نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
14  مورد سابقه دشمنی عربستان با ایران
دشمنی عربستان سعودی با جمهوری اسلامی ایران با فاجعه منا به اوج خود رسیده و مقامات این کشور به جای واقع بینی و پاسخگویی به فاجعه مدیریتی خود در منا همچنان به دشمنی خود اصرار دارند.
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۸
تانک‌های قدرتمند جهان در یک نگاه+تصاویر
فاکتورهای مورد بررسی برای تشخیص بهترین نوع تانک عبارتند از سیستم حفاظتی، قدرت آتش بار، دقت در هدف و قدرت مانور. منظور از قدرت مانور تحرک بالا می باشد.
۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۸
«داعش» کجای عراق است؟
بیش از یک سال است داعش به شمال و غرب عراق حمله کرده است. پس از پیشروی ناگهانی این گروه، اکنون حضور آن به دو استان نینوا و الانبار محدود شده است.
۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۳
زنی با نقاب اسلامی پا به پای شیطان قدم بر می‌دارد
این زن که از جنایت و قساوت در کارنامه خود چیزی کم ندارد با نقاب و حجابی اسلامی با شیطان گام بر می‌دارد.
۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۳
دو خاطره‌ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از شهید رجایی
"رجائی یک خصوصیّت ممتازی داشت که این برای خود من همیشه به‌عنوان یک سرمشق بوده؛ در یک سخنرانی، خیلی صریح و روشن گفت که من طرفدار حزب‌الله هستم"
۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۱
تقدیس شیطان اشتراک فرقه دراویش و فرقه حلقه
با بررسی فرقه سیاسی صوفیه و فرقه انحرافی حلقه، اشتراکی عجیب بین این دو فرقه مشخص شد. این اشتراک حکایت از تطهیر شیطان داشت.
۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۷
ناگفته‌هایی از حادثه‌ی تلخ 6 تیر 1360/ خاطره رهبر انقلاب از انفجار بمب در مسجد ابوذر
سوء قصد به جان مقام معظم رهبری در روز ششم تیر۱۳۶۰ اتفاق افتاد که حادثه تلخی را در اذهان ملت ایران به ثبت رساند.
۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۱
کمپ دیوید و سریال تلخ بی تدبیری وابستگان عرب آمریکا در خلیج فارس
اقامتگاه مشهور 'کمپ دیوید' بار دیگر شاهد نشست مقامات کاخ سفید با وابستگان عرب خود در حاشیه خلیج فارس است تا آمریکا و لابی های صهیونیست آن در آستانه سالروز 'یوم النکبه' در فلسطین، از بی تدبیری روزافزون سعودی ها و شرکای آنها برای تامین منافع اقتصادی و سیاسی خود بهره برداری کنند.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۰
پرواز تا عرش الهی
سی و چهار سال از شهادت علی اکبر شیرودی می گذرد؛ عقاب تیز پرواز آسمان ایران که با رشادت ها و ایثارگری هایش نقش بسیار مهمی را در غائله ی کردستان و هشت سال جنگ تحمیلی ایفا کرد و توانست با خلق حماسه ای مانا نام خود را در صفحات تاریخ دفاع مقدس به ثبت برساند.
۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۷
خاطرات رهبر انقلاب از شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
شهادت بزرگترین اجری بود که خدا به او داد؛ چون این طور کشته شدن، برای انسان خیلی افتخار است.
۲۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۴
11 سپتامبر و خاورمیانه
حادثه 11سپتامبر نقطه عطفی در سیاست بین الملل محسوب می شود، از این مقطع زمانی به بعد روابط آمریکا با کشورهای خاورمیانه تحت تاثیر فضای 11 سپتامبر قرار گرفت و آمریکا جهان را به دو بلوک جدید تقسیم کرد؛ گروههای حامی تروریسم و گروههایی که در برابر تروریسم مقاومت می کنند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۱
نظر مراجع درباره جن‌گیری
براساس استفتائات صورت گرفته از برخی مراجع تقلید درباره جن، جن گیری و قابل قبول بودن آن در اسلام، تأکید شد: بسیاری از افرادی که مدعی این امر هستند دروغگو و خطاکارند و ادعای هرفردی برای دست زدن به چنین اقدامی معتبر نیست.
۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۵
16 سرفصل جهاد اقتصادي در كلام رهبري
16 سرفصل از سخنان مقام معظم رهبري درباره جهاد اقتصادي كه در پايگاه اطلاع‌رساني ايشان منتشر شده بود، گرد‌آوري شد.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۴۶
ورود به فاز جدید علم هسته‌ای در ايران
رئیس آزمایشگاه نوترون دانشگاه امیرکبیر از ورود کشور به فاز جدیدی از علم هسته ای خبر داد و گفت: سرعت پیشرفت هسته ای ایران به حدی است که تمامی آنچه که لازم بود در اختیار داشته باشد را به دست آورده و وارد فضایی شده که هیچ یک از کشورهای منطقه در آن اندازه نیست.
۲۷ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۴۱
سفر به قلب اقتصادي كشور
رهبر معظم انقلاب با حساسيتي كه نسبت به بحث توليد ـ خصوصاً توليد دانش محورـ دارند چند سالي است كه در همين روزها در يكي از مكان‌هاي توليدي و اقتصادي عظيم و مهم كشور حضور پيدا مي‌كنند.
۱۴ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۰۶
سناريويي براي مظلوم‌نمايي
احتمال اين‌كه محسن هاشمي در جلسه توديع خود به جاي پرداختن به مسائل شهري و مترو، مطالبي را به صورت يك "بيانيه سياسي " تحريك آميز و مهيج عليه دولت مطرح كند.
۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۲۶
دوبی می‌رود، آنکارا می‌آید !
پس از رکود دوبی اکنون با تمایل بیشتر شرکت‌های گوناگون ایرانی به توقف فعالیت‌ها و خروج سرمایه‌هایشان جهت انتقال به مراکزی دیگر مانند ایران و ترکیه روند خروج سرمایه‌های ایرانیان از امارات و دوبی منجر به رکود بیشتر فعالیت‌های اقتصادی در این کشور و کاهش مبادلات اقتصادی میان امارات و ایران شده است.
۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۲۵
وقایع نگاری 9 دی ماه 88
پس از راهپیمایی های گسترده و خود جوش مردم ایران در شهرهای مختلف در ابراز انزجار از اتفاقات روی داده در روز عاشورا، مردم تهران و همه شهرهای کشور نیز در نهم دی ماه در حمایت از ولایت فقیه ، نظام و رهبری حماسه ای گرانقدر را آفریدند.
۱۰ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۲۸
مهمترین علت بزهکاری زنان
یک آسیب شناس علوم رفتاری با بیان اینکه مواد مخدر و سرقت مهمترین علت جرایم زنان بزهکار است گفت: بیشتر بانوان توسط همسران یا مردانی که با آنها رابطه عطفی دارند به اعتیاد کشیده می شوند.
۸ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۵۷
ديپلماسي در نيويورك؛ مهندسي افكار عمومي
با گسترش ارتباطات، رسانه هاي جمعي عاملي بر شكل گيري افكار عمومي جهاني بعنوان عنصري نوين در معادلات جهاني به شمار آمدند.حضور رييس جمهور در نيويورك مي تواند ابزاري براي مهندسي افكار عمومي جهاني به شمار آيد. رويكردي كه به ديپلماسي ايران در نيويورك فضايي جديد مي بخشد.
۳ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۲۱