نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
خاطرات رهبر انقلاب از شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
شهادت بزرگترین اجری بود که خدا به او داد؛ چون این طور کشته شدن، برای انسان خیلی افتخار است.
۲۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۴
11 سپتامبر و خاورمیانه
حادثه 11سپتامبر نقطه عطفی در سیاست بین الملل محسوب می شود، از این مقطع زمانی به بعد روابط آمریکا با کشورهای خاورمیانه تحت تاثیر فضای 11 سپتامبر قرار گرفت و آمریکا جهان را به دو بلوک جدید تقسیم کرد؛ گروههای حامی تروریسم و گروههایی که در برابر تروریسم مقاومت می کنند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۱
نظر مراجع درباره جن‌گیری
براساس استفتائات صورت گرفته از برخی مراجع تقلید درباره جن، جن گیری و قابل قبول بودن آن در اسلام، تأکید شد: بسیاری از افرادی که مدعی این امر هستند دروغگو و خطاکارند و ادعای هرفردی برای دست زدن به چنین اقدامی معتبر نیست.
۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۵
16 سرفصل جهاد اقتصادي در كلام رهبري
16 سرفصل از سخنان مقام معظم رهبري درباره جهاد اقتصادي كه در پايگاه اطلاع‌رساني ايشان منتشر شده بود، گرد‌آوري شد.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۴۶
ورود به فاز جدید علم هسته‌ای در ايران
رئیس آزمایشگاه نوترون دانشگاه امیرکبیر از ورود کشور به فاز جدیدی از علم هسته ای خبر داد و گفت: سرعت پیشرفت هسته ای ایران به حدی است که تمامی آنچه که لازم بود در اختیار داشته باشد را به دست آورده و وارد فضایی شده که هیچ یک از کشورهای منطقه در آن اندازه نیست.
۲۷ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۴۱
سفر به قلب اقتصادي كشور
رهبر معظم انقلاب با حساسيتي كه نسبت به بحث توليد ـ خصوصاً توليد دانش محورـ دارند چند سالي است كه در همين روزها در يكي از مكان‌هاي توليدي و اقتصادي عظيم و مهم كشور حضور پيدا مي‌كنند.
۱۴ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۰۶
سناريويي براي مظلوم‌نمايي
احتمال اين‌كه محسن هاشمي در جلسه توديع خود به جاي پرداختن به مسائل شهري و مترو، مطالبي را به صورت يك "بيانيه سياسي " تحريك آميز و مهيج عليه دولت مطرح كند.
۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۲۶
دوبی می‌رود، آنکارا می‌آید !
پس از رکود دوبی اکنون با تمایل بیشتر شرکت‌های گوناگون ایرانی به توقف فعالیت‌ها و خروج سرمایه‌هایشان جهت انتقال به مراکزی دیگر مانند ایران و ترکیه روند خروج سرمایه‌های ایرانیان از امارات و دوبی منجر به رکود بیشتر فعالیت‌های اقتصادی در این کشور و کاهش مبادلات اقتصادی میان امارات و ایران شده است.
۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۲۵
وقایع نگاری 9 دی ماه 88
پس از راهپیمایی های گسترده و خود جوش مردم ایران در شهرهای مختلف در ابراز انزجار از اتفاقات روی داده در روز عاشورا، مردم تهران و همه شهرهای کشور نیز در نهم دی ماه در حمایت از ولایت فقیه ، نظام و رهبری حماسه ای گرانقدر را آفریدند.
۱۰ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۲۸
مهمترین علت بزهکاری زنان
یک آسیب شناس علوم رفتاری با بیان اینکه مواد مخدر و سرقت مهمترین علت جرایم زنان بزهکار است گفت: بیشتر بانوان توسط همسران یا مردانی که با آنها رابطه عطفی دارند به اعتیاد کشیده می شوند.
