نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
پرچمدارى حمایت از حقوق و آزادی‌هاى مشروع مردم
گاه مشاهده مى‌شود که برخى در دفاع از قانون اساسى و یا طرح کردن و شعار دادن در مورد اصول آن یک‌سویه و یک‌جانبه عمل مى‌کنند. شعار برخی از اصول قانون اساسى را مى‌دهند و برخى دیگر را مسکوت مى‌گذارند.
۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
عوض کار، خنده نشاندن بر لب گروهک نابکار!
بدتر از این هم آیا متصور هست که سخن به‌گونه‌ای بگویی که منافقین را با آن همه سابقه در ترور و جنایت و وحشی‌گری، خوش بیاید، بدان حد که سرکرده وقیح و بی‌آبروی‌شان از فلان موضع تو، دفاع کند؟!
۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹
خوابی مشابه ۲۰۳۰
دولت در حال آماده کردن لایحه "ایجاد نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی" است که از سوی رئیس قوه قضائیه، خلاف شرع و قانون اعلام شد.
۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶
غبار حاشیه‌ها بر اولویت‌ها!
اگر مسئولین در دوره‌های مختلف به سیاست‌هایی که مقام معظم رهبری در چارچوب «اقتصاد مقاومتی» مشخص فرموده‌اند، عمل می‌کردند، امروز میزان آسیب‌پذیری و تأثیرپذیری اقتصاد کشور از تکانه‌های خارجی به حداقل می‌رسید.
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
توصیه ناصحانه به آقای روحانی!
اگر رئیس دستگاه اجرایی کشور به جای کاستن از حاشیه‌ها و تمرکز بر متن، و به جای توجه به اولویت‌های اصلی به اولویت‌های دست چندم و گاه امور مضر خود و کشور را مشغول کند معلوم است که چه درو خواهد کرد!
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
سقوط داعش در موصل؛ نقش تعیین‌کننده مرجعیت و حشد الشعبی در تغییر معادلات نبرد
متعاقب صدور فتوای مرجعیت، جوانان عراقی که آموزش‌های لازم را برای جنگ ندیده بودند به مراکز نظامی رهسپار شدند تا ضمن فراگرفتن آموزش‌های لازم به میدان‌های نبرد با داعش عازم شوند.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۹
مسئله «سپاه» نیست
سپاه پاسداران با استفاده از ظرفیت انسانی خلاق خود و دستاوردهای بزرگ صنعتی و امکانات عظیم و تجربه و تعهدی که در به نتیجه رساندن پروژه‌ها تحت هر شرایطی دارد، دولت را از بحران‌هایی که غربی‌ها علیه آن پدید می‌آورند می‌رهاند.
۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
«محمد بن سلمان» منتظر مرگ پدر نمی‌ماند
ولی‌عهد جوان عربستان، به قدری عجول به نظر می‌رسد که می‌خواهد آرزوی جدش عبدالعزیز را در مدت کوتاهی جامه عمل بپوشاند.
۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲
سفیدپوشان «آتش به اختیار»
جمع‌بندی‌های شخصی و گروهی ما را بر این امر مصمم کرد که ادامه جهاد پزشکی برای خدمت‌رسانی نباید تنها به برهه‌های زمانی تعطیلات نوروزی و تابستانی خلاصه شود.
