داخلی
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
رئیس فدراسیون گلف، متقاضی واگذاری زمین انقلاب به این فدراسیون شد
Share/Save/Bookmark
رئیس فدراسیون گلف، در نامه‌ای به وزیر ورزش، از وی خواست تا مزایده زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب به این فدراسیون واگذار شود.
به گزارش خدمت؛ به‌دنبال لغو واگذاری و مزایده زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب، رئیس فدراسیون گلف با ارسال نامه‌ای، از سلطانی‌فر -وزیر ورزش و جوانان- درخواست کرد در قالب ترک تشریفات مزایده زمین گلف به این فدراسیون واگذار شود.

در بخشی از این نامه آمده است:

«وزیر محترم ورزش و جوانان
با سلام و تحییت

احتراماً همان‌گونه که مستحضرید زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران به عنوان یک نماد و سرمایه ملی، تنها زمین گلف استاندارد در کشور می باشد که مورد استفاده عموم گلفبازان، سفرا و کارکنان سفارتخانه های خارجی و وابستگان تجاری و بازرگانی قرار دارد و عمده برنامه‌های آموزشی، استعدادیابی، مسابقات و لیگ‌ها، اردوهای تیم ملی و کلاس‌های مربیگری توسط فدراسیون و با همکاری مطلوب مدیریت محترم مجموعه ورزشی انقلاب در این زمین برگزار می‌شود.

علی‌هذا با امعان نظر به دیدگاه‌های حکیمانه و عالمانه حضرتعالی در خصوص برون سپاری اماکن ورزشی و استفاده از ظرفیت بخش غیردولتی و با توجه به نیاز و ضرورت دسترسی مستقیم فدراسیون گلف به زمین موصوف و استفاده بهینه از آن جهت تحقق برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت از جمله دستیابی به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن، مستدعی است مقرر فرمائید زمین مذکور با قیمت کارشناسی و به صورت ترک تشریفات مزایده در اختیار این فدراسیون قرار گیرد.

پیشاپیش به نیابت از جامعه گلف کشور از دستورات مساعدی که مبذول می فرمائید سپاسگزارم.
کیکاوس سعیدی
رئیس فدراسیون»

منبع: مهر
رئیس فدراسیون گلف، متقاضی واگذاری زمین انقلاب به این فدراسیون شد