نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
بدبختی رجال ما این است که تاریخ نمی‌خوانند
خسرو معتضد تاریخ نگار معاصر گفت: ایران به دلیل اینکه همسایگانش به خاکش نظر دارند، ناچار است ارتش قوی و سلاح داشته باشد. ایران اگر رو بدهد، همین امارات به ۳ جزیره ما لشکرکشی می‌کند. بدبختی رجال ما این است که تاریخ نمی‌خوانند. شک دارم رجال ایران تاریخ بخوانند.
۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۶
وعده «پاسخ متقابل» رئیس‌جمهور به آمریکا کی محقق می‌شود؟
حال که حتی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای نیز از بدعهدی آمریکا در برجام سخن می‌گویند، طبق وعده رئیس‌جمهور مبنی بر پیش‌بینی سازوکاری در برجام در صورت نقض عهد برجام توسط طرف غربی، اکنون زمان «پاسخ متقابل» ایران به آمریکا و متحدانش فرارسیده است.
۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵
۱۳پرونده تخلف خودروسازان، ۲ سال پیش به قوه قضائیه رفت؛ ولی رسیدگی نشد
رئیس سابق کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی، با بین اینکه انتظار ما این بود، نتایج گزارش تحقیق و تفحص اعلام شود، گفت: تهیه این گزارش ۴ سال زمان برد؛ اما متأسفانه هیچ‌کس نتایج آن را عملیاتی نکرده و به پرونده‌های متخلفین هم رسیدگی نشده است.
۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹
خداوکیلی اگر رقم‌ فیش‌های حقوقی قابل دفاع بود، آن را هر روز تیتر روزنامه‌ها نمی‌کردند؟
یک فعال اصلاح‌طلب، در واکنش به سخنان وزیر صنعت گفت:‌ کسی نیست به این آقای وزیر بفرماید که اگر می‌خواستی فیش حقوقی خود را افشا کنی، چرا از دوستان دیگر اجازه گرفتی؟ که به تو اجازه ندهند و حتی ماجرا را مسخره کنند؟
۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۹
بازخوانی و واکاوی وقایع 18 تیر 78 توسط سردار طلایی
رئیس پلیس اسبق تهران با بیان اینکه وقتی پای منافع ملی در میان است اهمیتی ندارد سرهنگ باشی یا حقوقدان اظهار داشت: به دنبال قیچی و یا برخورد گازانبری نبودیم.
۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
پیگیری ماجرای «فریدون» در کمیسیون اصل ۹۰
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تحرکات برادر رئیس‌جمهور در حاشیه دولت گفت: لابی‌گری‌ دستیار ارشد رئیس‌جمهور چهره دولت را مخدوش کرده است.
۱۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱
افزایش ۲۰۰درصدی حقوق مدیران و حقوق بالای ۲۰۰میلیون تومان برخی وزرا
عضو سابق شورای حقوق و دستمزد گفت: در حالی‌که حقوق مدیران رده بالا در دولت طبق مصوبه هیأت دولت و غیر قانونی و ۲۰۰ درصد افزایش یافت، اما مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، یک هفتم مبلغ قانونی پرداخت می‌شود.
۱۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
رد پای عربستان در حملات تروریستی فرودگاه استانبول
شاید اگر اردوغان نتواند از طریق آمریکا و اسرائیل با عربستان و گروه‌های تروریستی مانند داعش و گروه‌های کوچک‌تر لابی کرده و به توافق برسد، روزهای سختی می‌تواند در انتظار ملت ترکیه باشد.
۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۳
مخالفان بنرهای ضدآمریکایی، مشروعیت‌شان با آمریکا گره خورده است
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی، با اشاره به آشفتگی مخالفان بنرهای ضد آمریکایی در سطح شهر تهران گفت: کسانی که مشروعیت‌شان با‌ آمریکا گره خورده، از این مسئله ناراحت هستند.
۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۷
تهران و دمشق پشتوانه واقعی آرمان‌های فلسطینی هستند
دبیرکل ائتلاف گروه‌های مقاومت فلسطینی در سوریه با تأکید بر اینکه بزرگداشت روز قدس موضوع فلسطین را بار دیگر به مسأله اول جهان اسلام مبدل کرد، درباره طرح سازش اعراب با رژیم صهیونیستی هشدار داد.
۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
نیاز امروز مردم بهبود حمل و نقل جاده‌ای است؛ نه خرید هواپیماهای تشریفاتی
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه تربیت مدرس، با بیان اینکه دولت به جای راضی‌کردن عده‌ قلیلی از مرفهین، دنبال تأمین نیازهای حمل و نقل جاده‌ای مردم باشد، گفت: نیاز امروز مردم بهبود حمل و نقل جاده‌ای است؛ نه خرید هواپیماهای تشریفاتی.
۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۸
تأملی در سخنان رئیس جمهور با اساتید دانشگاه‌‌ها
اتاق فکر رسانه‌ای دولت به دنبال نوعی "قرق رسانه‌ای" است که رسانه‌‌های مستقل و منتقد وارد حوزه نقد نشوند و اگر وارد شدند، باید برچسب‌‌ها را بپذیرند؛ تنها رسانه‌‌های دولت، میدان‌‌دار باشند و هر چه گفتند، مردم بپذیرند. این راه درستی نیست.
۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۸
«فکر می‌کنید دولت، دیوان محاسبات و آقای نوبخت از تخلفات حقوق‌های نجومی خبر نداشتند؟»
عضو ناظر مجلس نهم در شورای حقوق و دستمزد گفت: نوبخت در اعتراض من به افزایش تبعیض‌ها در حقوق و دستمزد مدعی شد که قانون خدمات کشوری لانه زنبور است، دست بزنیم خراب می‌شود!
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۱
عذری از دولت بابت "حقوق‌های نجومی" پذیرفته نیست
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: پرداخت حقوق‌های چند ده‌میلیونی به برخی از مدیران، دلیلی بر بی‌توجهی دولت است و هیچ عذری از دولت بابت این کار پذیرفته نیست.
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
هاشمی: یک سوم اقتصاد در صنعت رها شده است و بخش مهم فرار مالیاتی، مربوط به مسئولان است
رئیس کمیسیون عمران دوره نهم مجلس گفت: بسیاری از فرارهای مالیاتی، مربوط به خود مسئولان و دستگاه‌های دولتی است و موجب شده است اهتمام بسیاری برای حل این مشکل وجود نداشته باشد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۲
عملکرد دولت، ۶۰ میلیارد دلار سرمایه مردم را در بورس به باد داد
معاون اسبق وزیر اقتصاد، با بیان اینکه دولت با حرکت‌های لاک‌پشتی، نه تنها رکود را حل نکرد، بلکه باعث عمیق‌تر شدن آن شد، گفت: در حوزه بازار سرمایه، نه‌تنها هیچ اتفاقی رخ نداد، بلکه عملکرد دولت باعث شد تا حدود ۶۰ میلیارد دلار سرمایه مردم به هدر برود.
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹
"قانون اساسی" دولت را مکلف به تامین مسکن کم‌درآمدها کرده است
رئیس اتحادیه مشاوران املاک، با تاکید بر این‌که تامین مسکن مورد نیاز مردم، وظیفه قانونی دولت‌ها بر اساس نص صریح قانون اساسی است، گفت: متاسفانه به دلیل نبود برنامه جامع و مدیریت خوب و منسجم، دولت‌ها نتوانسته‌اند به وظیفه قانونی خود عمل کنند.
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
حکیمی: امید به غرب برای نجات اقتصاد، یک خیال واهی است
نماینده ادوار مجلس گفت: اگر سیاست‌های کنونی ادامه یابد، ایران به‌زودی به کشوری وارد کننده مطلق و صد‌ در صدی تبدیل خواهد شد و تولید از رده خارج می‌شود.
۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۲
رفتار وزارت خارجه درقبال برجام در شأن ایران نیست
نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار وزارت امور خارجه درخصوص برجام و مسائلی مانند آن در شان جمهوری اسلامی ایران نبوده و ما شاهد رفتار منفعلانه دستگاه دیپلماسی مقابل زیاده‌خواهی‌های غربی‌ها بوده‌ایم.
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸
ظفر بنگاش: حذف عربستان از فهرست سیاه لکه ننگی برای سازمان ملل است
یک اندیشمند برجسته جهان اسلام، حذف نام عربستان از فهرست کشورهای ناقض حقوق کودکان را شرم‌آور خواند و تأکید کرد که این رژیم‌، به دلیل جنایات بی‌شمارش می‌بایست مورد محاکمه قرار بگیرد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۱