۱۲۳۴
نمايش خبر در تاريخ :
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
حسینی: دولت فعلی به دنبال عوام‌فریبی است
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مذاکرات چیزی برای ایران نداشت، گفت: ارتباط روحانی با اوباما به عنوان یک دشمن به این معنا است که ما برای رهایی از مشکلات دست به هر اقدامی می‌زنیم.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۰
مبارزه با قاچاق، مقابله با کولبران
کوله فقر، بیکاری، بی‌توجهی مسئولان به معیشت و نبود سرمایه‌گذاری مناسب، سال‌هاست بر دوش کولبران مرزنشین، به‌خصوص در آذربایجان غربی سنگینی می‌کند.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۶
حمله به قالیباف با اسم رمز تراکم/ روحانی خودش خوب می‌داند امضای چه کسی پای تراکم‌فروشی در تهران است
جناب رئیس جمهور جوری وانمود می‌کنند که عامل تراکم فروشی بی‌ضابطه و بلندمرتبه‌سازی در تهران، مدیریت شهری است. ممکن است مردم در جریان قوانین جاری شهری نباشند، اما آقای رئیس‌جمهور خیلی خوب می‌دانند که امضای چه کسی پای تراکم‌فروشی در تهران است.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۷
بزرگترین کارخانه خودروسازی کشور هم تعطیل شد
بزرگترین کارخانه خصوصی خودروسازی کشور، با ۱۲۰۰ کارگر تعطیل شد.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۵
دانشگاه آزاد برای حرکت در مسیر اصلی، نیازمند تغییرات جدی است
عضو کمیسیون قضایی مجلس، با اشاره به عملکرد دانشگاه آزاد در فضای علمی و سیاسی کشور، گفت: دانشگاه آزاد برای حرکت در مسیر اصلی نیازمند تغییرات جدی است.
۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
جشنی که "حسن روحانی" قولش را داد، ولی برای مردم نگرفت
حسن روحانی ۲۷ خرداد سال ۱۳۹۲ وعده داد، جشن ویژه‌ای برای مردم برپا خواهد کرد؛ ولی تا امروز برپایی این جشن را از مردم دریغ کرده است.
۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۷
جزئیاتی جدید از فساد مالی در بانک سرمایه
پرونده فساد مالی در بانک سرمایه که از آن به عنوان بزرگ‌ترین فساد بانکی تاریخ ایران یاد می‌شود، هر چه قدر جلوتر می‌رود، ابعاد تازه‌ای از ظلم و جور رفته بر مردم و فرهنگیان را نشان می‌دهد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۹
پیغام خصوصی رهبر انقلاب به سران فتنه
کسی که وارد عرصه‌ی سیاست می‌شود، باید مثل یک شطرنج‌باز ماهر هر حرکتی را که می‌کند، تا سه تا چهار تا حرکت بعد از او را هم پیش‌بینی کند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۰
100 روز، پیشکش! 1000 روز را بگو
ما از آنجا که فی حد ذاته دوست نداریم برای دست‌اندرکاران مدیریت اجرایی کشور، حتی تصور حرف ناراست داشته باشیم، فرض را بر این می‌گیریم که آقایان، بعضا به بلیه نسیان و فراموشی دچار می‌شوند!
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۱
روحانی باز هم از نقطه ضعف وارد شد؛ آقای روحانی! مشکل اقتصادی 100 سال دیگر هم حل نمی‌شود!؟
آقای رئیس‌جمهور! آمریکایی‌ها اعلام کرده‌اند تحریم‌های جدید علیه ملت ایران را به‌علت نگرانی از تاثیر آن بر نتیجه انتخابات، به پس از انتخابات موکول می‌کنند. به نظر شما علت این کار آمریکایی‌ها چیست؟
۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۴
دولت روحانی با ۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان بدهی؛ بدهکارترین دولت تاریخ ایران شد
دولت روحانی در مدت 4 سال، با بالا آوردن بیش از 3 و نیم برابر بدهی نسبت به 8 سال دولت‌های نهم و دهم، دولت‌های بعدی را هم به‌شدت گرفتار می‌کند.
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷
نامه سرگشاده ۴۰ استاد اقتصاددان به رئیس جمهور
۴۰ اقتصاددان، با ارسال نامه‌ای برای رئیس جمهور، با اشاره به اشتباه بودن سیاست‌های اقتصادی دولت، بر لزوم تهیه یک بسته نجات اقتصادی، مشتمل بر ۵ محور اساسی تاکید کردند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۵
چگونه عملکرد روحانی «عملیات فریب» ایران را کامل‌تر کرد؟
البته توجه شود که ما تا قبل از این با ۵+۱مذاکره می‌کردیم، اما نه رودررو و دوجانبه با آمریکا. به کرات دیده شد که ملاقات فقط، ملاقات کری و ظریف بود و بقیه کشورها در عمل هیچ بودند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۹
دلیل ورود جدی‌تر مراجع تقلید به انتخابات ۹۶ چیست؟
در حالی قاعده و روال رفتار انتخاباتی مراجع تقلید ورود در سطح کلان و دعوت مردم به حضور در انتخابات بوده است که استثنایی شدن رفتار انتخاباتی مراجع در رقابت ۹۶ حکایت دارد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۶
ماهیگیری خوزستانی‌ها در هورالعظیم!!؟ + عکس و کاریکاتور
ماهیگیری خوزستانی‌ها در هورالعظیم!!؟
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
وزیر بهداشت: "اگه گذاشتم یه روز بمونی اینجا؛ بیشعور!" + فیلم + لینک دانلود
در سفر وزير بهداشت به استان ايلام، قاضي زاده هاشمي در بازديد از اورژانس شهرستان بدره با فرماندار اين شهرستان درگيري لفظي پيدا کرد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۳
طرح دوفوریتی فراکسیون امید برخلاف منویات رهبری است
23 تشکل دانشجویی خطاب به محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در رابطه با «طرح دوفوریتی تامین امنیت سخنرانی‌ها» نامه ای نوشتند.
۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۳
سگ هار اشرافیت پاچه انقلاب را گرفته است
شخصیت اصلی مستند «داد» گفت: امروز باید علیه اشرافیتی که در جامعه موج می‌زند شورش کرد و مبارزه با فساد باید تبدیل به مطالبه عمومی در جامعه شود.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۷
خانم موگرینی هم آب پاکی را روی دست ساده لوحان ریخت!
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهارنظری با اشاره به برنامه موشکی ایران و نفوذ منطقه‌ای کشورمان تاکید کرده است که «تحریم‌های اروپا در برخی موارد شدید‌تر از تحریم‌های آمریکا است». این در حالی است که این روزها پس از افتادن تشت رسوایی برجام از بام، مدعیان اصلاحات نسخه در آغوش گرفتن فرزندخوانده آمریکا ...
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۹
شهدای آتش‌نشان، "شهیدان راه خدمت‌" هستند و هرگز فراموش نخواهند شد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی، ضمن تجلیل از فداکاری آتش نشانان مؤمن و شجاع خاطرنشان کردند: این‌ها شهیدان راه خدمت دشوار و انجام وظیفه‌ پر خطرند و هرگز فراموش نخواهند شد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰
۱۲۳۴