چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - 20 Sep 2017
۰

ماجرای پرستار زیبای مسیحی و آیت الله بهجت!

دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۳
حضرت آیت‌الله بهجت که در حوزه علمیه نجف مشغول فراگیری علوم حوزوی بود، بیمار می‌شود و برای مداوا به بیمارستانی در بغداد منتقل و بستری می‌شود...
ماجرای پرستار زیبای مسیحی و آیت الله بهجت!
به گزارش خدمت به نقل از جام‌نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین حسین جواهری قمی، از اساتید حوزه، به ذکر خاطره‌ای درباره حضرت آیت الله بهجت پرداختند.

ایشان بیان کرد:

خاطره‌ای از آیت‌الله بهجت برای شما نقل می‌کنم که نمی‌دانم در مورد بخشی از زندگی خودشان بود یا از دیگران نقل می‌کردند؛ حضرت آیت‌الله بهجت که در حوزه علمیه نجف مشغول فراگیری علوم حوزوی بود، بیمار می‌شود و برای مداوا به بیمارستانی در بغداد منتقل و بستری می‌شود.

پرستار آیت‌الله بهجت، یک زن مسیحی بود و دید ایشان هیچ توجه‌ای به او ندارد. پرستار از طلبه جوان پرسید؛ چرا به من توجه نداری، مگر من زیبا نیستم؟! طلبه در پاسخ گفت: من «زیبایی دارم»، می‌ترسم اگر به تو توجه کنم، او [خدای صاحب جمال] به من توجه نکند! آیت‌الله بهجت و مردان خدای مثل او، دل خویش را به خدای یکتا و جمال‌آفرین سپردند و غم و غصه‌ای دل‌های با خدای آن بزرگان را فرا نمی‌گرفت و دردی و رنجی آن بزرگمردان را به خود مشغول نمی‌ساخت. خدا ان‌شاءالله ما را از شفاعتش محروم نکند.

کد مطلب: 64859
نام شما

آدرس ايميل شما

قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟
هشدارهای پلیسی برای پیشگیری از کلاهبرداری