داخلی
يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
اعلام نتایج قرعه‌کشی عتبات دانشجویی
Share/Save/Bookmark
دانشجویانی که در قرعه‌کشی به‌صورت نفرات اصلی و ذخیره معرفی می‌شوند، باید بعد از اعلام نتایج، ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند؛ چون عدم ثبت نام نهایی، به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.
به گزارش خدمت؛ از صبح امروز، نتایج قرعه‌کشی اعزام هفدهمین دوره عتبات دانشجویان، بر روی سایت لبیک قرار گرفت. دانشجویانی که ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به این سایت، از نتایج و زمان اعزام مطلع شوند.

در این مدت، 97 هزار و 416 نفر برای اعزام در این دوره ثبت نام کرده‌اند. بیشترین گروه ثبت نام کنندگان با دانشجویان متاهل 50 درصد، پسران 7.1 درصد، دختران 6.1 درصد و باقی ثبت نام کنندگان را کارمندان و اساتید دانشگاه‌ها تشکیل می‌دهند.

در این دوره، بیش از 14 هزار نفر از دانشگاهیان کشور، از 15 مرداد به عتبات عالیات اعزام خواهند شد. قرار است کسانی که در این دوره انتخاب نشده‌اند، در دوره‌های بعد مجددا ثبت نام و به این سفر معنوی اعزام شوند.

دانشجویانی که در قرعه‌کشی به‌صورت نفرات اصلی و ذخیره معرفی می‌شوند، باید بعد از اعلام نتایج، ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند، چون عدم ثبت نام نهایی، به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

گفتنی است، ۵ گروه دانشگاهی، اعم از اساتید، دانشجویان متاهل، دانشجویان پسر مجرد، دانشجویان دختر مجرد و کارمندان دانشگاه‌ها، به عتبات اعزام می‌شوند.

منبع: پارس
اعلام نتایج قرعه‌کشی عتبات دانشجویی