چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - 20 Sep 2017
۰

منفورترین شخصیت سیاسی تاریخ آمریکا از نظر نیویورک تایمز

دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
یک روزنامه آمریکایی، ترامپ را فاقد شخصیت اخلاقی و عقل لازم برای عهده‌دار شدن سمت ریاست جمهوری و منفورترین شخصیت سیاسی در تاریخ این کشور توصیف کرد.
منفورترین شخصیت سیاسی تاریخ آمریکا از نظر نیویورک تایمز
به گزارش خدمت؛ روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» در گزارشی با اشاره به این‌که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا منفورترین شخصیت سیاسی در تاریخ آمریکا محسوب می‌شود و هر کسی در واشنگتن با این موضوع موافق است، نوشت: تنها فرد قابل قیاس با ترامپ در تاریخ سیاسی آمریکا، «ریچارد نیکسون» است که حتی قبل از برملا شدن رسوایی واترگیت نیز شخصیتی منفور بود.

نیویورک تایمز با طرح این مطلب که ترامپ فاقد شخصیت اخلاقی و خردمندی متناسب برای عهده‌دار بودن سمت ریاست جمهوری است، نوشت نتایج نظرسنجی‌های انجام شده از سوی خوانندگان این روزنامه نشان می‌دهد که بسیاری از مردم آمریکا فکر می‌کنند که رئیس جمهور این کشور احمق و ترسو است.

این روزنامه در ادامه به اقدام اخیر ترامپ در اخراج «جیمز کومی» رئیس اف‌بی‌آی اشاره کرده و با طرح این سوال که آیا اخراج کومی را می‌توان نکته‌ای در تائید صلاحیت ترامپ برای ریاست جمهوری دانست یا خیر، نوشت: شاید؛ البته زمانی که نوبت به اخراج مردم می‌رسد، او(ترامپ) بسیار حرفه‌ای عمل کرده است.

رئیس جمهور آمریکا اخیرا رئیس اف‌بی‌آی را به بهانه سوء مدیریت و عدم اعتماد مردم آمریکا به این نهاد، از سمتش برکنار کرده و این در حالی است که گزارش‌ها نشان می‌دهد علت اصلی عزل کومی، عصبانیت ترامپ از نظارت کومی بر تحقیقات پیرامون ارتباط احتمالی ستاد و مشاوران ترامپ با دولت روسیه و نفوذ احتمالی مسکو در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا بوده است.

منبع: مشرق
کد مطلب: 70344
نام شما

آدرس ايميل شما

به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟
هشدارهای پلیسی برای پیشگیری از کلاهبرداری
کدام برنج‌های وارداتی آلوده به "آرسنیک" هستند؟