داخلی
يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
مورینیو از جذب موراتا ناامید شد
Share/Save/Bookmark
ژوزه مورینیو، سرمربی تیم منچستر یونایتد تأکید کرد که این تیم هرگز برای خرید کریستیانو رونالدو تلاش نکرده، چرا که این انتقال غیر ممکن است.
به گزارش خدمت؛ رونالدو ۳۲ ساله طی ماه گذشته بارها با شایعات بازگشت به منچستر یونایتد مواجه شد، اما مورینیو پس از پیروزی ۵-۲ شنبه شب تیمش مقابل لس آنجلس گلکسی به خبرنگاران گفت: هرگز در این‌باره فکر نکرده‌ایم؛ چون او بازیکن خیلی مهمی برای باشگاه خود به شمار می‌رود که قدرت مالی زیادی هم دارند.

نتوانستیم هیچ‌گونه دلیلی برای امکان جدایی رونالدو از رئال مادرید پیدا کنیم. من مدافع باشگاه خود هستم و وقت خود را برای مأموریت‌های غیر ممکن تلف نمی‌کنم.

مربی پرتغالی در ادامه راجع به آلوارو موراتا که مورد توجه منچستر یونایتد قرار گرفته بود؛ اما در نهایت با درخواست ۸۰ میلیون پوندی رئال مادرید، از خرید او منصرف شد و با ۷۵ میلیون پوند روملو لوکاکو را به خدمت گرفتند نیز گفت: این سؤال را باید از فلورنتینو پرز [رئیس باشگاه رئال مادرید] بپرسید. او متعلق به رئال مادرید است. آن‌ها تصمیمی گرفتند و ما به توافق نرسیدیم. به همین سادگی؛ مایه تأسف است. او بازیکنی است که با من به ترکیب اصلی راه یافت. ما علاقه خاصی به او داریم و بازیکن ویژه‌ای است. از تماشای روند پیشرفتش در یوونتوس و رئال مادرید لذت می‌بردم. همینطور است. فکر نمی‌کنم عاقبتی با ما داشته باشد.

آقای خاص، در مورد اولین بازی روملو لوکاکو با پیراهن این تیم نیز گفت: لوکاکو مرد بزرگی است و با پشت خود به مدافعان حریف بازی می‌کند. نکته خوبی که امروز دیدم، این بود که او یک بازیکن در خدمت تیم است. او خودخواه نیست و وسواس گلزنی ندارد. او نگران خودش نبود، و به فکر بهبودی تیم بود.
مورینیو از جذب موراتا ناامید شد