نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
گفت و ‌گويي متفاوت با همسر يک روحاني مبلغ
يک روحاني در کنار وظايفي مانند تحصيل و تدريس و فعاليت‌هاي علمي‌، وظيفه مهم «تبليغ» را برعهده دارد.
۲۰ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۳۴
طعم خوش کار خیر
گفتگویی خودمانی با احسن الله رادمهر خیر مدرسه ساز گیلانی
۱۹ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۵:۴۰
برداشت آزاد از واقعيت اصفهان
آنهايي كه پيگير ماجراهاي سريال «در مسير زاينده‌رود» هستند، حتما مي‌دانند كه مهرداد ضيايي در اين سريال نقش فرهاد را بازي مي‌كند
۶ شهريور ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۵۶
پشت پرده مافيای فوتبال
مافیای فوتبال به شبکه‌های پشت پرده‌ای اطلاق می‌شود که هدایت افکار عمومی، هدایت تصمیمات مدیران، مربیان، بازیکنان و... را برعهده دارند و با تحمیل افکار خود – که مبتنی بر کسب قدرت و ثروت است- بر جامعه فوتبال، نبض فوتبال را در دست گرفته و به دلخواه خود ضربان آن را بالا و پایین می‌برند.
۲۶ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۴۱
نمي‌خواهم مانكن باشم !
لعيا زنگنه گفت: وقتي من بازيگر وارد دفتر كارگرداني مي‌شوم كه زنگ زده و به من پيشنهاد كار كرده اولين حرفي كه مي‌زند اين است كه اه! خانم زنگنه شما هميشه با اين لباس مي‌رويد بيرون؟ و من فكر مي‌كنم اين آقا وقتي به يك بازيگر خانم زنگ مي‌زند انتظار ديدن دختري كه لباس ساده پوشيده و كارهاي عجيبي با صورتش نكرده ...
۱۱ مرداد ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۰۷
پاسخ به ابهامات درباره فرم اطلاعات اقتصادی خانوار
پس از ثبت سوالات تعداد زیادی از هموطنان درباره فرم اطلاعات اقتصادی خانوار در پایگاه اطلاع رسانی دولت ، رئیس مرکز آمار ایران در گفتگویی مشروح به این سوالات پاسخ داد.
۲۳ تير ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۳۵
گفتگویی درباره آیةالله العظمی بهجت
بحث درباره شخصیت بزرگواری مثل آیت الله عُظمای بهجت کار دشواری است. زیرا این بزرگوار جزء «جوامع الکَلِم» عصر ما بود. هر انسان صالحی، کلمه الهی است و کلمات الهی یکسان نیستند.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۲۹
اعتماد كنيد، بزودي هواپيما مي‌سازيم !
هنوز يكسال نشده كه منوچهر منطقي از خودروساز تبديل به هواپيماساز شده و ايده‌‌هاي بزرگي در سر مي‌پروراند. او مي‌خواهد هواپيماي پهن‌پيكر در سبك ايرباس و بوئينگ بسازد، آن هم در شرايطي كه تنها پروژه ساخت هواپيماي مسافري كوچك كشور چندان موفق نبوده است.
۵ ارديبهشت ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۳۶
گفتگويي خواندني با كارگردان "دارا و ندار"
گفتگو با مسعود ده‌نمکي از اين بابت جالب است که مي‌توان با او وارد چالش شد. اصلا چون ده‌نمکي آدم رک و راستي است و حرف‌هايش را بدون رودربايستي و در نظر گرفتن شرايط مي‌گويد، مصاحبه کردن با او براي هر خبرنگاري جالب است.
۲۴ فروردين ۱۳۸۹ ساعت ۰۹:۴۰
از تمام ظرفیت‌ها برای اثبات آئین ایرانی "نوروز" استفاده کنیم
اگر بناست در مقابل یکسان‌سازی فرهنگی،پایداری فرهنگی داشته باشیم باید با ظرفیت‌های پنهان عناصر فرهنگی آشنا باشیم. از تمام ظرفیت‌ها برای ثبت « نوروز» با نام و‌آئین ایرانی در اذهان جهانی استفاده کنیم.شبکه ایران: "آرام مثل بهار گام برمی‌دارد، با وقار، آرامش و طمانینه‌ و لبخندی که بر چهره دارد،نوید آمدن ...
