نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
افزایش ۲۰۰درصدی حقوق مدیران و حقوق بالای ۲۰۰میلیون تومان برخی وزرا
عضو سابق شورای حقوق و دستمزد گفت: در حالی‌که حقوق مدیران رده بالا در دولت طبق مصوبه هیأت دولت و غیر قانونی و ۲۰۰ درصد افزایش یافت، اما مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، یک هفتم مبلغ قانونی پرداخت می‌شود.
۱۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
رد پای عربستان در حملات تروریستی فرودگاه استانبول
شاید اگر اردوغان نتواند از طریق آمریکا و اسرائیل با عربستان و گروه‌های تروریستی مانند داعش و گروه‌های کوچک‌تر لابی کرده و به توافق برسد، روزهای سختی می‌تواند در انتظار ملت ترکیه باشد.
۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۳
مخالفان بنرهای ضدآمریکایی، مشروعیت‌شان با آمریکا گره خورده است
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی، با اشاره به آشفتگی مخالفان بنرهای ضد آمریکایی در سطح شهر تهران گفت: کسانی که مشروعیت‌شان با‌ آمریکا گره خورده، از این مسئله ناراحت هستند.
۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۷
تهران و دمشق پشتوانه واقعی آرمان‌های فلسطینی هستند
دبیرکل ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطینی در سوریه با تأکید بر اینکه بزرگداشت روز قدس موضوع فلسطین را بار دیگر به مسأله اول جهان اسلام مبدل کرد، درباره طرح سازش اعراب با رژیم صهیونیستی هشدار داد.
۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
نیاز امروز مردم بهبود حمل و نقل جاده‌ای است؛ نه خرید هواپیماهای تشریفاتی
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه تربیت مدرس، با بیان اینکه دولت به جای راضی‌کردن عده‌ قلیلی از مرفهین، دنبال تأمین نیازهای حمل و نقل جاده‌ای مردم باشد، گفت: نیاز امروز مردم بهبود حمل و نقل جاده‌ای است؛ نه خرید هواپیماهای تشریفاتی.
۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸
تأملی در سخنان رئیس جمهور با اساتید دانشگاه‌‌ها
اتاق فکر رسانه‌ای دولت به دنبال نوعی "قرق رسانه‌ای" است که رسانه‌‌های مستقل و منتقد وارد حوزه نقد نشوند و اگر وارد شدند، باید برچسب‌‌ها را بپذیرند؛ تنها رسانه‌‌های دولت، میدان‌‌دار باشند و هر چه گفتند، مردم بپذیرند. این راه درستی نیست.
۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۸
«فکر می‌کنید دولت، دیوان محاسبات و آقای نوبخت از تخلفات حقوق‌های نجومی خبر نداشتند؟»
عضو ناظر مجلس نهم در شورای حقوق و دستمزد گفت: نوبخت در اعتراض من به افزایش تبعیض‌ها در حقوق و دستمزد مدعی شد که قانون خدمات کشوری لانه زنبور است، دست بزنیم خراب می‌شود!
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۱
عذری از دولت بابت "حقوق‌های نجومی" پذیرفته نیست
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پرداخت حقوق‌های چند ده‌میلیونی به برخی از مدیران، دلیلی بر بی‌توجهی دولت است و هیچ عذری از دولت بابت این کار پذیرفته نیست.
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
هاشمی: یک سوم اقتصاد در صنعت رها شده است و بخش مهم فرار مالیاتی، مربوط به مسئولان است
رئیس کمیسیون عمران دوره نهم مجلس گفت: بسیاری از فرارهای مالیاتی، مربوط به خود مسئولان و دستگاه‌های دولتی است و موجب شده است اهتمام بسیاری برای حل این مشکل وجود نداشته باشد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۲
عملکرد دولت، ۶۰ میلیارد دلار سرمایه مردم را در بورس به باد داد
معاون اسبق وزیر اقتصاد، با بیان اینکه دولت با حرکت‌های لاک‌پشتی، نه تنها رکود را حل نکرد، بلکه باعث عمیق‌تر شدن آن شد، گفت: در حوزه بازار سرمایه، نه‌تنها هیچ اتفاقی رخ نداد، بلکه عملکرد دولت باعث شد تا حدود ۶۰ میلیارد دلار سرمایه مردم به هدر برود.
