نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
دو خط موازی دشمن برای انتخابات 90
یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دشمن برای ضد امنیتی کردن مسئله انتخابات در ایران از دو خط موازی مخدوش کردن اصل انتخابات و حمایت از مخالفان نظام استفاده می‌کند، تأکید کرد: راهبرد اصلی دشمن برای انتخابات مجلس، انکار اصل انتخابات از طریق زیر سؤال بردن سلامت آن است.
۲۴ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۷
شرایط بازگشت اصلاح طلبان
تلخ و شیرین فتنه 88، عملکرد دوگانه خواص و برخی سیاسیون، لایه های پنج گانه فتنه 88 و نحوه بازگشت به قدرت از محورهای مهم گفتگوی مشروح دبیرکل جمعیت ایثارگران با خبرگزاری مهر است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۰۷
سیمای "جهاد اقتصادی" در قرآن
محسن اسماعیلی استاد دانشگاه و عضو حقوقدان شورای نگهبان "جهاد اقتصادی" را لازمه شکل گیری الگوی مردمسالاری دینی دانست و با تشریح سیمای "جهاد اقتصادی" در قرآن درباره تلاش نمایندگان مجلس برای تصویب قانونی با این عنوان اعلام نظر کرد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۳۱
سهم امام کاظم(ع) در سیاسی‌کردن مذهب شیعه ممتاز بود
معاون پژوهشی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: امام موسی‌کاظم(ع) از نظر ترویج شیعه سهم ممتازی در سیاسی کردن و به عرصه آوردن شیعیان به منظور به دست گرفتن اوضاع و احوال عالم انسانی داشت.
۲۲ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۴۲
شبكه فتنه مهم‌تر از سران فتنه است
بدترين نوع عملكرد خواص آن است كه از نقش پيشين درون انقلاب و در واقع از گريم دوران انقلاب استفاده كنند، اما شخصيتي را كه ارائه مي‌دهند دقيقا ضد آن سابقه باشد. وي با بيان اين كه شيطان هر روز به رنگي در مي‌آيد، مي‌گويد: جريان ناپسند و نادرست هر روز جلوه تازه‌اي پيدا مي‌كند، اما جنبش بيداري كه ميان مردم ...
۱۰ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۱۹
نقش اسلام در جهان علم
پروفسور "یان هوخندایک" استاد دانشگاه اوترخت و ریاضیدان هلندی در گفتگویی اعلام کرد که وی در تهران احساس امنیت بیشتری نسبت به شهر نیویورک و شیکاگو می کند.
۶ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۰۸:۱۰
گفت و ‌گويي متفاوت با همسر يک روحاني مبلغ
يک روحاني در کنار وظايفي مانند تحصيل و تدريس و فعاليت‌هاي علمي‌، وظيفه مهم «تبليغ» را برعهده دارد.
۲۰ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۳۴
طعم خوش کار خیر
گفتگویی خودمانی با احسن الله رادمهر خیر مدرسه ساز گیلانی
۱۹ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۵:۴۰
برداشت آزاد از واقعيت اصفهان
آنهايي كه پيگير ماجراهاي سريال «در مسير زاينده‌رود» هستند، حتما مي‌دانند كه مهرداد ضيايي در اين سريال نقش فرهاد را بازي مي‌كند
۶ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۵۶
پشت پرده مافيای فوتبال
مافیای فوتبال به شبکه‌های پشت پرده‌ای اطلاق می‌شود که هدایت افکار عمومی، هدایت تصمیمات مدیران، مربیان، بازیکنان و... را برعهده دارند و با تحمیل افکار خود – که مبتنی بر کسب قدرت و ثروت است- بر جامعه فوتبال، نبض فوتبال را در دست گرفته و به دلخواه خود ضربان آن را بالا و پایین می‌برند.
۲۶ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۴۱
نمي‌خواهم مانكن باشم !
لعيا زنگنه گفت: وقتي من بازيگر وارد دفتر كارگرداني مي‌شوم كه زنگ زده و به من پيشنهاد كار كرده اولين حرفي كه مي‌زند اين است كه اه! خانم زنگنه شما هميشه با اين لباس مي‌رويد بيرون؟ و من فكر مي‌كنم اين آقا وقتي به يك بازيگر خانم زنگ مي‌زند انتظار ديدن دختري كه لباس ساده پوشيده و كارهاي عجيبي با صورتش نكرده ...
