابر هم شود، نخواهد توانست قرضي را که گرفته، پرداخت کند.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱
گردش چرخ دنده توسعه به سبک غربی در شهرهای بزرگ ایران
به هر نوع عمل فردی يا جمعی گفته میشود كه در راستای اصول اخلاقی و قواعد عام عمل جمعی يا غيررسمی جامعه محل فعاليت كنشگران قرار نمی گیرد و در نتيجه با منع قانونی يا قبح اخلاقی و اجتماعی روبه رو میشود.
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
راهبردهای انتخاباتی رهبری
رهبری همواره در طول این سالها بر امانتداری نظام جمهوری اسلامی نسبت به صیانت و حمایت آزادی و سلامت انتخابات تاکید داشته اند.
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
محافظین این خبر را به آقای رئیس جمهور برسانند
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در یادداشتی ضمن انتقاد از سفر دیرهنگام رئیس جمهور به استان مازندران بیان داشت: حرمت استاندار همسو با خود و مرحوم رفسنجانی و نیز شأن فرماندار اصلاح‌طلب تان را نگه دارید.
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
پوپولیسم احمدى نژاد عوام را فریب می‌دهد و پوپولیسم روحانى، ساده‌لوحان را
پوپولیسم تنها عوام‌فریبى نیست...
۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱
پیامدهای حمله تروریستی لندن/ هرکس باد بکارد؛ طوفان درو می‌کند
در سالگرد حملات تروریستی بروکسل، در محوطه بیرونی پارلمان انگلیس، فردی مهاجم خودرو خود را به عابران پیاده کوبید و سپس در حین فرار به یک پلیس با چاقو حمله کرد.
۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
جوانان را از بیکاری نجات دهید
"در حوزه اشتغال، متاسفانه علاوه بر خوش‌بینی بیش از حد به برجام و اعتماد بی‌جا و بیش از اندازه و انتظار از بیگانگان موجب افزایش نگران‌کننده نرخ بیکاری گردیده است."
۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷
تحلیل عاطفی رفتار پیامبر اکرم(ص) نسبت به حضرت زهرا(س)
ابراز احساسات و عواطف پیامبر اعظم(ص) نسبت به حضرت زهرا(س)، منطبق بر دستورات الهی است و رسالت آن حضرت اقتضاء می‌کند حتی بوسیدن‌های ایشان نیز در مسیر انجام رسالتشان باشد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۶
دستاوردهای دولت را هم ببینید!
باورم هست دستاوردهایی دارد دولت فعلی، نخستین دستاورد اینکه اگر 4 سال تمام، هر 24 ساعت شبانه‌روز می‌خواستیم برای گروهی از این مردم، «صحیفه نور» بخوانیم و از خمینی یا صدالبته خامنه‌ای، کد بیاوریم که چرا نمی‌توان به مذاکره با آمریکا خوشبین بود، قطع به یقین، به این وضوحی نمی‌شد که دولت اعتدال در مقام عمل ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴
مدیران مریخی شدند و ملت زبان آن‌ها را نمی‌فهمند!
حق بدهیم که ملت زبان مسؤولانی که به گویش مریخی روی زمین با آن‌ها صحبت می‌کنند، متوجه نشوند! حق بدهیم ملت به دولت و دولتمردان و مدیرانی که با آن‌ها از در صداقت و مردم‌گرایی و مسؤولیت‌پذیری مواجه نمی‌شوند، رای اعتماد ندهند. حق است که سرمایه امید اجتماعی به صندوقی واریز شود که منصفانه با مردم مواجه شده ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
حالا که شبیه امام نمی‌شویم؛ امام را شبیه خودمان می‌کنیم!!
فاطمه هاشمی -دختر ارشد مرحوم آیت‌الله هاشمی- اخیراً ادعایی درباره سبک زندگی امام(ره) مطرح کرده است که ضروری است به آن پاسخ روشنی داده شود.
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