داخلی
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
زارعیان در جایگاه سوم ایستاد
Share/Save/Bookmark
طیب اسلم از پاکستان به مقام قهرمانی دست یافت.
به گزارش خدمت؛ مسابقات بین‌المللی اسکواش به میزبانی جزیره کیش برگزار شد و سجاد زارعیان از ایران و اسکواش باز هنگ کنگی مشترکا سوم و طیب اسلم از پاکستان به مقام قهرمانی دست یافت.

دیدار نهایی این رقابت‌ها میان دو اسکواش باز "هنری لئونگ" از هنگ کنگ و "طیب اسلم" از پاکستان برگزار شد که در پایان این دیدار اسکواش باز پاکستانی بازی را با نتیجه‌ سه بر دو به سود خود پایان داد و قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد.

سجاد زارعیان هم تنها نماینده ایران، در دیدار نیمه‌نهایی، به مصاف "طیب اسلم" از پاکستان رفته بود و بازی را با نتیجه‌ سه بر یک به این حریف پاکستانی واگذار کرد. هم‌چنین در دیگر دیدار نیمه‌نهایی، هنری لئونگ و کریس لو هنگ کنگی به مصاف هم رفته بودند که هنری لئونگ به برتری دست یافته بود و راهی دیدار نهایی شد. در نتیجه سجاد زارعیان از ایران و کریس لو از هنگ کنگ مشترکا سوم شدند.

رقابت‌های بین‌المللی پنج هزار دلاری اسکواش(جام خلیج فارس) به میزبانی جزیره کیش از ۲۵ فروردین‌ماه تا یکم اردیبهشت برگزار شد. در این رقابت‌ها علاوه بر اسکواش بازان ایرانی، نمایندگانی از کشورهای پاکستان، هنگ کنگ و عراق به انجام رسید. امتیاز این مسابقات در رنکینگ PSA (انجمن بازیکنان زن و مرد دنیا) اضافه خواهد شد.

منبع: برنا
زارعیان در جایگاه سوم ایستاد