داخلی
سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷
حیثیت زوج جوان، بازیچه مرد انتقام جو بود
Share/Save/Bookmark
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان، از دستگیری شخصی که با نیت انتقام جویی اقدام به هتک حیثیت زوج جوانی در فضای می‌کرد، خبر داد.
به گزارش خدمت؛ سرگرد مصطفی نوروزی، در این‌باره گفت: در پی مراجعه احدی از شهروندان و ارائه مرجوعه قضایی مبنی بر هتک حیثیت موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: شاكی اظهار داشت مدتی قبل اکانت دخترم در یکی از شبکه‌های اجتماعی از دسترس خارج شده و در پی آن با پیام‌هایی مواجه می‌شود كه باعث ایجاد مشكلات فراوان برای او شده است.

وی افزود: در روند تحقیقات تخصصی كارشناسان پلیس فتا، فردی كه اقدام به این عمل مجرمانه می‌نمود، در مدت زمانی كوتاه شناسایی و به پلیس فتا احضار شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان‌کرد‌: متهم در بازجویی‌های پلیس به ایجاد مزاحمت در فضای مجازی بر علیه شاکی و همسرش به قصد اخاذی اعتراف کرد و اذعان داشت، در گذشته حسب اعتمادی که دختر شاکیه به او داشته، گوشی تلفن همراهش را در اختیارش گذاشته كه او نیز با نیت انتقام‌جویی، مرتکب این عمل مجرمانه شده است.

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده، به مراجع قضایی معرفی شد.

وی تاکید کرد: با اعتماد نابجا به دیگران، اطلاعات محرمانه خود، از قبیل تصاویر و مواردی که افشای آن‌ها ممکن است روزی موجب سلب آسایش شما شود، در اختیار دیگران قرار ندهیم و امنیت تجهیزات هوشمند خود را با قرار دادن رمز عبور مناسب بالا ببریم.

این مقام انتظامی، در پایان از شهروندان خواست در صورت برخورد با موارد مشکوک، آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس CyberPolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش نمایند.

منبع: پلیس‌فتا
حیثیت زوج جوان، بازیچه مرد انتقام جو بود