داخلی
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۵
شاکری در گفتگو با خدمت؛
بررسی مشکلات نمایشگاه شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب
Share/Save/Bookmark
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: به زودی بررسی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب صورت می‌گیرد تا کمبودها برطرف شود و شهروندان نیز دسترسی بهتری به این نمایشگاه داشته باشند.
اقبال شاکری در گفت‌وگو با خدمت درباره برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب اظهار داشت: به زودی از نمایشگاه شهر آفتاب بازدید لازم صورت می‌گیرد تا برای برگزاری نمایشگاه مهم کتاب مقدمات لازم آماده باشد.

شاکری افزود: با توجه به اینکه اقشار مختلف و همینطور اکثر فرهیختگان از نمایشگاه کتاب بازدید می‌کنند بنابراین هرچه سریعتر باید نسبت به رفع کمبودها در نمایشگاه شهر آفتاب اقدام شود.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: سطوح مسقف نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب بیشتر مورد نیاز غرفه‌داران است و باید خدمات لازم از جمله اینترنت، مخابرات و تسهیل در عبور و مرور برای غرفه داران و بازدید کنندگان محیا باشد.

وی با اشاره به اینکه باید تمامی نمایشگاه‌ها در شهر آفتاب برگزار شود، گفت: مدیریت شهری هزینه بسیاری برای نمایشگاه پرداخت کرده است تا شهروندان با برگزاری یک نمایشگاه ساده در ترافیک‌های پرحجم نمانند بنابراین نمایشگاه کتاب نیز در شهر آفتاب برگزار می‌شود و امیدواریم امسال نسبت به سال گذشته اقدامات بهتری صورت گرفته باشد.

شاکری به دسترسی‌های حمل و نقل عمومی اشاره کرد و گفت: دسترسی مترو به نمایشگاه بسیار مهم است و بررسی‌های لازم صورت گرفته تا در روز برگزاری نمایشگاه کتاب مشکل خاصی را نداشته باشیم و سرفاصله حضور قطار در ایستگاه‌ها نیز کاهش یابد.

شاکری افزود: بنده با دخالت در امور تصمیم گیرنده موافق نیستم و اگر برای برگزاری نمایشگاه کتاب، شهرداری ظرفیت خاصی را ایجاد کند موظف می‌شود که برای بقیه نمایشگاه‌ها نیز این ظرفیت ایجاد شود و به همین شکل هزینه‌های شهر بالا می‌رود.

وی افزود: مردم به دنبال نمایشگاه قابل قبول هستند و ایجاد ظرفیت‌هایی مانند مترو برای دسترسی، اینترنت و خدمات دیگر می‌تواند رضایت آنها را جلب کند.
بررسی مشکلات نمایشگاه شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب