داخلی
دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۸
مولوی نذیراحمد سلامی
زندگی مردم سیستان و بلوچستان در دولت یازدهم "رنج‌آور" بود/‌"رئیسی" ‌بیش از دیگران به داد محرومان می‌رسد
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بخش زیادی از مردم تنها با یارانه ۴۵ هزار تومانی زندگی خود را سپری می‌کنند که این واقعاٌ رنج‌آور است.
به گزارش خدمت؛ مولوی نذیراحمد سلامی در گفت‌وگو با تسنیم در زاهدان اظهار داشت: همه نامزدهایی که مورد تائید شورای نگهبان قرار گرفته و حتی نامزدهایی که صلاحیت آنها احراز نشد برای ما قابل احترام هستند و ما با هیچ یک از نامزدها اختلافی نداریم.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آقایان روحانی و رئیسی از همکاران من در مجلس خبرگان رهبری بوده و با هر دوی آنها آشنا هستم، افزود: من در انتخابات ریاست جمهوری قبلی به آقای روحانی رأی دادم اما در این انتخابات گزینه مناسب مورد نظرم برای ریاست جمهوری آقای رئیسی است.

وی تصریح کرد: حجت‌الاسلام رئیسی فردی بااخلاق، مردم‌دار و دارای پیشینه مدیریتی مطلوب است و ما عقیده داریم ایشان می‌تواند با تلاش بیشتری جهت حل مشکلات اساسی کشور از جمله بیکاری و دیگر مشکلات اقتصادی که کشور را فرا گرفته گام بردارد.

مولوی سلامی ادامه داد: حجت‌الاسلام رئیسی به دلیل آنکه از کودکی در یتیمی بزرگ شده و زندگی را با محرومیت سپری کرده، با درد محرومان آشنا است و در حقیقت درد محرومیت را لمس کرده و تصور ما بر این است که ایشان به دلیل این شرایط بیش از دیگران به داد محرومان می‌رسد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اینها از جمله دلایلی است که موجب شده در این انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی را به عنوان نامزد اصلح انتخاب کنم اما انتخاب ما به معنای رد دیگر نامزدها نیست و همه آنها برای ما محترم هستند.

وی با بیان اینکه کارنامه دولت مستقر در امر درمان و سلامت در سیستان و بلوچستان قابل تحسین است، خاطرنشان کرد: دولت یازدهم به جز در حوزه درمان و سلامت در هیچ حوزه دیگری در سیستان و بلوچستان عملکرد مطلوبی نداشته و به ویژه در حوزه اقتصاد، معیشت مردم و اشتغال عملکرد ضعیفی داشته است.

مولوی سلامی تاکید کرد: امروز همه مردم گرانی در بخش‌های مختلف زندگی روزمره را لمس می‌کنند و در شرایط معیشتی خوبی به سر نمی‌برند و به ویژه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بخش زیادی از مردم تنها با یارانه 45 هزار تومانی زندگی خود را سپری می‌کنند که این واقعاٌ رنج‌آور است.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: شرایط اقتصادی مردم در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان واقعاً قابل بیان نیست و باید هر چه سریعتر برای حل مشکلات این مردم محروم چاره اساسی اندیشیده شود.
زندگی مردم سیستان و بلوچستان در دولت یازدهم "رنج‌آور" بود/‌"رئیسی" ‌بیش از دیگران به داد محرومان می‌رسد