۸ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۵۷
ديپلماسي در نيويورك؛ مهندسي افكار عمومي
با گسترش ارتباطات، رسانه هاي جمعي عاملي بر شكل گيري افكار عمومي جهاني بعنوان عنصري نوين در معادلات جهاني به شمار آمدند.حضور رييس جمهور در نيويورك مي تواند ابزاري براي مهندسي افكار عمومي جهاني به شمار آيد. رويكردي كه به ديپلماسي ايران در نيويورك فضايي جديد مي بخشد.
۳ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۲۱
شبيخون فرهنگي در ميان امواج سيل
آن‌طور كه گفته شده، سربازان‌ آمريكايي به‌عنوان كمك‌رساني، حدود 30 هلي‌كلوپتر و چند هواپيماي غول‌پيكر را به كار گرفته‌اند؛ آمريكايي‌ها اين كارها را انجام مي‌دهند كه جاي پايي براي خود باز كنند. علاوه بر اهداف نظامي و سياسي پليدشان در آنجا و حتي در اين موقعيت، از شبيخون فرهنگي و ناتوي فرهنگي هم غفلت نكرده‌اند....
۳۰ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۵۱
سفياني مدرن
اسلام مكتب نيست، يك دين است كه در حوزه‎هاي فرهنگي مختلفي متجلي مي‎شود. مثل حوزه فرهنگي حجاز، شام، ايران، شمال آفريقا، آسياي ميانه. بنابراين، اين حوزه‎هاي فرهنگي بايد بررسي شود؛ نه‎اين‎كه مكتب‎سازي شود. چون مكتب‎سازي در نهايت به ناسيوناليسم تبديل مي‎شود.
۲۶ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۰۳
كالاي چيني چرا ارزان تمام مي‌شود ؟!
«اخم غربی»‌ها، «لبخند چینی»‌ها. این اصطلاحی است که رییس کنفدراسیون صادرات اتاق ایران و رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین در مورد روابط سیاسی – اقتصادی کنونی دو کشور بر زبان می‌آورد.
۹ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۳۰
ما صادقیم، شما چطور ؟!
خبرنگاری شغلی شریف، پردردسر و دردسرساز است. اگر خبرنگاران نبودند مردم با هم در صلح و آشتی زندگی می‌کردند
۱۷ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۲۶
4 ایده برای خنک شدن در روز های گرم
طاقت‌فرسا بودن دماي هوا همیشه یک طرف قضيه است، احساس خستگی و تنش روانی ناشی از آن مسئله ديگري است كه كمتر به آن توجه مي‌شود.
۲ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۱
بانک خون بند ناف و بیمه زندگی
شاید شما هم این جمله را شنیده باشید: «با ذخیره خون بند ناف زندگی کودک خود و افراد خانواده را بیمه کنید». به راستی چگونه می‌توان و چگونه می‌شود که این جمله تحقق پیدا می‌کند.
۲۳ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۴۴
آلودگي برنج‌ها جدي گرفته نشد
آلودگي‌هاي برنج‌هاي وارداتي که بيش از 8 ماه پيش بر کميسيون اثبات شده بود هنوز هم بعد از اين همه پي گيري حساسيتهاي اعضاي کميسيون بهداشت را به دنبال دارد.
۱۶ تير ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۵۲
خار چشم دشمنان
شهيد بهشتي پس از آنکه با راي مردم تهران به مجلس خبرگان ـ که وظيفه تدوين قانون اساسي جمهوري اسلامي را برعهده داشت ـ راه يافت، توسط اعضاي اين مجلس به رياست مجلس انتخاب گرديد و با مديريتي بي بديل موفق به تدوين اصول قانون اساسي و مهم تر ازهمه اصل اساسي ولايت فقيه شد.‏
۶ تير ۱۳۸۹ ساعت ۲۰:۳۴
فوتبال و سياست
ميليون‌ها نفر از قاب جادويي تلويزيون و ساير رسانه‌هاي مكمل به تماشاي مسابقات تيم‌هاي برتر در سطح جهاني چشم دوخته‌اند.
۱ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۱۶