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۱
۸۰۰ روز مداخله نظامی در یمن؛ آیا عربستان به هدف خود رسید؟
رژیم سعودی نتوانست در عرصه نظامی به اهداف خود در یمن دست یابد در پاره‌ای از همین دوره هم سعی کرد که از خود چهره‌ای انسانی و ضد جنگ در عرصه بین‌الملل به نمایش بگذارد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶
پشت صحنه حملات گسترده به قطر؛ تأمین امنیت رژیم صهیونیستی و سرکوب مقاومت
شبی که سخنان منسوب به شیخ تمیم پادشاه قطر منتشر شد، تنها چند ساعت از پایان این اجلاس می‌گذشت و بسیاری اعتقاد دارند میان آن حملات – و هک شدن احتمالی حساب کاربری خبرگزاری قطر در توییتر – و این کنفرانس باید ارتباط معناداری برقرار کرد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
سند ۲۰۳۰؛ ظاهری زیبا، اما باطنی زشت
سند ملی آموزش ۲۰۳۰ بر اساس سند بین‌المللی توسعه پایدار برای ۲۰۳۰ تدوین شده است. سند توسعه پایدار در ۱۷ برنامه مسائل مختلفی ازجمله آب، تغذیه، کشاورزی، دامپروری، بهداشت و سلامت، آموزش، زنان و برابری جنسیتی را در ابعاد مختلف تحت تاثیر قرار می‌دهد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
بیانات رهبری در دیدار دانشجویان تاریخی‌ترین ایده سیاسی برای مردم‌سالاری در ایران است
عبدی با اشاره به دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی و با استناد به بخش از بیانات معظم‌له نوشت: به نظر من این بخش از اظهارات ایشان، تاریخی‌ترین ایده سیاسی است که می‌توانیم برای مردم‌سالاری ایران ذکر کنیم.
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۵
هزینه‌های گزاف سازش با آمریکا
اگر شهدا و جانبازان و آزادگان و خانواده‌های معزز آنها سوال کنند،شما که قصد سازش داشتید چرا ما را قربانی کردید،تئوریسین‌های سازش چه پاسخی خواهند داد؟
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۵
نیروهای امنیتی ایران مکمل همدیگرند
راه افتادن بازی های کودکانه از جانب کسانی که از سپاه، ارتش و وزارت اطلاعات به یک اندازه کینه در دل دارند، پس از حمله تروریستی اخیر در تهران، خود بخشی از همان طراحی تروریستی است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۳
چند نکته درباره «آتش به اختیار»
"وقتی در حسینیه امام در محضر رهبر انقلاب نشسته بودیم و آقا این بحث ساده و مشخص را مطرح کردند، گمان نمی‌کردم که عده‌ای بتوانند با تخیلاتشان به این نتیجه برسند که ایشان فرمان به هرج و مرج داده‌اند."
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۱
القای ایران‌هراسی آل سعود برای ایجاد حاشیه امن صهیونیست‌ها
این واقعیت نباید از چشم کسانی که به حمایت‌های بیرونی دل ‌بسته اند و فاقد اطلاعات تاریخی‌اند دور بماند که قدرت در ایران در درون مرزهایش بسته می‌شود. همچنین ایران تجربه تهاجم همه جانبه صدام به تحریک و پشتیبانی آمریکا را سرفرازانه پشت سر گذاشته است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
توییت‌‌های ترامپ علیه قطر؛ چراغ سبزی برای پایان «امیر جوان»؟
رئیس جمهوری آمریکا در سه توییتی که عصر سه‌شنبه در خصوص بحران روابط قطر و عربستان کرد، "خواسته یا ناخواسته" چراغ سبز ویژه‌ای تقدیم دولت عربستان کرد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۸
علل قطع روابط عربستان با قطر.. از علل رسمی تا غیررسمی
ریاض در بیانیه‌ قطع رابطه با دوحه، حمایت قطر از تروریسم و حفظ منافع ملی را علت اصلی توصیف کرد. اما آیا عربستانی که می‌گویند، منبع تروریسم در منطقه است، علل واقعی را هم ذکر کرد؟
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵
اهتزاز پرچم اسلام؛آرمان آسمانی امام روح‌الله(ره)
اولویت رفتاری امام خمینی(ره) در قبال انقلاب اسلامی، تحقق وعده‌های الهی و اهتزاز پرچم اسلام در جهان به دستان مبارک امام زمان(عج) بود و به مردم توصیه می‌کردند که در این راه مصایب و سختی‌ها را تحمل کنند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