نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
طلاق، آسیبی که متولی ندارد/ ۹۰ درصد زنان یک‌سال پس از طلاق تمایل به بازگشت دارند
طلاق، به عنوان یک آسیب اجتماعی متولی ندارد، به عبارت دیگر زن مطلقه نهاد حامی ندارد. باید به صورت جدی به برقراری سیستم حمایتی از زنان مطلقه اندیشید. زن مطلقه، «عائله حکومت» است و باید برای خود و اگر فرزندی دارد، به تعداد فرزندش درآمد داشته باشد.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹
طناب شیطان
هنگامی که می‌فرمائید؛ آمریکا می‌تواند با یک بمب و ظرف 5 دقیقه تمام تأسیسات نظامی ما را ویران کند و از کار بیندازد! آیا مفهومی غیر از این دارد که دستهایتان را در مقابل آمریکا به نشانه تسلیم بالا برده‌اید!
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
پناه می‌برم به خدا از خردکردن دهان کارگران!
«اسلام» همان دینی است که پیامبر بلندمنزلت آن، نه «کار» را عار می‌دانست و نه حتی بوسه بر دست «کارگر» را! و اینکه مولای متقیان، آن همه تأکید داشتند بر حفظ بیت‌المال، یکی هم برای این بود که مبادا دسترنج کارگر، سر از حقوق اعیان و اشراف درآورد!.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸
معلم، معمار قلب هاست
معلم به عنوان هدایت‌کننده و اسوه‌ای امین و بصیر در فرآیند تعلیم و تربیت و مؤثرترین عنصر در تحقق مأموریت‌های نظام تعلیم و تربیت است.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۰
مناظرات و مشکلات تهران
در مناظره یکی از کاندیداهای دولتی، برخی از مشکلات تهران را لیست می کرد و به گونه ای جلوه میداد که مقصر تمام این موارد شهرداری تهران است و سعی می کرد روی این معضلات و مشکلات تهران به عنوان پاشنه آشیلی علیه کاندیدای نود و شش درصدی مردم مانور دهد. از سویی دیگر در تناقضی آشکار بیان می کرد که شهرداری تهران ...
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲
آقای جهانگیری! آن روزها چه احساسی داشتید؟!
غصه خوردن دیروز اسحاق جهانگیری برای سیلی خوردن مادر یک دستفروش در فومن، چند سوال و خاطره دور و نزدیک را به یاد مخاطبان آورده است.
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
تماشاگران باهوش هستی
نوزادان گیرنده های بسیار خوبی دارند و در حقیقت تماشاگران باهوشی هستند که از همان روزهای نخست، با تماشای محیط اطرافشان قوانین زبان، منطق، جغرافیا، روان شناسی، ریاضی، فیزیک و ...را می آموزند. صحبت کردن با نوزاد و توضیح کارهای روزمره به او کمک می کند تا مهارت های زبانی بهتری داشته باشد.
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۷
فراموش کردن نگرانی ها و شادبودن
گاهی اوقات درزندگی با مشکلات زیادی روبرو می شویم وسعی می کنیم درآن موقع شاد باشیم ولی تاحدی این امر به سختی صورت می گیرد. افراد کمی در جهان وجود دارند که سعی می کنند در هرشرایط و موقعــیتی شــــادزندگی کنند، لذا مابایدزندگی این افــراد را به عنوان یک الگو در نظر بگیریم و از آنها پیروی نماییم.
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
اخلاق و عادات ما ايرانيها
عوامل مختلف تاريخي ،‌سياسي ، جغرافيايي ، مذهبي و ... به تدريج در پروسه زمان ، باعث ايجاد فرهنگ و اخلاقيات خاص افراد يك جامعه و به عبارتي "روح جمعي" متناسب با آن مي شود.
۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۹
من به محیط زیست رأی می‌دهم
انتخاب رئیس جمهور باید با توجه به پیشینه دیدگاه، سوابق اجرایی و عملکرد فرد در زمینه محیط زیست یا برنامه‌های کارشناسی، مدون، منطقی و قابل دفاع و اجرایی پیرامون توسعه پایدار و محیط زیست باشد.
۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵
نقدی بر روایات ساختگی مبعث پیامبر اسلام(ص)
برخی با دست‌آویز قرار دادن ماجرای بعثت، سعی کردند با احادیث قابل تامل تشخص و شأن پیامبر(ص) را کوچک کنند تا جایی که حضرت را متهم به فراموشی و ترس کردند؛ عدم ارائه مناسب فضایل اهل‌بیت(ع) این زمینه را در جامعه گسترش می‌دهد.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲
تراکم‌فروشی چگونه اعضای شورای شهر اول را به جان هم انداخت؟/ وقتی تنها پای منافع شخصی وسط بود
همان تخلفات و حراج شهر تهران با نام تراکم‌فروشی در شورای اول شهر تهران، تا به امروز نیز مشکلات بسیاری برای تهران به‌وجود آورده و بعضا باعث تشدید تنش‌های مختلفی در شهر تهران گشته است.
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
تصمیم سرنوشت ساز برای سالمندان
هرم جمعيتي كشور به سمت سالمندي پيش مي رود، تاكنون جمعيت كشور نسبتا جوان بوده است اما به چند دليل جمعيت كشور به سمت سالمندي پيش مي رود، يكي اينكه در دوره اي نرخ رشد جمعيت كشور بالا بود و اين جعيت بالا در حال رسيدن به سن سالمندي است، يعني خيل عظيم جمعيتي كه دهه هاي پيش جوان بودند، كم كم به سن سالمندي ...
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲
سيل ويرانگر مواد
سیل ویرانگر مواد مخدر، مواد محرک و مواد توهم زا به دنبال نابود کردن نوجوانان و جوانان کشور است و بهترین راه برای کنترل اعتیاد در کشور، پیشگیری است. پیشگیری از اینکه هیچ کس به سمت مصرف هیچ ماده اعتیاد آوری نرود. برای پیشگیری از گرایش جوانان به اعتیاد و انحرافات اجتماعی باید مهارتهای زندگی را به آنان ...
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱
وقتی مجلس و شورای شهر اول با هم علیه شهردار هماهنگ شدند/ فساد سیستماتیکی که پس از انحلال شورا، شهردار تهران را نیز برکنار کرد
اصلاح‌طلبان خودشان نیز معترفند که هم در شورای شهر اول و هم در شورای شهر چهارم، عملکرد خوبی نداشته‌اند و کارنامه بسیار ضعیفی از خود ارائه کرده‌اند.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳
حال زمین خوب نیست
عضو هیات رئیسه شورای شهر در یادداشتی به مناسبت روز هوای پاک نوشت:حال زمین خوب نیست.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۰
پخش زنده یا مرده؟!
اگر قرار است مناظره‌ها به همان صورت که ضبط شده‌اند و بدون دستکاری و حذف و سانسور پخش شود، چه نیازی به این فاصله‌اندازی هست و چرا باید میان ضبط و پخش فاصله باشد؟! به نظر می‌رسد که اصلی‌ترین هدف کمیسیون تبلیغات، حمایت از آقای روحانی در جریان مناظره‌هاست.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
روحانی خودش موافق پخش زنده است و نماینده‌هایش مخالف!؟
اگر ۲ عضو دولتی کمیسیون تبلیغات هم‌نظر با نماینده صداوسیما در پخش زنده مناظرات بودند، چگونه نتیجه رأی کمیسیون، حذف زنده مناظرات بود؟ حرف روحانی را باور کنیم یا رأی نماینده‌های روحانی را؟
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۸
دولت حرف محصول مقاومت مظلومانه ملت را به عنوان دستآورد برجام جا زد
بیشترین نرخ پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها(به میزان متوسط ماهیانه ۵/۱ درصد در چهار سال اول اوج تحریم­‌ها) در سال‌های ۸۹ تا ۹۲ که زمان اوج تحریم‌­های اعمال شده، محقق گردیده است.
۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
کارنامه واقعی از عملکرد اصلاح‌طلبان در شورای شهر
تجربه اعضای اصلاح‌طلب در شورای شهر، مقداری منفعلانه بوده و اگر قرار باشد در لیست آینده نیز تعدادی از این افراد به‌کار گرفته شوند، به این منزله است که نمره قبولی گرفته‌اند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