داخلی
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۱
شوهرم برای گوشی‌اش رمز گذاشته است
Share/Save/Bookmark
شوهرم مرموز است و برای گوشی‌اش هم رمز گذاشته است؛ من از او طلاق می‌خواهم.
به گزارش خدمت؛ نازیلا و خسرو، زمانی که به‌خاطر رمز گوشی تلفن همراه با یکدیگر دعوا کردند، درگیری‌شان آن‌قدر ادامه پیدا کرد که در نهایت این زوج برای جدایی راهی دادگاه خانواده شدند.

زن جوان در این‌باره به قاضی عموزادی گفت: شوهرم خیلی مرموز است. او کاری می‌کند که من به او شک کنم. هر چه می‌گویم برای گوشی‌ات رمز نگذار یا آن را به من هم بگو فایده‌ای ندارد. برای تمام برنامه‌‌های گوشی‌اش رمز گذاشته است. نه گالری‌اش را می‌توانم ببینم و نه پیام‌هایش را می‌توانم بخوانم.

جالب اینجاست که از صبح تا شب هم سرش تو گوشی‌اش است و مشخص است که دارد با کسی چت می‌کند. با این‌حال راضی نمی‌شود که رمز گوشی‌اش را بدانم. او با این‌کارش باعث می‌شود که من بیشتر شک کنم. اگر روابط پنهان ندارد چرا اجازه نمی‌دهد من گوشی‌اش را ببینم.

در این لحظه شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی تا زمانی که این زن می‌خواهد از همه کارهای من سر در بیاورد، من همه چیز را از او پنهان می‌کنم. اگر من اجازه بدهم که به‌راحتی گوشی‌ام را چک کند، این می‌شود کار هر روزش؛ می‌خواهد هر دقیقه گوشی‌ام را باز کند و همه‌چیز را بخواند. من هیچ رابطه پنهانی‌ای ندارم؛ ولی نازیلا هم باید این را یاد بگیرد که هر کس برای خودش حریم شخصی‌ای دارد و نباید هر دقیقه طرف مقابلت را چک کنی. تا زمانی که او به من شک دارد، من هم اجازه نمی‌دهم گوشی‌ام را ببیند.

در پایان نیز قاضی سعی کرد این زوج را از جدایی منصرف کند و رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

منبع: میزان
شوهرم برای گوشی‌اش رمز گذاشته است