داخلی
يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶
سلیمانی در گفت‌وگو با خدمت؛
شورای شهر به دور از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی است/ دولت در تخصیص بودجه به شورا کارشکنی می‌کند
Share/Save/Bookmark
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای اسلامی شهر تهران در چند دوره گذشته، با تلاشی خستگی‌ناپذیر به خدمت‌رسانی به مردم مشغول بوده است.
محمد سلیمانی، نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگوی اختصاصی با خدمت، با اشاره به خدمات چند دوره گذشته شورای شهر تهران، گفت: من معتقد هستم شورای شهر در چند دوره گذشته خدماتی شایسته و قابل تقدیر انجام داده است که نتیجه آن این است که امروز تهران در دنیا به‌عنوان کلانشهری موفق یاد می‌شود.

وی در خصوص فعالیت‌های گسترده شورای شهر، در حوزه‌های گردشگری، حمل و نقل عمومی،‌ عمران و آبادانی، تأکید کرد: این شورا با وجود محدودیت‌های بودجه‌ای ناشی از کارشکنی‌های دولت، توانست در افزایش راه‌های ارتباطی شهر، ایجاد جاذبه‌های گردشگری، افزایش خطوط مترو و اتوبوس‌های تندرو خدمات گسترده‌ای انجام دهد.

وی با اشاره به کادر مومن و انقلابی، خصوصا هیئت رئیسه شورای شهر تهران در تاثیر گذاری به روی فعالیت‌های مثبت این مجموعه، گفت: نیروهایی که به دور از حاشیه‌های سیاسی، به خدمت‌رسانی به مردم مشغول می‌شوند، تاثیر زیادی در تغییرات شگرف شهر تهران در چند سال اخیر داشته‌اند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به کارشکنی‌های دولت در تخصیص بودجه به شورای شهر در ۴ سال اخیر، اظهار داشت: شورای شهر تهران برخلاف دولت، با دوری از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی به مردم هستند و این خدمات امروز برای مردم کاملاً روشن است.
شورای شهر به دور از سیاسی‌کاری مشغول به خدمت‌رسانی است/ دولت در تخصیص بودجه به شورا کارشکنی می‌کند