نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
روایتی‌ تکان دهنده‌ از کارگردانی که 25سال نماز شبش ترک نشد
فاطمه سلحشور گفت: برادرم اولویت تربیت و فرهنگ‌سازی را به جامعه نداده بود ابتدا خودسازی، بعد انتقال فرهنگ به خانواده و سپس به جامعه را ترسیم کرده بود و به عقیده من اگر روی خودسازی کار نکرده بود در مراحل بعدی هم موفق نمی‌شد.
۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
تحلیلگر برزیلی: ​مبارزان واقعی علیه داعش گروه ۱+۴ هستند، نه ائتلاف صوری غرب
تحلیلگر برزیلی تاکید کرد: ائتلاف واقعی علیه داعش ائتلاف گروه ۱+۴ است: ایران، سوریه، روسیه، عراق و حزب الله. ائتلاف آمریکا علیه داعش صرفاً یک نمایش است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۶
بازنشستگی؛ فصل نوینی از زندگی
بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و زمانی برای فراغت و پرداختن به تفریح و گردشگری به همراه خانواده است.
۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
دانشجوی سوری: «ولی‌ فقیه» فقط برای شما ایرانی‌ها نیست
دانشجوی فلسطینی درباره نحوه مواجهه با فتنه‌گران گفت: «من گفتم هدف شما چیست؟ به کجا می‌خواهید برسید؟ به آنها گفتم که خدا رو شکر کنید که کشور و رهبر دارید. ما اصلا حکومت و رهبر نداریم و می‌خواهیم به کشور برسیم. شما همه چیز دارید؛ دیگر چه می‌خواهید؟ وقتی نتانیاهو می‌گوید من پشت شما هستم یعنی چه؟»
۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۸
سخنان رهبر ایران قاطعانه است/ اوباما؛ دروغگوی سریالی
یک تحلیلگر معروف آمریکایی در گفت‌وگویی اظهار داشت: توافق هسته‌ای اهداف بلند مدت آمریکا و اسرائیل را در قبال ایران تغییر نخواهد داد.
۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۸
در تاریخ جمهوری اسلامی ملاقاتی با کیفیت دیدار پوتین و مقام معظم رهبری ندیدم
مشاور رهبر انقلاب در امور بین‌الملل گفت: در تاریخ جمهوری اسلامی ایران در طول این ۳۷ سالی که از انقلاب می‌گذرد، ملاقاتی با این کیفیت و با این اهمیت و با این محتوا، بنده سراغ ندارم.
۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۲
مولوی وحیدی‌فر: اهل‌سنت در سراسر جهان محب امام حسین(ع) هستند
امام جمعه اهل سنت نیکشهر معتقد است: دیدگاهی که به اهل‌سنت درباره قیام امام‌حسین(ع) منتسب می‌کنند غلط است و اگر می خواهیم مشمول دعای خیر پیامبر شویم باید امام حسین و دیگر اهل بیت رسول الله را دوست بداریم.
۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۸
بشار اسد: از موفقیت ائتلاف ایران - سوریه - روسیه مطمئنم
رئیس‎جمهور سوریه گفت: "مدیریت حج" باید بطور جدی توسط جهان اسلام بررسی شود/ عربستان عقب‌افتاده‌ترین حکومت جهان از نظر دموکراسی و حقوق بشر است/ سال ۸۸ مقامات اروپائی به من گفتند نظام ایران به زودی فروخواهد پاشید
۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۰
عربستان به جای جنگ یمن در مکه و مدینه هزینه کند، تراژدی رخ نمی‌دهد
حادثه فاجعه‌بار منا نشان دهنده بی‌لیاقتی و نابخردی خاندان سلطنتی سعودی برای اداره مراسمی چنین عظیم است، خارج از عربستان سعودی تعداد بسیار بیشتری از مسلمانان وجود دارند که این مراکز به آن‌ها نیز تعلق دارد.
۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۵
مشکلات اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی از توپ‌های صدام بدتر است
محمد باقر قالیباف می‌گوید: اگر امروز خانواده‌ای مشکلات اقتصادی، آسیب‌های اجتماعی و... دارد، این‌ها از توپ‌های صدام بدتر است. چطور پشت خاکریز شب نمی‌خوابیدیم امروز هم اگر این‌ها را می‌بینیم نباید شب بخوابیم.
۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۹
طاهری می‌گوید شیطان تنها موحد عالم است
مدیر انجمن نجات از حلقه گفت که طاهری می‌گوید: به‌خاطر اینکه خدا به ابلیس امر کرده بود غیر از من به کسی سجده نکن، ابلیس تنها موحد عالم است و در اینجا همه فرشته‌ها و انبیا مشرک می‌شوند و جناب ابلیس موحد می‌شود(!).
۲۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۲
زیارت امام رضا(ع) مختص به مسلمانان نبوده چه رسد به شیعه و سنی!
نویسنده کتاب «امام رضا علیه‌السلام به روایت اهل سنت» می‌گوید: زیارت امام رضا(ع) مختص به مسلمانان نبوده چه رسد به شیعه و سنی!
۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۰
آخرین گفتگوی خواندنی با حاج بخشی
کشتن یک افسر انگلیسی در اهواز به سبک فیلم"های ناوارو"، خاطرات حاج بخشی از حج سال 60 و فرار هادی غفاری، اتمام حجت حاج بخشی با آیت الله خامنه ای بعد از انتخابات ایشان به رهبری از جمله موضوعات جالب گفتگو با حاج ذبیح الله بخشی است.
۱۷ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۳۸
عواقب جبران ناپذیر ماجراجویی علیه ایران
رئیس مرکز مطالعات وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه هرگونه اقدام نظامی احتمالی علیه ایران عواقبی جبران ناپذیر خواهد داشت، تهدید ایران از سوی رژیم صهیونیستی را تنها یک بحث رسانه ای دانست.
۲۱ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۵
دو خط موازی دشمن برای انتخابات 90
یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دشمن برای ضد امنیتی کردن مسئله انتخابات در ایران از دو خط موازی مخدوش کردن اصل انتخابات و حمایت از مخالفان نظام استفاده می‌کند، تأکید کرد: راهبرد اصلی دشمن برای انتخابات مجلس، انکار اصل انتخابات از طریق زیر سؤال بردن سلامت آن است.
۲۴ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۷
شرایط بازگشت اصلاح طلبان
تلخ و شیرین فتنه 88، عملکرد دوگانه خواص و برخی سیاسیون، لایه های پنج گانه فتنه 88 و نحوه بازگشت به قدرت از محورهای مهم گفتگوی مشروح دبیرکل جمعیت ایثارگران با خبرگزاری مهر است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۰۷
سیمای "جهاد اقتصادی" در قرآن
محسن اسماعیلی استاد دانشگاه و عضو حقوقدان شورای نگهبان "جهاد اقتصادی" را لازمه شکل گیری الگوی مردمسالاری دینی دانست و با تشریح سیمای "جهاد اقتصادی" در قرآن درباره تلاش نمایندگان مجلس برای تصویب قانونی با این عنوان اعلام نظر کرد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۳۱
سهم امام کاظم(ع) در سیاسی‌کردن مذهب شیعه ممتاز بود
معاون پژوهشی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: امام موسی‌کاظم(ع) از نظر ترویج شیعه سهم ممتازی در سیاسی کردن و به عرصه آوردن شیعیان به منظور به دست گرفتن اوضاع و احوال عالم انسانی داشت.
۲۲ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۴۲
شبكه فتنه مهم‌تر از سران فتنه است
بدترين نوع عملكرد خواص آن است كه از نقش پيشين درون انقلاب و در واقع از گريم دوران انقلاب استفاده كنند، اما شخصيتي را كه ارائه مي‌دهند دقيقا ضد آن سابقه باشد. وي با بيان اين كه شيطان هر روز به رنگي در مي‌آيد، مي‌گويد: جريان ناپسند و نادرست هر روز جلوه تازه‌اي پيدا مي‌كند، اما جنبش بيداري كه ميان مردم ...
۱۰ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۱۹
نقش اسلام در جهان علم
پروفسور "یان هوخندایک" استاد دانشگاه اوترخت و ریاضیدان هلندی در گفتگویی اعلام کرد که وی در تهران احساس امنیت بیشتری نسبت به شهر نیویورک و شیکاگو می کند.
۶ آذر ۱۳۸۹ ساعت ۰۸:۱۰