داخلی
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری‌های مشهد
Share/Save/Bookmark
جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد، از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری‌ها در مشهد خبر داد.
به گزارش خدمت؛ قاضی مهدی خدابخشی -جانشین سرپرست دادسرای انقلاب- از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری ها در مشهد خبر داد.

خدابخشی افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس خراسان رضوی، اوایل مردادماه در پی رصدهای اطلاعاتی به اخباری دست یافتند که نشان می‌داد افرادی قصد دارند یک محموله مشروبات الکلی را از بار یک تریلی در یکی از باربری‌ها تخلیه و تحویل صاحب بار دهند.

وی تصریح کرد: با به‌دست آمدن این سرنخ ماموران وارد عمل شدند و تریلی مورد نظر را در یکی از باربری‌های مشهد توقیف و راننده و شاگردش و دو نفر از کارمندان این باربری را دستگیر کردند.

خدابخشی ادامه داد: ماموران پس از بازجویی از متهمان، صاحب بار را که از متهمان سابقه‌دار است و تا کنون به اتهام نزاع، قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی به زندان رفته است، در بلوار هاشمیه دستگیر کردند.

جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد افزود: در این ماموریت، از قسمت بار تریلی، تعداد ۳۰۶ بطری انواع مشروبات الکلی خارجی کشف شد.

وی عنوان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده، صاحب این محموله از تهران بارگیری و با تبانی با باربری قرار بوده محموله مورد نظر را نیمه‌شب تخلیه و تحویل این متهم دهند.

منبع: میزان
کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری‌های مشهد