داخلی
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۱۰
اخراج استاد فاسد دانشگاه‌ آزاد شاهرود
Share/Save/Bookmark
۴۵ نظر
استاد دانشگاه آزاد اسلامي واحد شاهرود كه چندي پيش اقدام به برقراري ارتباط نامشروع با دختري فاسد كرده بود از اين دانشگاه اخرج و به دبيرستان پسرانه سما وابسته به اين دانشگاه تبعيد شده است.

اين استاد دانشگاه اكنون به عنوان مشاور تحصيلي دانش آموزان در اين دبيرستان مشغول به كار شده است.
به گزارش البرز اين استاد علاوه بر دانشگاه آزاد شاهرود در ساير دانشگاه ها و دانشكده هاي اين شهرستان شاهرود هم تدريس داشته است كه پس از افشاي اين موضوع اين مراكز هم از دعوت وي براي تدريس در سال تحصيلي جديد خودداري كرده اند.

چندي پيش دو دانشجوي پسر دانشگاه آزاد اسلامي واحد شاهرود با فيلمبرداري از ارتباط نامشروع وی با يك دختر مشهور فاسد و بدكاره قصد اخاذي از او را داشتند كه با طرح شكايت اين استاد از اين دو دانشجو و دستگيري آنان موضوع رابطه نامشروع اين استاد افشا شد.

اين دو دانشجو اعتراف كردند كه پس از اينكه حسين جلالي از دادن نمره قبولي به آنان خودداري مي كند با طرح نقشه اي با پرداخت پول به يكي از دختران فاسد و بدكاره وي را به منظور ارتباط نامشروع به سراغ اين استاد مي فرستند و پس از اينكه موفق مي شود اين استاد را به دام بياندازد وي را به منزل اين دانشجويان كشانده و اين دو نفر هم كه از قبل دوربين فيلمبرداري را در محل مستقر كرده بودند از صحنه هاي اين ارتباط نامشروع فيلمبرداري مي كنند.

