داخلی
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰
بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس را به خاطر حرفی که زد کنار گذاشتم
Share/Save/Bookmark
سرمربی پیشین پرسپولیس گفت:عابدزاده آن روزها به قول امروزی ها بمب نقل و انتقالات فوتبال ایران بود و از استقلال راهی پرسپولیس شده بود اما او را به خاطر حرفی که زد تصمیم گرفتم کنار بگذارم.
به گزارش خدمت؛ حمید درخشان درباره اینکه نخستین بار در دهه 70 از نیما نکیسا در چارچوب دروازه پرسپولیس استفاده کرد اظهار داشت:من مدتی بود که مطالعاتم را آغاز کرده بودم تا پشتوانه سازی کنم و جانشینی برای عابدزاده بیابم. در مطالعاتم به نیما نکیسا رسیدم که رفلکس های بسیار خوبی داشت و می توانست به خوبی از چارچوب بیرون بیاید.

وی ادامه داد: او را زیر نظر داشتم تا اینکه در مقطعی عابدزاده که به تیم ملی دعوت شده بود،قرار بود روز پنجشنبه در تمرین شرکت کند.به سرپرست تیم گفتم به او بگوید حتما پنجشنبه در تمرین باشد تا تمرین اختصاصی کنیم.عابدزاده به سرپرست تیم گفته بود حالا ببینم چه می شود و این حرف به من منتقل شد.سرانجام عابدزاده آن پنجشنبه نیامد و من تصمیمم را درباره نیما نکیسا گرفتم.

درخشان افزود: فراموش نکنید که عابدزاده آن روزها به قول امروزی ها بمب نقل و انتقالات فوتبال ایران بود و از استقلال راهی پرسپولیس شده بود اما او را به خاطر حرفی که زد تصمیم گرفتم کنار بگذارم.او البته فردای آن روز به تمرین آمد اما من تصمیمم را گرفته بودم و وقتی به اصفهان رفتیم در رختکن نام نیما نکیسا را صدا زدم و گفتم تو امروز درون دروازه قرار می گیری.شاید عابدزاده هم شوکه شده بود اما بعد از بازی همه تعریف و تمجید کردند و گفتند این نکیسا را از کجا آورده ای.

منبع: کاپ
بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس را به خاطر حرفی که زد کنار گذاشتم