۲۱ اسفند ۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۰۰
شنگول و منگول‌هاي‌ عصر ما
رويانا كه حتما معرف حضور بيشتر علم دوستان هست. نخستين گوسفند شبيه‌سازي شده خاورميانه را مي‌گويم. در واقع با تولد اين حيوان در سال 1385 ورود به عرصه فناوري شبيه‌سازي براي محققان پژوهشكده رويان مسجل شد.
۲۹ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۹:۲۶
ناگفته‌های کدخدایی از انتخابات دهم
درباره ابعاد گوناگون مسائل انتخابات ریاست‌جمهوری دهم تاکنون تحلیل‌های مختلفی ارائه شده است اما درباره آنچه مربوط به سوال شما و حیطه کاری شورای نگهبان می‌شود باید بگویم، این شورا درباره پیش بینی حوادث و وقایعی که ممکن بود در این انتخابات بیفتد وظیفه رسمی نداشت.
۱۰ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۲۱
منشور كورش حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد
اين روزها كمتر رسانه‌اي را مي‌توان يافت كه در ريز و درشت اخبارش جايي براي خبر نمايش منشور كورش در ايران خالي نگذاشته باشد؛ منشوري كه براي آمدنش به ايران مسيري 5 ساله را طي كرد و در نهايت اين روزها تمامي دوستداران ميراث فرهنگي چشم انتظار هستند كه ببينند سرانجام اين منشور براي نمايشي چند ماهه به ايران ...
۷ بهمن ۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۰۹
هيچ کس مصونيت قضايي ندارد
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه دستگاه قضايي نبايد در برخورد با اغتشاشگران استثنا قائل شود، تصريح کرد: اينکه برخي براي بستگان خود مصونيت قضايي قائل شوند با روح اسلام سازگار نيست.
۲۵ دی ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۳۱
نحوه نخست‌وزيري ميرحسين موسوي
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامي در يك نشست خبري چگونگي حضور موسوي در حزب جمهوري اسلامي و نخست وزيري او را تشريح كرد.
۱۱ دی ۱۳۸۸ ساعت ۰۸:۴۱
گفتگو با سحر جعفري جوزاني بازيگر سريال "درچشم باد"
او در اين سال‌ها در كارهاي مديري نيز بازي كرده است. مانند نقطه‌چين و باغ‌مظفر. سحر جوزاني اين روزها در سريال در چشم باد در نقش ايران نخجوان ظاهر شده است. با او به گفتگو نشستيم تا با نقش او در اين سريال بيشتر آشنا شويم
۱ آذر ۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۱۷
انسان کاملی که در بهشت زندگی می‌کرد
24 آبان سالروز رحلت حضرت آیت‌الله علامه محمدحسین طباطبایی (ره) است؛ مردی كه در طول 80 سال زندگی (1360 - 1280 شمسی) جز به تكلیف الهی خود نیندیشید و هر چه انجام داد بر اساس این اصل بود، به همین مناسبت به سراغ آقای سیدمحمد الهی، برادرزاده حضرت علامه رفتیم و به گفت‌وگو نشستیم.
۲۵ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۳۰
بي‌خيال زلزله نشويد !
زلزله هم مثل خيلي از ناخوشايند‌هاي ديگر دنيا، درست وقتي منتظرش نيستي از راه مي‌رسد، بهت‌زده‌ات مي‌كند، مي‌ترساندت و يادت مي‌اندازد كه مرگ چه ساده و نابهنگام مي‌تواند در آغوش بفشاردت و طبيعت چه آسان مي‌تواند در هر عصري انسان‌ها را به زانو درآورد، حتي وقتي پي گمشده‌اي مجهول، نقشه فتح كهكشان‌ها را مي‌كشند ...
۱۱ آبان ۱۳۸۸ ساعت ۰۶:۵۷
پشت پرده باند ريگي
سال 1384 و به دنبال كشتار بيرحمانه تعدادي از هموطنانمان در منطقه تاسوكي در جاده زاهدان به زابل، نام عبدالمالك ريگي و گروه تروريست و جنايتكار وي مطرح شد.
۳۰ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۰۹:۵۸
راهی برای هدایت پس‌اندازهاي كوچك مردم
هفته گذشته فرابورس ايران به عنوان سومين بورس كشور در حضور وزير اقتصاد و معامله سهام‌شركت مرجان‌كار آغاز به كار كرد. همين مساله بهانه‌اي شد تا به سراغ مصطفي اميد قائمي، مديرعامل فرابورس برويم و از او در خصوص چند و چون اين نهاد تازه‌تاسيس و فوايد آن براي اقتصاد ملي بپرسيم.
۱۵ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۰۸:۵۵