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹
"قانون اساسی" دولت را مکلف به تامین مسکن کم‌درآمدها کرده است
رئیس اتحادیه مشاوران املاک، با تاکید بر این‌که تامین مسکن مورد نیاز مردم، وظیفه قانونی دولت‌ها بر اساس نص صریح قانون اساسی است، گفت: متاسفانه به دلیل نبود برنامه جامع و مدیریت خوب و منسجم، دولت‌ها نتوانسته‌اند به وظیفه قانونی خود عمل کنند.
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
حکیمی: امید به غرب برای نجات اقتصاد، یک خیال واهی است
نماینده ادوار مجلس گفت: اگر سیاست‌های کنونی ادامه یابد، ایران به‌زودی به کشوری وارد کننده مطلق و صد‌ در صدی تبدیل خواهد شد و تولید از رده خارج می‌شود.
۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۲
رفتار وزارت خارجه درقبال برجام در شأن ایران نیست
نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار وزارت امور خارجه درخصوص برجام و مسائلی مانند آن در شان جمهوری اسلامی ایران نبوده و ما شاهد رفتار منفعلانه دستگاه دیپلماسی مقابل زیاده‌خواهی‌های غربی‌ها بوده‌ایم.
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸
ظفر بنگاش: حذف عربستان از فهرست سیاه لکه ننگی برای سازمان ملل است
یک اندیشمند برجسته جهان اسلام، حذف نام عربستان از فهرست کشورهای ناقض حقوق کودکان را شرم‌آور خواند و تأکید کرد که این رژیم‌، به دلیل جنایات بی‌شمارش می‌بایست مورد محاکمه قرار بگیرد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱
پژویان: گشایشی که آقای روحانی می گوید کجاست که هیچ کس نمی تواند آن را ببیند
کارشناس مسائل اقتصادی در خصوص اظهارات آقای رئیس جمهور مبنی بر اینکه بعد از برجام هر روز یک گشایش داشته ایم، گفت: گشایشی که آقای روحانی می گوید کجاست که هیچ علامتی ندارد و کسی هم نمی تواند آن را ببیند.
۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲
رئیس‌جمهور وزیر راه و شهرسازی خود را تئوریسین اقتصادی می‌داند
آقای روحانی، وزیر راه و شهرسازی خود را تئوریسین اقتصادی می‌داند و تمام افکار و تئوری‌های اقتصادی دولت را بر این اساس پایه گذاری کرده است.
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷
زوایای پنهان درمان یکی از مشهورترین رهبران جهان
کمتر کسی در ۲۷ سال گذشته شنید که امام دچار بیماری‌ «سرطان معده» بود زیرا «محمدرضا قوام‌نصیری» متخصص آنکولوژی امام کلامی رسانه‌ای نکرد. حال این استاد سختگیر مشهدی که دانش‌آموخته کالج سلطنتی نیز است از سری‌ترین «بیمار» خود خاطرات نابی را روایت می‌کند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵
داعش یک سازمان آمریکایی‌ الاصل است
کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی سوری، با بیان اینکه داعش یک سازمان سیاسی آمریکایی‌الاصل است، گفت: آمریکا در مبارزه با تروریسم صادق نیست.
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۷
هنگام ترجمه «پایی که جاماند» گاهی بغض متوقفم می‌کرد، گاهی حیرت
مترجم عربی کتاب «پایی که جا ماند» می‌گوید حین ترجمه این کتاب روزهای زیادی به خاطر بغض و اشک ناشی از تاثیرگذاری صحنه‌های کتاب قادر به ترجمه اثر نبوده و آن را کنار می‌گذاشته است.
۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۵
فداکاری‌ یک ایرانی، در کتب‌ درسی عراقی‌ها
به پاس قهرمانی یک پزشک ایرانی که در کارنامه‌اش نجات جان ده‌ها کودک شیمیایی حلبچه وجود دارد، مسئولان نظام آموزشی عراق تصمیم گرفته‌اند موضوع یکی از درس‌های کتاب سال چهارم دبستان را به شجاعت او اختصاص دهند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