داخلی
شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۳
بازار داغ پتو! + جدول قیمت
Share/Save/Bookmark
همدم گرم و نرم شب‌های زمستان. پتوهایی که خزیدن زیر آن در سرما و پیچیدن آن به دور خود، در این سرما حال و هوای دیگری دارد.
به گزارش خدمت؛ به نظر نمی‌آید‏ این وسیله گرمایشی ساده و موثر، جایگزینی داشته باشد‏؛ شاید از همین رو است که هر روز مدل‌های جذاب و جالب‌تری از آن روانه بازار می‌شود؛ اما در این بازار گسترده که برندهای مختلف سعی دارند با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف گوی سبقت را از یکدیگر بریابند‏، برندهای ایرانی حداقل در مرکز شهر و در مراکز فروش پتو در این مناطق کمتر به چشم می‌آید و شاید باید فقط به دنبال خرید این محصولات از مراکز توزیع انحصاری‌شان در شهر باشید. از این رو به نظر می‌رسد بازار برندهای پتوی ایرانی بیشتر در بخش جنوبی شهر تهران گرم باشد.

​ علیرضا حائری دبیر انجمن صنایع نساجی ایران، می‌گوید: در حال حاضر درخصوص تولید پتو هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد و با توجه به این که مواد اولیه ما نیز وارداتی است و طرح‌های پتو نیز به شکل شابلون درج می‌شود، باید گفت خرید پتوهای خارجی به نوعی پرداخت هزینه اضافه است؛ چرا که با توجه به تعرفه واردات، قیمت آن‌ها با کیفیت برابر​، از قیمت اجناس ایرانی بالاتر است.منبع: جام‌جم
بازار داغ پتو! + جدول قیمت