چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - 20 Sep 2017
۰

برانکو موافق جدایی سوپراستار!/ آقای گل به تیم پرطرفدار اروپایی منتقل می شود؟!

سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
گفته می شود سرمربی پرسپولیس به شدت از رفتن مهدی طارمی از تیمش استقبال می‌کند.
برانکو موافق جدایی سوپراستار!/ آقای گل به تیم پرطرفدار اروپایی منتقل می شود؟!
به گزارش خدمت؛ مهدی طارمی این روز‌ها با پیشنهادات زیادی از تیم‌های قطری، چینی و یکی دو تیم اروپایی مواجه شده است و تصمیم گرفته به هر شکلی که هست در تابستان ترانسفر شود. البته بیشتز از خود او، اطرافیانش دوست دارند این اتفاق رخ دهد چرا که اعتقاد دارند زندگی در تهران خیلی به صلاح ستاره محبوب پرسپولیس نمی تواند باشد.

عواقب رفاقت با مسلمان
رابطه مهدی طارمی با محسن مسلمان آنقدر صمیمی شده که این دو بیشتر روز را با یکدیگر سپری می کنند. مهدی حتی تیپ‌هایش را هم از محسن الگوبرداری می کند و به طور کل طرز لباس پوشیدن وی با گذشته زمین تا آسمان فرق کرده است. این رفاقت عواقبی برای پرسپولیس و تیم برانکو داشته است. در مورد اعتصاب اخیر سرخپوشان هم این دو بازیکن نقش مهمی را ایفا کردند و این موضوع برای مسئولان باشگاه پرسپولیس و شخص علی‌اکبر طاهری هم گران تمام شد. پیش از این رفاقت محسن مسلمان و پیام صادقیان در پرسپولیس در نهایت برای هر دو بازیکن و همچنین پرسپولیس گران تمام شد و با توجه به این قضیه دوستان طارمی نگران این هستند او به سرنوشت صادقیان دچار شود و از این‌رو بهترین راهکار برای جدا کردن این دو دوست صمیمی را رفتن پسر بوشهری به خارج اروپا می‌دانند.

طارمی قطر برو نیست
پپیشنهاداتی که از کشورهای قطری به طارمی رسیده از نظر مالی ایده‌ال است اما او هیچ تمایلی برای رفتن به کشورهای عربی را ندارد. پیشنهاد تیم چینی هم برای طارمی از نظر مالی خوب است و باشگاه پرسپولیس هم از آن استقبال کرده اما خود او مخالف است. طارمی دوست دارد در جام‌جهانی روسیه جز بازیکنان ثابت تیم ملی باشد و از این‌رو بسیار علاقمند است راهی فوتبال اروپا شود. یکی از تیم‌های پرطرفدار اروپایی برای دومین بار به طارمی پیشنهاد داده و این بازیکن این بار قصد رد کردن آن را ندارد. به زودی پیشنهاد رسمی این باشگاه به باشگاه پرسپولیس هم خواهد رسید.

برانکو موافق رفتن مهدی
سرمربی پرسپولیس به شدت از رفتن مهدی طارمی از تیمش استقبال می‌کند. البته او از نظر فنی هیچ مشکلی با این بازیکن ندارد و فقط از حواشی پیرامون او خسته شده است. راست و دروغش گردن راوی اما گفته می شود رفتارهای طارمی در تمرینات باب میل برانکو نیست و او تبدیل به پسر حرف گوش نکن پرسپولیس شده است. این دقیقا همان چیزی است که برانکو از آن نفرت دارد. شاید به خاطر همین بود که از چند ماه پیش خواهان گادوین منشا شد. حتی در روزهای اخیر هم که منشا به خاطر عدم دریافت پیش قراردادش از پرسپولیس در حال مذاکره با تیم‌های دیگر بود خود برانکو شخصا با این بازیکن تماس گرفته و قرار گذاشت و او را متقاعد کرد تا به پرسپولیس بیاید.

جدایی بعد از بازی با لخویا؟
باشگاه پرسپولیس برای اینکه مشکلات مالی خود را تا حدی حل کند از ترانسفر مهدی طارمی استقبال می‌کند. مخصوصا طاهری و ترکاشوند که رابطه خوبی با این بازیکن ندارند. قرار بر این است که طارمی به همراه مدیربرنامه‌هایش بعد از بازگشت پرسپولیس از قطر به باشگاه رفته و در مورد ترانسفر شدن این بازیکن صحبت‌هایی نهایی را انجام دهند.

منبع: هفت صبح
کد مطلب: 70381
نام شما

آدرس ايميل شما

قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟
هشدارهای پلیسی برای پیشگیری از کلاهبرداری