نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
تهدید امنیت ملی با ۹ مصوبه دولت اعتدال!
بررسی‌های بیشتر از مدل جدید قراردادهای نفتی، گویای این نکته است که تنها از ایرادات کارشناسی مهم این قرارداد، در خوشبینانه‌ترین حالت، سه بخش مورد تجدید نظر قرار گرفته و هنوز هم ۹ ایراد مهم و حیاتی این قرارداد که منافع ملی را هدف گرفته است.
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۶
مردم چه زمانی باید منتظر تحقق وعده‌های روحانی درباره فیش‌های نجومی باشند؟
شفاف‌سازی و ارائه گزارش برخورد با مدیران نجومی، از جمله مطالباتی است که همه‌گیر است و افکار عمومی در همه سطح منتظر شنیدن نتیجه کار دولت در این زمینه هستند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۱
اردوغان چگونه ترکیه را علیه فتح‌الله گولن متحد کرد؟
نشریه تایم در مطلبی به کودتای نافرجام ترکیه و نقش فتح‌الله گولن در اتحاد مردم این کشور پرداخت.
۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸
چه روزهایی را «یوم الله» می‌نامند؟
دین اسلام برخی روزها را شوم یا مبارک می‌داند و ائمه(ع) توصیه می‌کنند مسلمانان کارهای مهم را در روزهای خوش یمن انجام دهند.
۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲
قبور ائمه بقیع چگونه تخریب شد؟
پیش از تخریب بقیع، بر روی قبور پیشوایان و سایر بزرگان اسلام که در مدینه مدفون بودند گنبدها و بناهایی قرار داشت. ائمه بقیع در بقعه بزرگی که به‏ طور هشت ضلعی ساخته شده بود، مدفون بودند.
۲۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸
ارنست پرون، دوست(همجنس باز) محمدرضا شاه + تصاویر
رضا شاه می‌خواست فرزندش به روش غربیان بار بیاید؛ از این رو مدرسه له­روزه را در سوئیس(که کشوری بی‌طرف بود) برگزیده بود تا احتمال بروز مخاطرات سیاسی ناشی از تحصیل ولی­عهدش را در یکی از کشورهای درگیر مسائل سیاسی ایران، به کم‌ترین مقدار کاهش دهد...
۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵
رازهای جالب کشف شده محققان از چاه آب زمزم
چاه زمزم در مکه مکرمه و در 20 متری از کعبه واقع شده است و 30 متر عمق دارد و در هر ثانیه 18 لیتر آب از خود بیرون می‌ریزد.
۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷
حال و هوای کربلا در شبی که فریاد «تهدمت والله ارکان الهدی» دنیا را فرا می‌گیرد
مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، دو شب قبل در سراسر ایران و در کشورهایی که هم‌افق با کشورمان هستند، برگزار شد؛ اما اکنون شب‌های قدر به دومین قرار خود با روزه‌داران و منتظران رسیده است.
۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵
پاسخ شنیدنی آیت‏ الله خامنه‌ای به هتاکی علیه شهید بهشتی
آیت‏ الله خامنه‎ای در آستانه سالگرد فاجعه دلخراش هفتم تير، ظهر ۶ تیر ۱۳۶۲ در يك مصاحبه مطبوعاتى، خاطره‎ای شنیده‎نشده از شهید بهشتی را بیان کردند: از اول انقلاب دشمنان، اعم از دشمنان التقاطى همچون منافقين و گروه‏های گوناگون ديگر كه همه‏ شان زير اين نام می‎توانند جمع بشوند، از شهيد بهشتى ضربه ديده بودند....
۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹
شکنجه 750 روزه و سکوت دیوان عدالت اداری و قوه قضائیه
حدود 750 روز از آغاز پروژه شکنجه و حذف بورسیه‌ها و بیش از 340 روز از بیانات مقام معظم رهبری درباره ظلم به بورسیه‌ها گذشته است و این جوانان کماکان نتوانسته‌اند حتی یک محکمه برای رسیدگی به حقوق اولیه خود در دستگاه قضایی کشور پیدا کنند.
۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
کارشناس «صدای آمریکا» چه گفت که صدایش را قطع کردند!؟
اتاق فرمان صدای آمریکا، به هنگام مواجه شدن با نظرات مخالف خود، شعار آزادی بیان را که همواره مطرح می‌کند، فراموش کرده و بر همین اساس، ابائی از قطع سخنان نظر مخالف خود را بر روی آنتن زنده ندارد!
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
دكتر ايادي چه کاره بود و از كجا آمد؟ + عکس
ايادي همان سلطان بي تخت و تاج كه به‌طور عجيب دست بهائيان را در همه جاي كشور گشود و موجب شد كه نخست وزير اين كشور، به نام «هويدا بهايي و بهايي زاده»، سيزده سال با چند وزير بهايي در كشور حكومت كند، كيست؟ و از كجا آمد؟
۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۶
چند ساعتی که ارزش شب قدر را دارد
چند روز مانده به نیمه شعبان و باید گفت این روز از جمله ایامی است که باید برای ورود به آن آماده شد و ارزش دارد بدانیم وارد چه شبی و با چه فضیلتی می‌شویم. برای چند ساعتی که ارزش شب قدر را دارد باید همان‌طور که کم‌کم کوچه‌ها را چراغانی می‌کنیم... .
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
چند کتاب و صحیفه بر پیامبران نازل شده است؟
نام كتاب حضرت نوح بر اساس روایات اسلامی تصریحاً بیان نشده است و در قرآن نیز از نام كتاب آن پیامبر عظیم الشأن سخنی نیامده است.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۷
مردم ایران جسور شده‌اند؛ آزادی شگفت‌آور در تهران
«ما برای اولین بار به مکانی سفر کردیم که آن را تنها از طریق سرفصل های خبری می شناختیم؛ با این سفر، برداشت ما به طور کلی عوض شد...»
۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۰
گزینه‌های روی میز زیر پای سربازان خدا!/ شجاعان مؤمنی که مثَل شدند
یکی از پاسدارها که لبخند شیرنش از ابّهت چهره‌اش کم نکرده، با افتخار و اقتدار توضیح می‌دهد: «با بالگرد تا 500 متری ناوهای‌ آمریکایی‌ها رفتیم. کُپ کرده بودند و هیچ کاری هم نمی‌توانستند بکنند.» لبخند رضایت آقا، حسابی راضیش می‌کند.
۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۹
تاریخچه آشفته روابط تهران-ریاض؛ از کشتن زائران ایرانی تا ترس از خط مشی احمدی نژاد، برنامه هسته‌ای و حمله به متحدان ایران
یک خبرگزاری انگلیسی در گزارشی‌ به نوسان‌های موجود در روابط تهران-ریاض طی دهه‌های گذشته پرداخت.
۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۰۲
تصاویری دیده‌نشده از کودتای 28 مرداد 1332
روزنامه گاردین تصاویر جدیدی از وقایع کودتای 28 مرداد سال 1332 را در پایگاه اینترنتی خود منتشر کرد.
۲۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۱
رهبری که تمام پسرانش شهید شدند
خبر دستگیری شیخ «ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعیان نیجریه و شهادت همسر، فرزند و معاونش در حمله ارتش این کشور از مهم ترین اخبار جهان اسلام است. اما شیخ زکزاکی چه کسی است؟
۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۸
وقتی نماز جمعه در چهارشنبه اقامه می شود
هنگامی که معاویه می خواست به صفین برود روز چهارشنبه بود، و او در همان روز برای مردم نماز جمعه خواند و به سوی صفین حرکت کرد.
۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۳۴