داخلی
جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۰
پیشنهاد نجومی لیورپول برای جذب یک دروازه‌بان
Share/Save/Bookmark
هارت بازیکن 30 ساله پیشنهادی 20 میلیون پوندی از لیورپول دارد. سرخپوشان دوست دارند در کنار مینیوله، دروازه‌بان بلژیکی خود، هارت را هم داشته باشند.
به گزارش خدمت؛ یورگن کلوپ، مربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول دوست دارد تا یک دروازه‌بان سطح بالا به تیمش اضافه کند. باشگاه لیورپول جو هارت، دروازه‌بان شماره یک تیم ملی انگلیس را زیر نظر گرفته است. هارت که عضو تیم منچسترسیتی است تابستان گذشته بنا به خواست پپ، مربی اسپانیایی این تیم به طور قرضی راهی تورینو ایتالیا شد.

گواردیولا علاقه‌ای به سبک بازی هارت به خصوص بازی با پای وی نداشت. هارت بازیکن 30 ساله پیشنهادی 20 میلیون پوندی از لیورپول دارد. سرخپوشان دوست دارند در کنار مینیوله، دروازه‌بان بلژیکی خود، هارت را هم داشته باشند. البته مینیوله در این سال‌ها دروازه‌بان پر فراز و نشیبی در ترکیب تیم لیورپول نشان داده است.

هارت به‌دلیل سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس گزینه مناسبی برای لیورپول خواهد بود. خیلی‌ها معتقدند لیورپول برای رسیدن به سطح بالاتر و رقابت با بزرگان در اروپا باید یک دروازه‌بان خوب جذب کند. یورگن کلوپ دوست دارد در تابستان پیش رو برای خرید دروازه‌بان شماره یک تیم ملی انگلیس اقدام کند.
پیشنهاد نجومی لیورپول برای جذب یک دروازه‌بان