اين استاد وقتي با تهديد اين دانشجويان مبني بر انتشار عمومي فيلم در صورت عدم اجابت خواسته هاي آنها مواجه مي شود و از آنجايي كه به دليل اينكه از چهره اي مذهبي و موجه و مورد احترام در سطح جامعه برخودار است هرگز تصور نمي كرده كه اين موضوع افشا و به اينجا كشيده شود از دانشجويان مذكور به دادستاني شكايت مي كند كه با دستگيري دانشجويان آنها اين موضوع را با ذكر جزييات افشا مي كنند.
۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۸:۲۵:۱۷
محمد
با سلام متاسفانه اکثریت نظرها استاد را محکوم میکنن و انکار خانمی که دام گذاشته وجود نداشته که حرفی زده نمیشه بهتره بگوییم چون معلم بوده انتظار بیشتری برای حفظ نفس خود باید داشته باشد ولی کی میدونه که چه شرایطی را اون خانم برایش ایجاد کرده که به راحتی تن به این کار داده و کسایی که قضاوت میکنن 99درصد شنا گر خوبی هستن اگه شرایطش ایجاد شود .
۱۳۹۶-۰۳-۲۶ ۲۱:۴۵:۵۱
شهلا
اینقدر به اسم قضاوت نکردن ،خطاهای مستقیم و واضح دیگران رو نادیده گرفتیم ،که گناه کردن امری عادی شده تو جامعه و همه جرات انجام انواع خطاها رو دارن .جرمی که محرزه و مجرم رو بخاطرش تنبیه و توقیف کردن رو باید گفت(صیغه هم شرایط مذهبی خاص خودش رو داره ،وقطعا صیغه نبوده که استاد رو تبعید کردن ) ،تا درس عبرتی بشه واسه آدمهای ناهنجار تا حداقل واسه حفظ ظاهر و آبرو هم شده ،آمار انواع کثافت کاری تو کشورمون پایین بیاد .
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۰۸:۵۷:۲۳
م
چرا اسم آن استاد را آوردید؟ چرا در حالی که دادگاهی او را متهم نکرده، درباره او قضاوت میکنید؟ شاید صیغه موقت بوده که در این صورت هیچ جرمی صورت نگرفته، البته به جز آن دو اخاذ. رفتار این سایت به نظرم کاملا غیراخلاقی و غیرقانونی است. متاسفم.
۱۳۹۵-۱۱-۰۱ ۲۲:۲۰:۵۸
محمد
خاک بر سرش کنم جزای این ها اعدامه تا درسی برای دیگران شود
۱۳۹۵-۰۷-۱۰ ۱۵:۱۹:۴۹
رامین
عوضی از سال 83و4 که اون دراون واحدمشغول تحصیل بودیم این جانور گند کاری داشت.باید نابودی کنم نه محکوم که بتونه خریداری کنه و در بره
۱۳۹۵-۰۶-۲۶ ۲۲:۴۹:۳۲
رضا
خاک بر سرش
۱۳۹۵-۰۶-۱۵ ۱۹:۰۴:۱۳
لیلا
چه قدر راحت آبروی دیگران رو میریزید متاسفانه !آدم ها باید فرصت بازگشت به جامعه داشته باشند
۱۳۹۵-۰۶-۱۵ ۱۹:۰۱:۵۵
لیلا
کارش کاملا غلط بوده ولی درست نیست که با مطرح کردن گناه ، گناه رو اشاعه داد شاید توبه کند یا کرده باشه این جور صفحات رو جمع کنید
۱۳۹۵-۰۶-۰۱ ۲۲:۳۳:۳۳
امیر
اشکال نداره پیش میاد بلاخر ادمه دیگه با وضعه ساپورت ها
۱۳۹۵-۰۴-۱۶ ۱۳:۴۸:۲۷
lovel_ornaj
حالا شده چرا اسمشو اوردین الان این مساعل عادی شده تو کشور
ولی بهم ۱۲داد
انسان اشتباه میکنه دیگ
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۰:۵۲:۴۳
فايزه
خداوند ستارالعيوب است ... چرا ابروي او را برديد؟ مجازات برايش كافي بود...
۱۳۹۵-۰۳-۲۱ ۲۱:۰۳:۰۸
امیر
انسان جایز الخطاست و ما انسان ها 14معصوم نیسیم شاید اگر هر کدام از ماهم میبودیم خطا میکردیم و نباید ابروی بنده ای از خدا رو ببریم
۱۳۹۵-۰۳-۰۸ ۱۹:۲۱:۳۸
ام جی
فک کرده عمو جانیه
۱۳۹۵-۰۱-۲۱ ۰۵:۰۶:۱۷
میثم
تاسف بار هست.
۱۳۹۵-۰۱-۲۱ ۰۵:۰۶:۱۲
میثم
تاسف بار هست.
۱۳۹۵-۰۱-۱۱ ۱۳:۱۴:۱۱
هادی
اینم بگم، فساد تو همه دانشگاها هست که خیلی بدتر از شاهروده.
کافیه یه سر به یوتیوب بزنین و ببینین.
خدمت عزیزانی که گفتن دوست ندارن و میترسن از اساتید دانشگاه شاهرود باید عرض کنم، طلا که پاکه، چه منتش به خاکه.
۱۳۹۵-۰۱-۱۱ ۱۳:۰۷:۴۱
هادی
چرا همه دارن نیمه پر لیوان رو میبینن.
دختره فاسد که تقصیر بیشتری داشته.
شاید اصلا استاد اونو صیغه کرده باشه و کاملا شرعی بوده باشه.
چقد خوب بود اگه خودمونو جای استاد میذاشتیم. مطمئنم 90 درصدمون همین کارو میکردیم.
بقول رفیقمون، التماس تفکر
۱۳۹۴-۱۱-۳۰ ۱۹:۵۷:۲۷
نباید اینقدر راحت اسم افرد رو فاش کنید
۱۳۹۴-۱۱-۰۹ ۱۹:۱۳:۳۸
محمد علی
این بزرگوار که امروز اینچنین بر طبل رسواییش کوبیده میشه هم در درس قرآن دانشگاه استاد بنده بوده و هم سالها قبل در ورزش استادم بوده . اینکه ناشیانه در چنین دامی افتاده و اون وجهاتی که در شهر داشت خدشه دار شده در جای خود محفوظ و من در حدی نیستم که بخوام در موردش حرفی بزنم ! اما روی سخنم با اون عزیزانی است که لب به انتقاد و فحاشی باز می کنن . کدوم یک از ما بری از خطا و گناه و اشتباهیم ! کدوم یک از ما وقتی در چنین شرایطی قرار میگیریم نقش یوسف رو بازی می کنیم که امروز اینچنین فحاشی میکنیم !!!!!!!!
التماس تفکر ( لطفا )
۱۳۹۴-۱۱-۰۴ ۱۲:۳۷:۲۵
حسین
خاک تو سرش
۱۲۳