۱۱ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۰۷
پاسخ به ابهامات درباره فرم اطلاعات اقتصادی خانوار
پس از ثبت سوالات تعداد زیادی از هموطنان درباره فرم اطلاعات اقتصادی خانوار در پایگاه اطلاع رسانی دولت ، رئیس مرکز آمار ایران در گفتگویی مشروح به این سوالات پاسخ داد.
۲۳ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۳۵
گفتگویی درباره آیةالله العظمی بهجت
بحث درباره شخصیت بزرگواری مثل آیت الله عُظمای بهجت کار دشواری است. زیرا این بزرگوار جزء «جوامع الکَلِم» عصر ما بود. هر انسان صالحی، کلمه الهی است و کلمات الهی یکسان نیستند.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۲۹
اعتماد كنيد، بزودي هواپيما مي‌سازيم !
هنوز يكسال نشده كه منوچهر منطقي از خودروساز تبديل به هواپيماساز شده و ايده‌‌هاي بزرگي در سر مي‌پروراند. او مي‌خواهد هواپيماي پهن‌پيكر در سبك ايرباس و بوئينگ بسازد، آن هم در شرايطي كه تنها پروژه ساخت هواپيماي مسافري كوچك كشور چندان موفق نبوده است.
۵ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۳۶
گفتگويي خواندني با كارگردان "دارا و ندار"
گفتگو با مسعود ده‌نمکي از اين بابت جالب است که مي‌توان با او وارد چالش شد. اصلا چون ده‌نمکي آدم رک و راستي است و حرف‌هايش را بدون رودربايستي و در نظر گرفتن شرايط مي‌گويد، مصاحبه کردن با او براي هر خبرنگاري جالب است.
۲۴ فروردين ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۴۰
از تمام ظرفیت‌ها برای اثبات آئین ایرانی "نوروز" استفاده کنیم
اگر بناست در مقابل یکسان‌سازی فرهنگی،پایداری فرهنگی داشته باشیم باید با ظرفیت‌های پنهان عناصر فرهنگی آشنا باشیم. از تمام ظرفیت‌ها برای ثبت « نوروز» با نام و‌آئین ایرانی در اذهان جهانی استفاده کنیم.شبکه ایران: "آرام مثل بهار گام برمی‌دارد، با وقار، آرامش و طمانینه‌ و لبخندی که بر چهره دارد،نوید آمدن ...
۲۱ اسفند ۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۰۰
شنگول و منگول‌هاي‌ عصر ما
رويانا كه حتما معرف حضور بيشتر علم دوستان هست. نخستين گوسفند شبيه‌سازي شده خاورميانه را مي‌گويم. در واقع با تولد اين حيوان در سال 1385 ورود به عرصه فناوري شبيه‌سازي براي محققان پژوهشكده رويان مسجل شد.
۲۹ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۹:۲۶
ناگفته‌های کدخدایی از انتخابات دهم
درباره ابعاد گوناگون مسائل انتخابات ریاست‌جمهوری دهم تاکنون تحلیل‌های مختلفی ارائه شده است اما درباره آنچه مربوط به سوال شما و حیطه کاری شورای نگهبان می‌شود باید بگویم، این شورا درباره پیش بینی حوادث و وقایعی که ممکن بود در این انتخابات بیفتد وظیفه رسمی نداشت.
۱۰ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۲۱
منشور كورش حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد
اين روزها كمتر رسانه‌اي را مي‌توان يافت كه در ريز و درشت اخبارش جايي براي خبر نمايش منشور كورش در ايران خالي نگذاشته باشد؛ منشوري كه براي آمدنش به ايران مسيري 5 ساله را طي كرد و در نهايت اين روزها تمامي دوستداران ميراث فرهنگي چشم انتظار هستند كه ببينند سرانجام اين منشور براي نمايشي چند ماهه به ايران ...
۷ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۰۹
هيچ کس مصونيت قضايي ندارد
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه دستگاه قضايي نبايد در برخورد با اغتشاشگران استثنا قائل شود، تصريح کرد: اينکه برخي براي بستگان خود مصونيت قضايي قائل شوند با روح اسلام سازگار نيست.
۲۵ دی ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۳۱