داخلی
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰
تریلی هوو 11 خودرو را در هم کوبید
Share/Save/Bookmark
یک تریلی هوو به دلیل نقص فنی در بلوار آیت الله خامنه‌ای شهر دماوند، با 11 خودرو سواری برخورد کرد.
به گزارش خدمت؛ سرگرد داوود عبدالملکی، رییس پلیس راهور شهرستان دماوند به تصادف ظهر امروز در بلوار آیت اله خامنه‌ای(محدوده محور تهران-فیروزکوه) اشاره کرد و گفت: در ساعت 13:15، یک دستگاه تریلی هوو به دلیل نقص فنی در سیستم ترمز و عدم توانایی مهار خودرو در محدوده شهری، با حدود 11 خودرو در مسیر برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه تنها 2 نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو پارس مصدوم می‌شوند، بیان کرد: یکی از مشکلات اصلی مسیرر تهران-فیروزکوه در محدوده بلوار آیت اله خامنه‌ای و جاده هراز در محدوده شهر رودهن، نبود کمربندی مناسب جهت تردد خودروهای سنگین است.

این مقام مسئول ادامه داد: این امر موجب شده تا گاهی شاهد وقوع این‌گونه تصادف‌ها در منطقه باشیم که لازم است مسئولان منطقه، به‌ویژه اداره راه و شهرسازی، چاره‌ایی بیاندیشند.

رییس پلیس راهور شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: برخی خودروها به‌دلیل آشنایی با مسیر و یا داشتن تجربه کافی در این شرایط اقدام کنترل خودرو و قبل از ورود به شهر در صورت نیاز وسیله خود را متوقف می‌کنند تا شاهد خسارت‌های جانی و مالی نباشیم؛ ولی برخی از موارد این‌گونه نیست.

وی از رانندگان وسایل سنگین در این مسیر خواست تا به علائم راهنمایی و رانندگی بیشتر توجه کرده و از سلامت فنی خودروی خود مطمئن شوند.

منبع: ایران
تریلی هوو 11 خودرو را در هم کوبید